320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    liigatabeliga tutvumata võib teemat lugedes jääda mulje, nagu manku oleks relekaga flirtimas ja liverpool kolme viimase hooaja euroopa parim klubi. teatud mõttes täitsa amüsantne.

    kahtlemata on fakt, et murinjo taktika peale ona panemiseks peab leidma eneses üle keskmise tugevaid s/m kalduvusi, erinevalt heavy metal footballi fännamisest. samuti on fakt, et manku esituste pendel käib endiselt mängust mängu lubamatult palju ühest äärest teise. on see nüüd kinni treeneris või mängijates, kurat seda teab, aga julgeks kahtlustada, et ilmselt natuke ühes ja natuke teises. nagu üldiselt jalgpallis ikka.

    kolmas fakt on see, mis tabelist vastu vaatab. ehk et hoolimata selle hooaja jooksul mängijate ostuks rohkema £££ välja käimisest nuusib "viis võitu = meil on maailma parim ründeliin / üks kaotus = kõikonputsis" labiilikute lemmikklubi kokkuvõttes endiselt manku tagumikku. täpselt nagu ta eranditult terve selle hooaja jooksul on teinud. mulle näib see olevat umbestäpselt niisugune majandusaasta aruanne, millele isegi rehemaa julgeks kolm risti alla panna.

    seda naljakam on aial kõõlujate jauramine selle üle, et naabri hoovis ei kavatsetagi ühe või kahe koleda kaotuse järel samasugusesse üldrahvalikku hüstrasse langeda nagu neil omal kodus käib. mis aga puudutab romantilist vaatepunkti, siis selle viljelejad näikse jätkuvalt kannatavat retrograadse amneesia käes ehk tuleb vist üle korrata umbes tuhat ja kolm korda siin lõimes juba esitamist leidnud tõdemus - ka pre-moyese ajastul ei koosnenud sugugi kõik mängud sexytime-nelinullidest, vaid tuima nühkimist oli märkimisväärselt rohkem kui vaadata tahtnuks.

    lühidalt: puid tasub loopida lõkkesse alles siis, kui jaanipäev ka päriselt käes on. praeguste ilmadega lõket tegema hakates on teil tühja sisinat ja suitsu rohkem kui asi väärt.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      ]amüsantn hüstra retrograadse amneesia lõimes
      mine pikuta selgeks neegerD& drugs are bad mkay..I..
      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

      Kommentaar


        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          liigatabeliga tutvumata võib teemat lugedes jääda mulje, nagu manku oleks relekaga flirtimas ja liverpool kolme viimase hooaja euroopa parim klubi. teatud mõttes täitsa amüsantne.

          kahtlemata on fakt, et murinjo taktika peale ona panemiseks peab leidma eneses üle keskmise tugevaid s/m kalduvusi, erinevalt heavy metal footballi fännamisest. samuti on fakt, et manku esituste pendel käib endiselt mängust mängu lubamatult palju ühest äärest teise. on see nüüd kinni treeneris või mängijates, kurat seda teab, aga julgeks kahtlustada, et ilmselt natuke ühes ja natuke teises. nagu üldiselt jalgpallis ikka.

          kolmas fakt on see, mis tabelist vastu vaatab. ehk et hoolimata selle hooaja jooksul mängijate ostuks rohkema £££ välja käimisest nuusib "viis võitu = meil on maailma parim ründeliin / üks kaotus = kõikonputsis" labiilikute lemmikklubi kokkuvõttes endiselt manku tagumikku. täpselt nagu ta eranditult terve selle hooaja jooksul on teinud. mulle näib see olevat umbestäpselt niisugune majandusaasta aruanne, millele isegi rehemaa julgeks kolm risti alla panna.

          seda naljakam on aial kõõlujate jauramine selle üle, et naabri hoovis ei kavatsetagi ühe või kahe koleda kaotuse järel samasugusesse üldrahvalikku hüstrasse langeda nagu neil omal kodus käib. mis aga puudutab romantilist vaatepunkti, siis selle viljelejad näikse jätkuvalt kannatavat retrograadse amneesia käes ehk tuleb vist üle korrata umbes tuhat ja kolm korda siin lõimes juba esitamist leidnud tõdemus - ka pre-moyese ajastul ei koosnenud sugugi kõik mängud sexytime-nelinullidest, vaid tuima nühkimist oli märkimisväärselt rohkem kui vaadata tahtnuks.

          lühidalt: puid tasub loopida lõkkesse alles siis, kui jaanipäev ka päriselt käes on. praeguste ilmadega lõket tegema hakates on teil tühja sisinat ja suitsu rohkem kui asi väärt.
          Kõik muidu õige aga Päästeameti Lõuna päästekeskus tuletab meelde, et kulu põletamine on Eestis aastaringselt keelatud ning kulutuli on hävitav ja ohtlik. Ka lõkke tegemisel ja grillimisel tuleb järgida ohutusnõudeid.

          Ma pole kitukas aga kui siin teatud Liverpooli toetavad tegelased kohe ei lõpeta, siis teatan Päästeametile.

          Kommentaar


            eks ta oige ole, see osa internetist on reserveeritud ponevlevatele 1-0 jalgpalli kummardajatele ja teistele toredatele seksuaalvähemustele.
            How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

            Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

            Kommentaar


              ja kitsjääb kitseks, ole voi ida tallina pinnaltpäästja
              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                liigatabeliga tutvumata võib teemat lugedes jääda mulje, nagu manku oleks relekaga flirtimas ja liverpool kolme viimase hooaja euroopa parim klubi. teatud mõttes täitsa amüsantne.

                kahtlemata on fakt, et murinjo taktika peale ona panemiseks peab leidma eneses üle keskmise tugevaid s/m kalduvusi, erinevalt heavy metal footballi fännamisest. samuti on fakt, et manku esituste pendel käib endiselt mängust mängu lubamatult palju ühest äärest teise. on see nüüd kinni treeneris või mängijates, kurat seda teab, aga julgeks kahtlustada, et ilmselt natuke ühes ja natuke teises. nagu üldiselt jalgpallis ikka.

                kolmas fakt on see, mis tabelist vastu vaatab. ehk et hoolimata selle hooaja jooksul mängijate ostuks rohkema £££ välja käimisest nuusib "viis võitu = meil on maailma parim ründeliin / üks kaotus = kõikonputsis" labiilikute lemmikklubi kokkuvõttes endiselt manku tagumikku. täpselt nagu ta eranditult terve selle hooaja jooksul on teinud. mulle näib see olevat umbestäpselt niisugune majandusaasta aruanne, millele isegi rehemaa julgeks kolm risti alla panna.

                seda naljakam on aial kõõlujate jauramine selle üle, et naabri hoovis ei kavatsetagi ühe või kahe koleda kaotuse järel samasugusesse üldrahvalikku hüstrasse langeda nagu neil omal kodus käib. mis aga puudutab romantilist vaatepunkti, siis selle viljelejad näikse jätkuvalt kannatavat retrograadse amneesia käes ehk tuleb vist üle korrata umbes tuhat ja kolm korda siin lõimes juba esitamist leidnud tõdemus - ka pre-moyese ajastul ei koosnenud sugugi kõik mängud sexytime-nelinullidest, vaid tuima nühkimist oli märkimisväärselt rohkem kui vaadata tahtnuks.

                lühidalt: puid tasub loopida lõkkesse alles siis, kui jaanipäev ka päriselt käes on. praeguste ilmadega lõket tegema hakates on teil tühja sisinat ja suitsu rohkem kui asi väärt.
                Niu, niu.

                SAFi mäng oli hingestatud ja see, kuidas tal null eurosed mängima pani, imetlusväärne. Teater, muusika, kino pole ainult Hollywood.

                Tegelikult ei peaks teil nii valus olema.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Järgmiseks hooajaks on Liverpooli ründetriost nagunii riismed järel. Selling club noh, mis teha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Tegelikult ei peaks teil nii valus olema.
                    klassika.

                    liverpooli vapiga onud manku teemas iga kaotuse järel kiimlemas = "miks teil nii valus on"

                    tsirkus kolib, klounid jäävad.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tegelikult ma leian, et teil on suures plaanis asjad tip-top ja ei peaks nii valus olema. Ju tahad ise näha asju, mida ei teadvusta. Kloun oled sa praegu ise.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Tegelikult ma leian, et teil on suures plaanis asjad tip-top ja ei peaks nii valus olema. Ju tahad ise näha asju, mida ei teadvusta. Kloun oled sa praegu ise.
                        Ahh ärge riielge, nautige parem mängu:
                        United on kole-jalgpalliga teisel kohal - fännid õnnelikud.
                        Liverpool ägeda treeneri ja seksika mänguga hetkel kolmandad - fännid õnnelikud.

                        Mõistan, et kahe uhke ajalooga klubi vahel on vanad arved klaarida aga olge sõbrad edasi.
                        Krt see lepitamine tuli mul hästi välja, järgmisena võtan ette Palestiina vs. Iisrael.

                        Pints - Dove of Peace

                        Kommentaar


                          täpselt seda ju ongi siin korrutatud, et asjad ongi suures plaanis okei ja järgmise hooaja järel vaatame, mis ja kuidas ja kes-kas säkk-sell. seetõttu ei saa ka jätkuvalt aru viidetest, justkui miski oleks "valus". kogu see naabri aeda eksinud ettetuulutajate kaader küsib lihtsalt ise aeg-ajalt reaalsuskontrolli.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kõigest ei peagi aru saama
                            Parem ongi naerda
                            Kusta naabri aeda
                            Et muru kasvaks taeva
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Tore, et te minu püüdlusi ära ei lõrrinud, juba lisasin ka CVsse oskuste alla: peacekeeper.

                              Teemasse tulles: Kui tõenäoliseks peate Martiali lahkumist ja mis tema probleem/probleemid Unitedis hetkel on? Suhtumine?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Tore, et te minu püüdlusi ära ei lõrrinud, juba lisasin ka CVsse oskuste alla: peacekeeper.

                                Teemasse tulles: Kui tõenäoliseks peate Martiali lahkumist ja mis tema probleem/probleemid Unitedis hetkel on? Suhtumine?
                                Kui mou plaanib suvel Martialist osavama mängija samale positsioonile soetada, siis pole tal lihtsalt kohta ja on täiesti arusaadav kui minna lastakse. Päris kuulukate põhjal, siis Martial pole uut lepingut vaid selletõttu sõlminud, et kardab tõsiselt mänguaja pärast - ja seda täiesti loomulikult, kes teab kuhu järgmised 100 milli hakkama pannakse.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X