320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    peale tema pole kedagi kes suudaks palliga midagi ette võtta seal keskväljal
    Mata.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Pogba on ilmselgelt vormist väljas hetkel ja peale tema pole kedagi kes suudaks palliga midagi ette võtta seal keskväljal. Lihtsalt on vaja tuua sisse mõned tehnilisemad poisid, mitte ainult 1.90 pikad kolged, kes on sama pöörderaadiusega nagu väike ekskavaator.
      Vormist väljas (tipp)jalgpallur peaks suutma silmad kinni anda täpselt kasvõi tolle sama siin eelnevalt postitatud söödu. Olnuks see üksikjuhtum, siis ahh las ta olla, kuid praegusel juhul võib väita, et mure/põhjus on kusagil mujal (ja ma ei pea silmas Josed, mis ei tähenda, et ma ei välista tema osalust selles).
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ei tulnud mönitama ega kiida heaks näpuga näitamist aga kas see väide, mis twitteris (tean-tean pole suurem asi allikas) silma jäi peab paika?

        "Alexis Sanchez lost the ball 42 times vs Sevilla.

        The most for an individual player in the Champions League this season."

        Kommentaar


          Esimeses mängus 4 ja teises 2. Ehk siis jah.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ma ei taha itaalia jalgpalli austajaid kuidagi riivata, kuid olgem ausad, oma mind-game`ga sobib Mourinho pigem itaalia jalgpalli, kus põhirõhk taktikamängul.
            huvitav milline oli mehe taktika mängule tulles? proovida alguses ehk värav lüüa ja siis kaitse lukku keerata? ja kui see ei õnnestu, siis tuua üks hetk Mata, Martiali ja Pogba näol mängu pööre ja ära kobistada? Samas Sevilla paistis mängivat nii nagu torust tuleb ja jõudu on. Selles 2 klubi erinevus ongi.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Liiga palju raha makstakse jalgpalluritele lihtsalt

              Kommentaar


                Kahemängu kokkvõtteks, kes rohkem tahtis see edasi ka sai. Väikeklubi vs suurklubi ... mnjah.
                Sevilla
                Shots: 46
                on target: 14
                Manchester United
                Shots:23
                on target: 4

                Well played, well played!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Ei tulnud mönitama ega kiida heaks näpuga näitamist aga kas see väide, mis twitteris (tean-tean pole suurem asi allikas) silma jäi peab paika?

                  "Alexis Sanchez lost the ball 42 times vs Sevilla.

                  The most for an individual player in the Champions League this season."
                  Tegemist pole ainult dispossessionitega. "Ball lost" sisaldab ka nt möödasööte ja off target lööke. Sama kui nt Neymar eelmine aasta oma 40 korda Juve vastu quarteris "palli kaotas", kuid tglt dispossessiti teda vb aint kuskil ~5-6 korda
                  "I will tell you the truth, no matter how difficult it is to accept."

                  Kommentaar


                    Te rääkisite veel siin paar nädalat tagasi, et "Suurklubi" on Manu.

                    Alexis saab liiga palju palka aga pole mitte sittagi ju teinud hetkel?
                    ..ja nii ongi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                      Te rääkisite veel siin paar nädalat tagasi, et "Suurklubi" on Manu.

                      Alexis saab liiga palju palka aga pole mitte sittagi ju teinud hetkel?
                      Klopp saab liigapalju palka, miks ta midagi võitnud pole ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saksapoiss Vaata postitust
                        Tegemist pole ainult dispossessionitega. "Ball lost" sisaldab ka nt möödasööte ja off target lööke. Sama kui nt Neymar eelmine aasta oma 40 korda Juve vastu quarteris "palli kaotas", kuid tglt dispossessiti teda vb aint kuskil ~5-6 korda
                        Seda ma isegi tean aga see number tundub ikka kole suur olevat, eriti tema tasemel mängija kohta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Klopp saab liigapalju palka, miks ta midagi võitnud pole ?
                          Kuidas ei ole? Premier league asia trophy!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ladva Ants Vaata postitust
                            Kuidas ei ole? Premier league asia trophy!!
                            My bad, mul läks see tõeliste suurklubide karikas meelest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              nüüd tuleb see Sevilla ka ära võtta, muidu hakkab jälle aia tagant prügikastide juurest mingit viie hallitanud karika kiunu tulema.
                              Ise kutsusid. Viis korda. võimidagitaolst
                              Et selle ilusti äraõpitud bin dipperite stereotüübi võid endale aeglaselt sisse istuda.



                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              huvitav milline oli mehe taktika mängule tulles? proovida alguses ehk värav lüüa ja siis kaitse lukku keerata?
                              classic ju
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Teil peaks häbi olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X