320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reading oli üllatavalt nõrk ja selle 4-0 oleks võinud küll varem juba tabloole lüüa. Hoolimata Reading-u kohatisest domineerimisest pigem ei tundunud, et nad suudavad mängu väga huvitavaks teha ehkki omad olukorrad neil olid.

    Täna tähistame päev kui Rooney sir Charltoniga väravate osas ühele pulgale pääses. Huvi pärast vaatasin, et kuidas Rooney on väravaid United-i eest löönud. Wiki andmeil siis keskmiselt 20 väravat hooaeg (kõigi sarjade peale kokku, pilt hooaegade lõikes on manuses). Sellest 249-st on ta liigas löönud 179 ehk 72%. Liigas on eespool veel ainult Shearer, aga sinna maani ta ei küüni.

    Üldiselt olen nendega ühes paadis, kes soovivad, et Rooney pärast selle hooaja lõppu leiaks väljundi kusagil mujal. Võiks veel paar ära lüüa, rekordi enda nimele kirjutada, mis võiks ka olla palsamiks võimalikule lahkumisele. Ja selle 300 tuh naela vms ta nädalas saab, võiks nooremate peale kulutada.

    Ka minu arust Youngil täna vedas, poleks olnud väga kobisemist kui oleks punast näinud. See pärastine reaktsioon a la polnud ju midagi ka väga aktsiaid ei tõstnud. Leping lõppeb tal 2018. a juunis. Minu poolest võiks tema teenest ka varem loobuda. Jõuab veel kasvõi mõnes Premmi klubis häid aastaid mängida. Kuna tema lahkumisest pole väga ajakirjanduses jutt olnud, siis emba-kumba, kas pole temast keegi huvitatud või soovib Jose teda edasi hoida.
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Kas see Fosu-Mensah on sama vend, kes LVG ajal mõnikord ründava äärekaitsjana mängu sai ja noore kuti kohta päris hästi mängis? Või ajan ma ta kellegi teisega sassi?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kas see Fosu-Mensah on sama vend, kes LVG ajal mõnikord ründava äärekaitsjana mängu sai ja noore kuti kohta päris hästi mängis? Või ajan ma ta kellegi teisega sassi?
        The one and only! Täna ta küll istutati kaitsvaks keskväljuriks. Tema puhul võib ka tekkida küsimus, et mis on ta parim positsioon väljakul, eeldatavasti kaitsev keskväljamängija või kaitses mõni positsioon. Äärekaitsjana oli ta eelmine hooaeg sümpaatne, aga ei paista, et Mou tal seal mängida lubab proovida. Eks siis näis, mis plaanid "olen toonud 49 vms noormängijat suurele areenile" temaga on.

        Kommentaar


          Algselt postitas andreasr Vaata postitust
          Eks siis näis, mis plaanid "olen toonud 49 vms noormängijat suurele areenile" temaga on.
          Tegelikult on kurb, et mehel ei olnud mune kaasa võtta mõnedki reservi poisid. Või mis mäng see peaks olema, kus Pereira saaks väravas mängu teha?
          Muidu igati lihtne võit, kuigi võimalusi raisati samas stiilis nagu rikkurid baaris:"A pohh, vala mulle veel seda ülemise riiuli viskit 100 grammi, eelmise ajasin ümber."
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas andreasr Vaata postitust
            The one and only! Täna ta küll istutati kaitsvaks keskväljuriks. Tema puhul võib ka tekkida küsimus, et mis on ta parim positsioon väljakul, eeldatavasti kaitsev keskväljamängija või kaitses mõni positsioon. Äärekaitsjana oli ta eelmine hooaeg sümpaatne, aga ei paista, et Mou tal seal mängida lubab proovida. Eks siis näis, mis plaanid "olen toonud 49 vms noormängijat suurele areenile" temaga on.
            Ma googeldasin asja üle ja selgus, et ikkagi ajasin ta Borthwick-Jacksoniga segamini, kes on hoopis Wolvesis laenul.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Tegelikult on kurb, et mehel ei olnud mune kaasa võtta mõnedki reservi poisid. Või mis mäng see peaks olema, kus Pereira saaks väravas mängu teha?
              Muidu igati lihtne võit, kuigi võimalusi raisati samas stiilis nagu rikkurid baaris:"A pohh, vala mulle veel seda ülemise riiuli viskit 100 grammi, eelmise ajasin ümber."
              Manu pink on nii võimas see hooaeg ja Moult nõutakse võite. Seepärast ka noored väga mängu ei saa. Liiga tiitel on nii kaugel, et ainus võimalus midagi võita Inglismaal on karikas.
              Romero on küll ikka väga võimsalt oma võimalused ära kasutanud kui väljakule De Gea asemele on saanud. Eile 1 korra oli klaarimisega väheke probleeme aga see vist tulenes sellest, et 1 korra varem oli ründaja haneks tõmmanud ning ilmselt treeneritelt paar kurjemat sõna saanud see peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                . Liiga tiitel on nii kaugel
                Ma ootaks järgmise vooru ära, kuigi jah eks näha ole kaua me sellest august (nii hooaja kui üleüldisest) ronida jaksame.
                Ja mis TFMi puudutab, siis Mou sõnade kohaselt lahkumine kõne all pole ja kui hakkabki jonnima ning läheb saab alati 100 milli eest tagasi tuua.

                Kommentaar


                  Täpsuse huvides lisaks, et United mängib veel ka liigakarikas ja ka Euroopa Liigas. Liigavõidu tõenäosus praegu tundub küll piisavalt väike, et sellest mitte unistada.

                  Kommentaar


                    Samas Sam Johnstone saab juba oma tuleristsed karikamängus Aston Villa eest.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Eile oli Ruunil esimene puude täitsa nägus, tasus ikka Berba kampa võtta.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Täna liigakarikas esimene poolfinaali mäng Hulli vastu kodus. Valikuvõimalusi Mou-l koosseisu osas on, eriti keskväljal ja ründes.

                        Kaitses ilmselt Jones-Smalling duo, paremal äärel võiks ju proovida nt Fosu-Menshat, tegelikult on seal pigem Valencia ja vasakul Blind/Darmian kui just Shaw-ga üllatada ei soovi.

                        Keskväljal oleks minu eelistus seni töötanud Carrick-Herrera-Pogba, kuid arvatavasti saab Carrick puhata. Asemele Mata? Mul on miskipärast tunne, et täna on Fellakas seal. Tundub selline mäng olevat, kus ta platsile saab.

                        Ründes keskel Ibra, äärtel võiks olla Micki ja Martial, või ka Rashford. Samas kui kesksel on Fellakas võib vabalt ka Mata äärel mängida. Saab näha, keda pühapäevaseks liigamänguks hoitakse.

                        Kokkuvõttes, olgu koosseis, mis on, võit võiks tulla veenev

                        Kommentaar


                          Last edited by andreasr; 10.01.17, 21:33. Põhjus: Ibra info.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                            Schneiderlin-i eest väidetavalt tahetakse ostuhinna lähedusse ehk ca 24 milli naela. Ma usun, et kui tuleb mingi 20+ milli lisaks võimalikud add-on siis võiks rahul olla.
                            Väidetavalt (Manchester Evening News):

                            Manchester United have agreed a deal to sell Morgan Schneiderlin to Everton.

                            The Frenchman is expected to move to Goodison Park for £22m with possibly another £2m to come in add-ons. He is set to undergo a medical on Wednesday.

                            Kommentaar


                              Hakkasin mõtlema ,kui kommentaator mainis, et 22 miljonit ja everton ,et milline Schneiderlini mäng meelde jäi ka. Ega ausaltöeldes ei jäänud vist ühtegi. Kahju ja toredat teed. Niipalju vast oli tast kasu ,et vähemalt ei läinud Arsenali.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Pogba vastu crossbar challenge'it teha küll eriti ei viitsiks.

                                Taas muidugi mäng, mis oleks pidanud umbes 6:0 lõppema, aga juba tükimat aega on lihtsalt mõnus vaadata. Rõõmus jalgpall.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X