320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    isegi Fergie time ei aita, kui meeskond mängib taktikaliselt kohutavat tahtejõuetut mängu! millal suurte mängude mees Park viimati mõne soliidse etteaste tegi? aga muidu oli täpselt selline euroopa võõrsilmäng ehk mõnusalt kohutav.

    Kommentaar


      Sellise mänguga ei saagi midagi paremat tahta, poisid ei tekitanud kordagi konkreetset värava võimalustki.
      Oma süü, et nii sitas seisus oleme, nahhui rsk.
      Lõpetuseks peaks mainima, mida ma ei oleks tahtnud kunagi öelda, et shity t.rad on meile pinnuks perse saanud.

      Uue õlle järgi minema....
      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

      Kommentaar


        Oleks ikka palju-palju rohkem oodanud sellest mängust. Hirmus otsustav mäng ja kõik ja puha, aga neutraalsele vaatajale küll elamust ei pakkunud (nagu näiteks too OT mäng kus Owen viimasel võimalusel olukorra ära kõksas). Reaalseid võimalusi oli üsna vähe, Unitedi poolt sisuliselt olematult...
        Oskab keegi anda mingi hea põhjuse, miks Giggs sellises mängus terved 90 minutit sai ? Arvestades Shitty vendade füüsist tekitas see mulle küll suure küsimärgi.

        Kommentaar


          Algselt postitas EII Vaata postitust
          Sellise mänguga ei saagi midagi paremat tahta, poisid ei tekitanud kordagi konkreetset värava võimalustki.
          Oma süü, et nii sitas seisus oleme, nahhui rsk.
          Lõpetuseks peaks mainima, mida ma ei oleks tahtnud kunagi öelda, et shity t.rad on meile pinnuks perse saanud.

          Uue õlle järgi minema....
          Man UTD turns out to be shity!!! Punkt. Ainus päästeingel on nüüd Newcastle, kuid viimaste voorude põhjal ei vääri Manku seda tiitlit!! FFS
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            isegi Fergie time ei aita, kui meeskond mängib taktikaliselt kohutavat tahtejõuetut mängu! millal suurte mängude mees Park viimati mõne soliidse etteaste tegi? aga muidu oli täpselt selline euroopa võõrsilmäng ehk mõnusalt kohutav.
            Täpselt!

            Ei noh ei teagi kohe kust alustada... Mis mõttega toppida see Park sellisesse mängu, kui tal puudub täielik mängu praktika. Jah, Yaya markeerimisega sai kuidagi viisi hakkama, aga palli ta hoida ei oska, kohe ütlse mitte. Järgmine ohver on Jones, no kaua võib teda vägistada seal äärel - ikka imeti läbi set piece'i ning see pole esimene kord.
            Üleüldiselt, kogu meeskonna bläkk.

            Kommentaar


              MIKS üldse sellise pandega peale mindi on ka üks suur ??
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Ferdinand pole enam põhikoosseisu mees.. Ruttu Evansit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Oleks ikka palju-palju rohkem oodanud sellest mängust. Hirmus otsustav mäng ja kõik ja puha, aga neutraalsele vaatajale küll elamust ei pakkunud (nagu näiteks too OT mäng kus Owen viimasel võimalusel olukorra ära kõksas). Reaalseid võimalusi oli üsna vähe, Unitedi poolt sisuliselt olematult...
                  Oskab keegi anda mingi hea põhjuse, miks Giggs sellises mängus terved 90 minutit sai ? Arvestades Shitty vendade füüsist tekitas see mulle küll suure küsimärgi.
                  Hirmuäratav on see, et Giggs on praeguses vanuses tervem kui Anderson lol

                  Kommentaar


                    Kui kaks pragmaatilist meeskonda omavahel kokku saavad siis tulemuseks on võrdlemisi igav mäng. City ettevaatlikkus on mõistetav ja peale juhtväravat polnud tõepoolest ju vaja enam midagi teha kui mäng lõpuni oleleda, kõik Mancini vahetusedki olid negatiivsed. Aga ManUlt oleks ikka kordades rohkem oodanud, terve poolaeg oli aega mäng päästa, või vähemalt üritada. Löögid väravale statistika jäi vist nulli peale?!

                    Mul on raskusi välja nuputamisega kumba klubi ma rohkem jälestan, dilemma on suur. Seks hullu või vanaemaga, pedofiil või vägistaja, sitafondüü või spermabrülee. Sellist sorti dilemma. Nuputasin aga mängu jooksul välja, et las see Na$ri olla, ManUt kaotamas näha on lihtsalt nauding. City tundub kahest koletisest siiski armsam ja alati jääb tõdemus, et tiitel(mis pole mõistagi veel otsustatud) on siiski ostetud. Ja paratamatult taotaks sinna füüri nii palju ja nii kaua alla, kuni need tiitlid lõpuks tulema hakkaks. Seega tänase tulemuse valguses ja kui City peaks tiitli ära vormistama, jääb ju Mancini ikka pukki, mis on minu silmis pigem positiivne.

                    Ja normaalajale lisatud viis minutit tõi ikka muige näole, mõned asjad ikka ei muutu ja 'fergietime' on nähtavasti üks nendest asjadest. Väravatetu, mänguseisakutetu va vahetused, kõlab nagu standard 3 min.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Planche Vaata postitust
                      Hirmuäratav on see, et Giggs on praeguses vanuses tervem kui Anderson lol
                      Tervem küll, aga vaata aastad ei tee ilmselgelt füüsisele head, kui peab keskväljal ikka de Jongide ja Touredega keha mängima siis... ma usun, et saad mõttele pihta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Tervem küll, aga vaata aastad ei tee ilmselgelt füüsisele head, kui peab keskväljal ikka de Jongide ja Touredega keha mängima siis... ma usun, et saad mõttele pihta.
                        Muidugi saan, sellepärast ju mainisingi Andersoni ära, et tegelikult peaksid tema ja nt kasvõi Cleverley nendes mängudes mängima, mitte Giggs ja Scholes.

                        Kommentaar


                          Kahjuks pean ytlema: There is only one team in Manchester and it's Manchester City!!! Kurb, aga t6si.

                          Kommentaar


                            Jones püüdis, mis ta püüdis, aga kui ikka mänguklassi pole, pole midagi teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust

                              Jopega mehele võid SAFi näo ise monteerida

                              Edt: mis on härra eesnimi, kes täna värava lõi @ iroonia.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                classy move.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X