320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minekul pole viga jah. Kui kuue võidu (või olid need ainult PL mängud) peal Mou käest kommentaari küsiti, ütles, et küsige uuesti, kui kümme on. Igatahes pühapäeval võiks esimene kümme ära tulla.
    Kaks linki ka, kust see praegune momentum võib tuleneda. Esimene on aastatetagune Mou suhtumine SAFi ja teine tema sõnade kinnitus: https://www.youtube.com/watch?v=rDaQ5t9JCww

    Kommentaar


      See reaktsioon (muidu vait olnud) fännidelt, kui Valencia pani vasaku jalaga ülimalt nitševoo tsenderduse kasti - priceless.

      E: Martiali laulu pandi küll mitu head minutit järjest, aga üldkokkuvõttes olid Hulli vennad lärmamas.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Pogba vastu crossbar challenge'it teha küll eriti ei viitsiks.
        Ma küll viitsiks, post ju ei loe.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Pogba vastu crossbar challenge'it teha küll eriti ei viitsiks.
          Pogbar*
          slimm.ee

          Kommentaar


            Olin selle foorumi siin täitsa unustanud. Tore näha, et ikka päris United'i toetajaid ka, kes oskavad analüüsida ja kaasa rääkida. Ei tea, kui tihe teil siin suhtlus on, aga proovin nüüd ka silma peal siin hoida, mis põnevat jutuks tuleb. Ise teen töö kõrvalt väheke blogi ka Unitedi teemadel. Kel huvi, võib vahel pilku peale visata.

            Igatahes, topic talk, mis uuendusi ootaksite või kas üldse on vaja kedagi praegu talvel sisse tuua. Mõned võimalikud nimed on läbi käinud, aga praegu kedagi, kes võiks algkoosseisus olla, pole kuulnud. Ehk tõesti too kreeka kaitsja Portugali liigast, aga on meil kaitseliini keskele kedagi juurde vaja, arvestades, et on Smalling-Jones-Rojo-Bailly-hädapärast Blind?

            Kommentaar


              Ehk tõesti too kreeka kaitsja Portugali liigast
              Kas sa mõtled Manolas' st Benficast või Lindelöf'i Romast?

              Kommentaar


                Mõtlesin Manolas't, aga ise leian pigem, et pole vaja kedagi tuua juurde unless kogenud korralik keskkaitsja, aga pigem pole vaja.

                Kommentaar


                  AS Roma Kostas Manolas't taheti väidetavalt mingi ulmehinnaga osta.

                  Manchester United Transfer News: Huge Kostas Manolas Offer Amid Latest Rumours
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    igatepidi arvan, et praegune kaitsjate seis piisavalt hea(kui keegi vigastada ei saa ja Bailly okilt tagasi tuleb Aafrika Rahvuste karikalt), et poleks seda 50M väärt, isegi 40 liiga palju. Muidugi arusaadav, et Roma soovib maksimaalse summa kätte saada. Minu praegune eelistatuim keskkaitsepaar oleks kindlasti Smalling-Bailly.

                    Kommentaar


                      Miskid 50m summad ei oma juba Torrese ja Carrolli aegadest mitte mingit tähtsust, aga pigem ongi küsimus, et mis siis saab, kui Jones enam ei lähe katki, vaid püsib regulaarselt terve (scifi film)? Ta on fantast mängija tegelikult, veel fantastilisemate grimassidega ja uue kaitsjaga peab lõpuks kumbki paarist Smalling-Jones välja jääma.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                        Ma googeldasin asja üle ja selgus, et ikkagi ajasin ta Borthwick-Jacksoniga segamini, kes on hoopis Wolvesis laenul.
                        BJ hooaeg pole just olnud roosiline, viimati pääses mängu 5ndal novembril ja käivad jutud laenult tagasi kutsumisest.

                        Eelmine hooaeg oli ta mu meelest täitsa asine. Saab näha, mis saatus toob

                        Kommentaar


                          Fellaini lepingus olev klausel tema Old Traffordil hoidmiseks kuni 2018ni on aktiveeritud.
                          Ju sealt see kallistus tuleneski. Isiklikult leian, et tema ebastabiilsus on siiski pigem negatiivne.

                          Kommentaar


                            Ma päris 50M asjaga ei nõustu, keskkaitse eest ta on ikka suur suur summa veel ikkagi, jah, kui keegi ostaks Pique ehk, siis mitte, aga kreeka poiss minu jaoks päris 50M välja ei vea, eriti kui endal Smalling-Jones-Bailly-Rojo olemas! Vastus, kes peaks välja jääma - alati saab üle minna 3-5-2 kolme keskkaitsja taktikale, mis võtaks küll vähemaks ühe mängija võimalikust ründekolmikust. Õnneks/kahjuks Man Utd graafik piisavalt tihe, et mängude puudust keskkaitsjatele pole.

                            Kommentaar


                              Ja ma eelistaks selle 50 paigutamist pigem liverpooli farmklubi patsiga hollandlase peale. See hooaeg on vend küll võimas olnud.
                              Jaanuaris aga ei näe vajadust keskkaitsja ostmiseks. Rojo , Jones on olnud üllatavalt head, eriti esimene, kes vahepeal küll Irbise tasemel kaitsja tundus. Smalling on viimased 2 aastat ka fain olnud ja Bailly on olnud hea ost. Häda pärast saavad katta Carrick ja Blind nii et kõik korras. Pikemas perspektiivis oleks paremkaitsjat vast vaja või on lootust, et Varelast saab asja ?
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Ja ma eelistaks selle 50 paigutamist pigem liverpooli farmklubi patsiga hollandlase peale. See hooaeg on vend küll võimas olnud.
                                Jaanuaris aga ei näe vajadust keskkaitsja ostmiseks. Rojo , Jones on olnud üllatavalt head, eriti esimene, kes vahepeal küll Irbise tasemel kaitsja tundus. Smalling on viimased 2 aastat ka fain olnud ja Bailly on olnud hea ost. Häda pärast saavad katta Carrick ja Blind nii et kõik korras. Pikemas perspektiivis oleks paremkaitsjat vast vaja või on lootust, et Varelast saab asja ?
                                Varela ilmselt mitte, aga vaadates kuidas Valencia iga aastaga seal paremaks läheb ei näe hetkel karjuvalt vajadust suuremaks tagalaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X