320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ikka üks kuradi alahinnatud mängija..

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust


      Ikka üks kuradi alahinnatud mängija..
      Pärast Parki esimene keda lihtsalt jumaldan. Mulle tõsiselt meeldib ta liikumine palli vastuvõtmisel, selline omapärane.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Pärast Parki esimene keda lihtsalt jumaldan. Mulle tõsiselt meeldib ta liikumine palli vastuvõtmisel, selline omapärane.
        Kõva mängija ning tore, et omad fännid teda hinnata oskavad... kindlasti ka minu üks lemmikuid praeguses satsis.

        Kommentaar


          Ühes teises teemas vaieldakse mänku finantsmuskli üle. Päris nukker seis ikka jah.

          Kommentaar


            "The club achieved a record profit of £191.9million last year and are on course for pre-tax earnings of between £185m to £195m."

            Võib kaks Pogbat veel osta.

            Kommentaar


              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Ja mida teeb united, mängib oma tavapärast sitta mängu, krt ma ei vōi kui kole!
                Manchester United Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas karausser Vaata postitust
                  Ja mida teeb united, mängib oma tavapärast sitta mängu, krt ma ei vōi kui kole!
                  Pole Pogbat, pole mängu. Romero on viimastes mängudes päris kõva sõna olnud. Suht poogen kui DG suure raha eest minema tõmbab?
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Romera motm.Ütleb vist kõik. Üliigav lonkimine.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      De Gea Kroosi vastu vahetada polekski väga halb mõte.

                      Kommentaar


                        Mata ja Fellaini vigased?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Mata ja Fellaini vigased?
                          Mata ei tohiks olla, Fellaini olla öelnud, et ei ole hullu ,aga elame näeme.
                          Joel mängib pühapäeval ja Romero finaalis. DDG LA Galaxy vastu.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Viimase viie mänguga 3 punkti 15st (DLLDD). Niisuguse vormiga hea Ajaxi vastu tegusid tegema minna...
                            Kommentaar redcafest:
                            we've scored 2 goals from open play in the last 11.5 hours of football we've played.
                            Ma nimetaks seda vaimseks kollapsiks. Ju kuskil alateadvuses on tunne, et kõik oleneb euroliiga finaalist. Aga sellise tunde ja vormi pealt Ajaxit võita? Ei ole just kindel tunne. Ja kui tuleb kaotus, siis on see ikkagi väga flop hooaeg, olgu Miki Hiir kapis või mitte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Hei, Charity Shield on ka ju! Või oli see hoopis Community Shield? Pole aimugi.
                              Seda mängivad FA võitja ja liiga võitja. Kui mõlemad sama klubi siis FA võitja + liigas teiseks jänud.

                              E: nevermind. Sa mõtlesid viimast, ma mõtlesin tulevat.

                              Kommentaar


                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X