320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Panen AS roma display pildiks ja signatuuriks counti konto lingi kui manu siit voorust välja kukub. Ainukene tõsisem vastane oleks olnud vast Lyon.
    Mul lihtsalt tekkis küsimus, mitte halva pärast... no ehk natukene norivalt aga siiski sõbralikult.
    Kas sa peale EPLi ka üldse jalgpalli jälgid või jagub aega ainult "maailma-parima-liiga" jaoks?
    Hetkel ei saa United kül kõvatada ja härga mängida, sest ühtegi nörka vastast alles kül pole jäänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Mul lihtsalt tekkis küsimus, mitte halva pärast... no ehk natukene norivalt aga siiski sõbralikult.
      Kas sa peale EPLi ka üldse jalgpalli jälgid või jagub aega ainult "maailma-parima-liiga" jaoks?
      Hetkel ei saa United kül kõvatada ja härga mängida, sest ühtegi nörka vastast alles kül pole jäänud.
      Ise ei läheks täkku täis, kui su võistkond nii kindlalt Venemaa 8. klubi võidaks?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ise ei läheks täkku täis, kui su võistkond nii kindlalt Venemaa 8. klubi võidaks?
        Minu klubi võitis ka neid, kuigi vöörsil saadi tappa

        Kommentaar


          Anderlecht on väga ebamugav vastane. Küsige Tottenhami käest, kui ei usu.

          Kuigi konkurentsis tundub Manchester United kõige säravam nimi, siis oleks idiootne lootuseid üles kütta. Praegu ma ei tunneks ühegi vastase vastu end kindlalt. Juba mängud Rostovi vastu tulid ikkagi punnitades ja erilise enesekindluseta.

          Kommentaar


            Võimalik mängude graafik siis..

            Manchester United fixture list

            March

            19 - Middlesbrough (a) - 12pm

            April

            1 - West Brom (h) - 3pm

            4 - Everton (h) - 8pm

            9 - Sunderland (a) - 1:30pm

            13 - Anderlecht (a)

            16 - Chelsea (h) 4pm

            20 - Anderlecht (h)

            23 - Burnley (a) 2:15pm

            25/26 - FREE - Possible Premier League fixture

            30 - Swansea (h) 12pm

            May

            4 - Europa League semi-final first-leg

            6 - Arsenal (a)

            11 - Europa League semi-final second-leg

            13 - Tottenham (a)

            16/17 - FREE - Possible Premier League fixture

            21 - Crystal Palace (h)

            24 - Europa League final

            Tavaliselt ei vingu palju selle mängude rohkuse üle, aga 9 mängu ühe kuu jooksul.. See on tiba ebareaalne või mis?

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              Tavaliselt ei vingu palju selle mängude rohkuse üle, aga 9 mängu ühe kuu jooksul.. See on tiba ebareaalne või mis?
              9 on karm jah... ehk saab Basti ka nüüd mängu

              Kommentaar


                Ebareaalne mitte - kaks järjestikust vaba päeva on abiks. Palju aga küll. Ise olete süüdi, nagu ikka. Southamptonil aasta lõpus, algul 8 mänguga väga hästi ei läinud ja kuue päeva jooksul mängitud kolmest mängust said ka ilusasti kolm kaotust. Peab meeldima.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  9 on karm jah... ehk saab Basti ka nüüd mängu
                  MEN reporting no Herrera, Rooney, Martial, Zlatan, Pogba, Blind, Schweinstiger, Shaw. For Middlesbourough but not confirmed.

                  Basti ka katki hetkel.

                  Kommentaar


                    shaw on jälle paksuks läind või mis tal viga on?
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar




                      Poolpaljad poisid Spa's

                      Kommentaar


                        Bailly on juba ise üks tätoveering, kuid Mata on vist maailmas ainukene jalgpallur, kelle keha on puutumata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Bailly on juba ise üks tätoveering, kuid Mata on vist maailmas ainukene jalgpallur, kelle keha on puutumata.
                          Iialgi ei või teada, mis väikese Juani peale kritseldatud võib olla.

                          Kommentaar


                            Manchesteri Derby peaks olema siis Neljapäeval, 27. Aprillil.

                            Kommentaar


                              Ja jätkatakse kolmese kaitseliiniga:

                              De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Bailly, Young, Carrick, Fellaini, Mata, Lingard, Rashford
                              Sub: Romero, Darmian, TFM, Rojo, Shaw, Miki, Martial
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Suht julm ikka, et noor pagulane on pidanud vana juudi pärast pinki nühkima.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X