320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kamoon, vb väike trolllimine on ses jutus tõesti, aga legest safi rant'st on asi kaugel, pigem regular mind-game, toomaks välja, et neljanda kohtuniku lükkamise eest saab kaks mängu bänni ja et mike dean on mõistlik mees. (pfffff)
    mis mentaliteeti puutub - olgu öeldud, et see sama mentaliteet on teinud mankust ka psühholoogilises mõttes väga raske/premmi raskeima? vastase-, siis tegemist on safiga, ta ongi teistest kõvem vend. kui palju täpsemalt, jäägu igaühe enda otsustada.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Sir Alex Ferguson has defended his confrontation with referee Mike Dean and accused Alan Pardew of hypocrisy for criticising his behaviour


      Kes näeb imetlustväärivat mindfucki, kes lihtsalt ülbet vanameest.

      Minu peamine kriitika on see mismoodi ta äärekohtunikuga käitus. Sellist asja ei tohiks lihtsalt lubada.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        http://www.guardian.co.uk/football/2...on-alan-pardew

        Kes näeb imetlustväärivat mindfucki, kes lihtsalt ülbet vanameest.

        Minu peamine kriitika on see mismoodi ta äärekohtunikuga käitus. Sellist asja ei tohiks lihtsalt lubada.
        SAF lihtsalt tuletas Pardew'le meelde, et tal pole antud olukorras mingit õigust kritiseerida teisi. Ja mis selle äärekohtunikuga oli?

        Puhas kuld
        The press have had a field day. The only person they have not spoken to is Barack Obama because he is busy.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Minu peamine kriitika on see mismoodi ta äärekohtunikuga käitus. Sellist asja ei tohiks lihtsalt lubada.
          Huvitav, et äärekohtunikku ennast nagu ei kottinud?

          Naljakas on see vihast vahutamine ja solvumine kui asjaosalised ise midagi taunimisväärset Fergusoni käitumises ei näinud. Ja mis puutub sellesse...

          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          kõik teised on väiksed kärbsed ning ärgu üldse köhigu kui isa räägib.
          ..siis täpselt nii ongi.

          Kommentaar


            Lihtsalt lahe on vaadata mismoodi mõni on võrdsem kui teine tihtilugu. Pardew tegu oli küll kraad kangem, aga sai karistatud ja kandis selle ka ära. Mismoodi SAFi käitumine reeglitepärane või normaalne on - seda teavad vist ainult mankufännid siinjuhul. Aga noh, kaebusi ei tulnud järelikult kohtunikele meeldis mismoodi nendega käituti ning ei pahanda ka edaspidi kui kõik teised samamoodi käituvad.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Aga noh, kaebusi ei tulnud järelikult kohtunikele meeldis mismoodi nendega käituti ning ei pahanda ka edaspidi kui kõik teised samamoodi käituvad.
              Mismoodi siis? On sul kuskil script saadaval, mis seda vestlust detailselt kirjeldaks? Või on kohtunikega rääkimine see 'käitumine', mis sind nii pahaseks ajab siin? Ilmselgelt kohtunikud ennast solvatuna ega ohustatuna ei tundnud, huvitav et internetikommentaatorid järsku nagu üks mees nende õiguste eest nüüd niimoodi väljas on. Miks Dean Fergusoni tribüünidele ei saatnud siis? Altkäemaks? Korruptsioon?

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Mismoodi siis? On sul kuskil script saadaval, mis seda vestlust detailselt kirjeldaks? Või on kohtunikega rääkimine see 'käitumine', mis sind nii pahaseks ajab siin? Ilmselgelt kohtunikud ennast solvatuna ega ohustatuna ei tundnud, huvitav et internetikommentaatorid järsku nagu üks mees nende õiguste eest nüüd niimoodi väljas on. Miks Dean Fergusoni tribüünidele ei saatnud siis? Altkäemaks? Korruptsioon?
                Endine kohtunik kes uudistekanalil otsuseid ja olukordi analüüsiib ei pidanud näiteks SAFi käitumist korrektseks ega soovi, et iga nädal treenerid nii teha võiks. Aga mida tema ka teab eks? Keegi kuskile kaevanud pole, niiet kõik on korras, las koerad hauguvad
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  see on nüüd tõesti üllatav, et ekskohtunik "omade" poolele asub.

                  püüaks aru saada, et karistatav on see, kui treener ütleb kohtunikule "kle paks, osta prillid" või "palju sulle maksti, ah?". üks on solvang, teine on kohtuniku aususes kahtlemine ja mõlemad karistust väärt. samas aga näiteks sõnavõtt stiilis "come on Mike, it was fucking offside" ei lähe kummagi punkti alla.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    huvitav kui ma kiiresti venelaseks hakkaks, siis kas ma saaks enda näärikingiks dean'i poolse kommentaari "i didn't see the incident"?
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Endine kohtunik kes uudistekanalil otsuseid ja olukordi analüüsiib ei pidanud näiteks SAFi käitumist korrektseks ega soovi, et iga nädal treenerid nii teha võiks. Aga mida tema ka teab eks? Keegi kuskile kaevanud pole, niiet kõik on korras, las koerad hauguvad
                      ma küll ei ole lugenud välja, et mida sind antud olukorra juures häiris või mida saf valesti tegi. Küll aga ei meeldinud ka minule taoline avalik agressiivne monoloog. Sest inimesed, lapsed teiselpool ekraani arvavad, et nõnda on õige käituda. Suur ja tuntud inimene nõnda tegi. Miks siis mitte mina?
                      Kõiki lillelapsi ei saa, ega peagi muidugi kaitsma ja erilist traagikat poleks vaja korraldada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Keegi oskab öelda, milline telekanal homme mängu näitab? Kodukalt lugesin välja et ükski Briti kanal ülekannet ei tee...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda, milline telekanal homme mängu näitab? Kodukalt lugesin välja et ükski Briti kanal ülekannet ei tee...
                          Nad ütlevad seda alati...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Nad ütlevad seda alati...
                            Ok, tavaliselt ei juhtu enne mängu previewsid lugema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Nad ütlevad seda alati...
                              Meh, vast ikka ainult siis ütlevad, kui see väide tõene on...

                              Kella kolmeseid mänge teatavasti laupäeviti Inglismaal telkust ei näidata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                                Meh, vast ikka ainult siis ütlevad, kui see väide tõene on...

                                Kella kolmeseid mänge teatavasti laupäeviti Inglismaal telkust ei näidata.
                                Selgitad seda viimast lauset ehk lähemalt. Ma olin (ilma mingi researchita) seni arusaamisel, et laupäevased kellakolmesed ongi nagu põhileib. Huvitav.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X