320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Point on selles, et inimesed oma paksud persed tugitoolist välja veaks ja staadionitele roniks. Ükski sealne kanal laupäev kl 15:00 algavaid mänge üle kanda ei tohi. Sellepärast näiteks igasugused 'high-profile' mängud ongi tavaliselt kas hommikul või siis hilja õhtul (või mõnel teisel päeval...)

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Point on selles, et inimesed oma paksud persed tugitoolist välja veaks ja staadionitele roniks. Ükski sealne kanal laupäev kl 15:00 algavaid mänge üle kanda ei tohi. Sellepärast näiteks igasugused 'high-profile' mängud ongi tavaliselt kas hommikul või siis hilja õhtul (või mõnel teisel päeval...)
      Mis muidugi ei takista mitte UK kanalitel neid mänge üle kandmast. Ja kui langeda sügavamasse diskussiooni, siis see "kella kolmeseid mänge ei näita" mentaliteet on ka suhteliselt aegunud. On tekkinud märkimisväärne hulk pubisid, kes endale mingi euroopa riigi kanali leiavad ja siis seda linnarahvale on nõus näitama. Nii et vaevalt inimestel mäng seetõttu vaatamata jääb. Madalamate liigade klubidele selline reegel aga muidugi vajalik.

      Kommentaar


        There is a pitch inspection at 1.15 due to heavy rainfall.


        Koosseis peaks vist enamvähem sama olema. Ainukeseks vahetuseks on Scholes > Cleverley

        Kommentaar


          toimub.

          Fergie inspects the pitch, sees group of ground staff leaning on shovels: "Oi! Get out there and work!"... Then breaks out laughing. One of the younger groundstaff turned very pale before he realised Fergie was only joking.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kuld

            Starting XI

            1 De Gea
            12 Smalling
            5 Ferdinand
            6 Evans
            3 Evra
            7 Valencia
            16 Carrick
            22 Scholes
            11 Giggs
            20 van Persie
            14 Hernandez

            Kommentaar


              oot mängu ajal on ka suuremat vihma oodata?

              EDIT: hilja, bet365 sai ka info ninna ja hakkas koefe muutma

              Kommentaar


                Scholes ja Giggs - eks tuleb siis vaadata tänast mängu väikese hirmuga.

                Kommentaar


                  paneme siis õige koosseisu ka:

                  De Gea, Smalling, Vidic, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Young, KAGAWA, Welbeck.

                  pink: Lindegaard, Ferdinand, Buttner, Giggs, Scholes, Hernandez, van Persie.


                  Meintz, su aktiivsus on iseenesest tore, aga redcafest või ka mujalt suvaliste postituste ülikiiresti üleslahmimine küll natuke tüütu komme. Võta hetk ja veendu, et asi vastab tõele. Ma saan aru, et tahaks esimene lahe teadja olla, aga sellest ei juhtu küll midagi, kui koosseis vms info saab üles paar minutit hiljem. See-eest õigesti.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Steven Gough on Twitter: "Robin van Persie on the Man Utd bench... Despair for fantasy football players across the country."

                    across the world, ma ütleks...
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      kas ma ainuke loll kellel sopcast ütleb, et channel is off? kõikide streamidega nii ja huvitav kas nani on igaveseks läinud või kestab lihtsalt see vigastuspaus terve igaviku?
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Steven Gough on Twitter: "Robin van Persie on the Man Utd bench... Despair for fantasy football players across the country."

                        across the world, ma ütleks...
                        Haha. Kahju. Las tuleb viimaseks 10ks minutiks ja saab kollase kaardi...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Mul töötasid enamus mis tööle panin!
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            DigiSport1 töötab alati. Õudne on see Rumeenia lalin, aga toimib vähemalt.

                            Kommentaar


                              Milles probleem?

                              Kommentaar


                                Pildi kvaliteet on kehvem kui WizWigi striimidel ju. Rääkimata sellest, et sealse lehe appi alla laadimisel hakkas antivirus karjuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X