320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SAF ütles, et Berbatov on pingil kaitsjana täna. S.t. kui Carrick või Ferdinand vigastada saab, läheb Berbatov platsile.

    Kommentaar


      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Krt miks Bloodzeedi striimil soundi pole

        Kommentaar


          väljakumängijad 1. poolajal suht kahvatud, aga de gea on boss
          loodetavasti SAF paneb mehed paika ja 2. poolajal mängitakse paremini

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            2. minge perse, kui berba 5milliga minema lastaks.
            Tegelt ainult sinu jutu põhjal usungi, et berbal skilli on. Enda arvates (ja hiljem ka faktide tõestuses) oli Tevez palju kurjem ost/halvem minnalaskmine kui seda Berba ever saaks olla. (unustagem mingid isiklikud probleemid, nagu SAF ei oskaks neid siluda onja).

            Seega, kui on mingi mängija, kes on faking manchester unitedis ja ei kõlba sinna, siis ehk 5 on vähe, aga joptvu, 10 on palju. Go figure. Teid mängija ei nussi ja teile pakutakse milskeid. Pushige veits ja päästke mehe karjäär, no?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              De Gea paneb hullu taas

              Mida kuradit müür tegi selle viimase karistuslöögi ajal???

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Krt miks Bloodzeedi striimil soundi pole
                Mul on täitsa olemas.
                De Gea on tõesti tsoonis täna. Hoiab veel nulli peal meid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Krt miks Bloodzeedi striimil soundi pole
                  Siis on küll tegemist sinupoolse veaga.
                  Algselt postitas fitti
                  Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Krt miks Bloodzeedi striimil soundi pole
                    http://www.thefirstrow.eu/watch/1364...er-united.html minu arust sama hea kvaliteet kui BZ ja häälega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      1. argentiina fellatio-kuninga keisile vihjates oli asi siiski vähe komplitseeritum.
                      v-o gendrik?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        **vahemärkusena.... need ruudulised särgid on tegelt päris ilusad rsk.

                        Kommentaar


                          Evertoni fännid ei saa küll sittagi aru, vilistavad RVP peale kui ta vahetusest sisse tuli kuigi mängu alguses ja vaheajal olid sinised fännid need kes RVP-d piirasid ja autogrammi lunisid
                          .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RVN Vaata postitust
                            Evertoni fännid ei saa küll sittagi aru, vilistavad RVP peale kui ta vahetusest sisse tuli kuigi mängu alguses ja vaheajal olid sinised fännid need kes RVP-d piirasid ja autogrammi lunisid
                            Eesti-Hispaania mängus vilistan ja kisan nende vastu nagu segane, aga ega tegelt võimalusel vist Fernandot, Juani ja muid ninasid koos pildistamata mööda ei laseks. A vb see on veits teine asi.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              0 ring ;D avamängust
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Noooooooojah........

                                Vaatasin, et v. Persie avanes ikka väga mitu korda väga heasse tsooni, aga kordagi ei tulnud söötu. Muidu väga viisakas.
                                Kagawa oli lihtsalt super.
                                Nani - no kuidas nii saab?
                                Teistega võib enamvähem rahule jääda, uskumatu kuidas üldse õnne ka ei olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X