320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võimsad tsitaadid nendes de Gea uudistes.

    ei tahaks sageli selliseid sõnu pruukida, aga puhas pask. kodukal peetakse jah kahjuks samuti vajalikuks suvalist sõnnikut refereerida. daily mail aga refereerib mirrorit, bbc's näen ma ühte viidet samuti mirrorile ja eurospordist ei leidnud üldse midagi, nii et ega ikka ei räägi küll kõik allikad.

    ja Tofoale on jõutud juba põhimõtteliselt kõik see ära vastata, mida ma oleks isegi kirjutanud. mis puudutab "positsioonist väljas tegutsevaid mängijaid", siis wingbackide puhul jääb näiteks kohe vaeslapse osasse Young, samuti ei märka ma üheltki eespool joonistatud skeemilt Welbecki nime, ehkki 3-5-2 õigustamiseks läheb ta küll kohe käiku.

    eelnev on suvaline näide ja ei taha pisiasjade kallal nokkida ning selles osas olen samas igati nõus, et põhimõtteliselt oleks sobivad tüübid meeskonnas olemas. lihtsalt see, mida juba eespoolgi öeldi - vaadates, mismoodi praegused formatsioonid reaalselt platsil toimetavad, ei paista minu jaoks kolme kaitsja kasutamisest tõusvat nii suurt tulu, et hakata sellist väga põhimõttelist muudatust sisse viima.

    igatahes huvitab mindki väga, kuidas suudab praegune koosseis mängida veebruaris-märtsis Realiga ja loodetavasti pärast seda näiteks Bayerni või Juventusega. pärast seda saaks juba järeldusi teha.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      ja Tofoale on jõutud juba põhimõtteliselt kõik see ära vastata, mida ma oleks isegi kirjutanud. mis puudutab "positsioonist väljas tegutsevaid mängijaid", siis wingbackide puhul jääb näiteks kohe vaeslapse osasse Young, samuti ei märka ma üheltki eespool joonistatud skeemilt Welbecki nime, ehkki 3-5-2 õigustamiseks läheb ta küll kohe käiku.
      Mis Welbecki puudutab, siis minu arust on ta lihtsalt ManU paremuselt neljas ründaja, kes äärele kindlasti ei sobi. Youngi ja Nani mittesobimisest 352 formatsiooni rääkisin ka üsna selgelt oma esimeses postituses.

      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      vaadates, mismoodi praegused formatsioonid reaalselt platsil toimetavad, ei paista minu jaoks kolme kaitsja kasutamisest tõusvat nii suurt tulu, et hakata sellist väga põhimõttelist muudatust sisse viima.
      Eks see ole muidugi spekulatsioon, kas kolmene kaitseliin oleks tulusam kui neljane, kuid seda ilma proovimata ei saa iialgi teada. Ma lihtsalt väidan, et mehed on olemas - võiks ju asja proovida, eriti kui on näha, et päris Euroopa eliidis selle formatsiooniga hakkama ei saa. Kui ManU peaks Euroopas kolmese kaitseliini vastu põruma, siis see ainult kinnitab mu sõnu. Kui ManU aga peaks edukas olema, siis Fergie teab.

      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      igatahes huvitab mindki väga, kuidas suudab praegune koosseis mängida veebruaris-märtsis Realiga ja loodetavasti pärast seda näiteks Bayerni või Juventusega. pärast seda saaks juba järeldusi teha.
      Looking forward to it
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        eriti kui on näha, et päris Euroopa eliidis selle formatsiooniga hakkama ei saa.
        selle juba mitmendat korda ühel või teisel kujul kõlava mõtte peale märgiks veel siiski ära, et ega me polegi ju seni näinud, kas ja kuidas need mängijad mis tahes formatsioonis Euroopa eliidiga hakkama saavad. sel ega eelmisel aastal tõeliselt tugevaid vastaseid polnud, kaks aastat tagasi ei mängitud teel finaali samuti ühegi tõelise tippklubiga. kolme aasta eest peksti ainuke tipp ehk Milan maa sisse ja need Bayerni mängud läksid kahe brainfarti, mitte formatsioonipuuduste nahka.

        ning finaalides Barca vastu 352 kasutamine oleks ilmselt lõppenud samamoodi kaotustega, arvestades, et Roomas alustasid neil Messi-Henry-Eto'o ja Wembley'l Villa-Messi-Pedro. kolme üliliikuva ründaja vastu, kellest üks on veel Messi, võib kolmese kaitseliiniga mängimise asemel juba sama hästi ka 90 minutit paberkott peas ringi joosta.

        seega, ma pole veel praktikas näinud, et praegune manku 442 puht põhimõtteliselt teiste Euroopa gigantide vastu ei toimiks. küll aga kinnitab kuiv statistika, et viimase viie aasta jooksul on kolm korda finaalis mängitud. ne mešai mašinu rabotat, öeldakse vist selle kohta.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Nagu sa ka ise välja tõid, siis kahe aasta jooksul ei ole ManU ühegi tõsiselt võetava satsiga Euroopas mänginud, edasi oli juba tugev troll. 352 taktika on samuti küllaltki kuum trend. Puust ja punaseks: need kaks taktikat (ManU 442 vs tänapäevane 352) pole omavahel veel kohtunud. Ootame ja näeme.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            trollide välimääraja on keegi mul riiulist laenuks võtnud, nii et see osa jäi nüüd kahjuks küll arusaamatuks.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              trollide välimääraja on keegi mul riiulist laenuks võtnud, nii et see osa jäi nüüd kahjuks küll arusaamatuks.
              Pole põhjust muretsemiseks. Viga minus. Mälu järgi oleksin arvanud, et mõni tugevam meeskond ikka viimase kolme hooaja jooksul rohkem vastu tulnud. Tooksin välja ehk ka veel 2011 kevadel alistatud Chelsea, kuid tegu ju EPLi meeskonnaga

              Ega see minu idee ManU 352 formatsioonist ei ole nüüd üleöö tekkinud. Mõtlesin sellest juba suvel enne Büttneri ostu pikemalt kirjutada, kuna siis ei tundunud ManUs ühtegi asjalikku äärekaitsjat olema ning keskkaitsjaid omakorda rohkem kui algkooseisus kohti. Vaatamata erinevate vigastustele, on suudetud siiski pool hooaega suhteliselt tulemuslikult mängida, ning erilisi etteheiteid selle koha pealt justkui olla ei tohiks. Ometi arvan, et see edu võib olla näiline. Tulenevalt siis kas nõrgast CL alagrupist, van Persie tassimisest, City ja Chelsea kokkuvarisemisest ning EPLi üleüldisest tippkvaliteedi tasemelangusest (Arsenal, Liverpool). Ma ei tea, õigeid vastuseid mul pole, kuid miskipärast on mul tunne, et üks suur ja tugev meeskond need punased kuradid platsilt pühib. Kui mu diagnoos on õige, siis minu pakutav ravi on 352. Õnneks või kahjuks saab aga diagnoosi kõige varasemalt Real Madridi vastu mängudest kätte.

              Prohvet on rääkinud.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                pappi tuleb.



                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Pole põhjust muretsemiseks. Viga minus. Mälu järgi oleksin arvanud, et mõni tugevam meeskond ikka viimase kolme hooaja jooksul rohkem vastu tulnud. Tooksin välja ehk ka veel 2011 kevadel alistatud Chelsea, kuid tegu ju EPLi meeskonnaga

                  Ega see minu idee ManU 352 formatsioonist ei ole nüüd üleöö tekkinud. Mõtlesin sellest juba suvel enne Büttneri ostu pikemalt kirjutada, kuna siis ei tundunud ManUs ühtegi asjalikku äärekaitsjat olema ning keskkaitsjaid omakorda rohkem kui algkooseisus kohti. Vaatamata erinevate vigastustele, on suudetud siiski pool hooaega suhteliselt tulemuslikult mängida, ning erilisi etteheiteid selle koha pealt justkui olla ei tohiks. Ometi arvan, et see edu võib olla näiline. Tulenevalt siis kas nõrgast CL alagrupist, van Persie tassimisest, City ja Chelsea kokkuvarisemisest ning EPLi üleüldisest tippkvaliteedi tasemelangusest (Arsenal, Liverpool). Ma ei tea, õigeid vastuseid mul pole, kuid miskipärast on mul tunne, et üks suur ja tugev meeskond need punased kuradid platsilt pühib. Kui mu diagnoos on õige, siis minu pakutav ravi on 352. Õnneks või kahjuks saab aga diagnoosi kõige varasemalt Real Madridi vastu mängudest kätte.

                  Prohvet on rääkinud.
                  MU 3:1 RM ja 1:1
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    MU 3:1 RM ja 1:1
                    Ole nüüd, 'poja.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Puust ja punaseks: need kaks taktikat (ManU 442 vs tänapäevane 352) pole omavahel veel kohtunud. Ootame ja näeme.
                      Kui ma viimati vaatasin, kohtusid platsil endiselt mängijad ja mitte asetused, olgu nad siis nii tänapäevased kui tahes. Manku võimalikku kaotust selle süüks ajada on täpselt sama küündimatu kui võitjate saavutust ainult õige taktikaga põhjendada. Eksisteerib ka võimalus, et tegemist võib olla antud hetkel lihtsalt parema võistkonnaga, ei? Praegu tundub, et ka 11 taburetti võiks kuuma trendi järgides kõigil tagumikud punaseks kütta. Spekuleerida ja analüüsida on tore, aga praegu omistad sa ühele (möönan, et küll väga olulisele) osale võluvitsa rolli.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Muud juttu ka:

                        Referee Howard Webb has been appointed as the official for Sunday’s explosive match between Manchester United and Liverpool in a move that is sure to provoke a reaction on Merseyside.

                        Olen rahul

                        Kommentaar


                          Miks te rahul olete, et webb vilistab? Et vilistab jälle mängu ära teile? Nagu näha saate ise ka vähemalt aru, et webb on oma poiss

                          Kommentaar


                            Tükike eneseirooniat ei tee kurja ju. Ja kodus Liverpooli vastu pole tänapäeval mingit äravilistamist vajagi.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Kui ma viimati vaatasin, kohtusid platsil endiselt mängijad ja mitte asetused, olgu nad siis nii tänapäevased kui tahes. Manku võimalikku kaotust selle süüks ajada on täpselt sama küündimatu kui võitjate saavutust ainult õige taktikaga põhjendada. Eksisteerib ka võimalus, et tegemist võib olla antud hetkel lihtsalt parema võistkonnaga, ei? Praegu tundub, et ka 11 taburetti võiks kuuma trendi järgides kõigil tagumikud punaseks kütta. Spekuleerida ja analüüsida on tore, aga praegu omistad sa ühele (möönan, et küll väga olulisele) osale võluvitsa rolli.
                              Nõustun, et ainult formatsiooniga ei võida, kuid jään endiselt seisukohale, et ManU suudaks näidata paremat klassi 352 taktikaga kui 442 taktikaga.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                jep, let's agree to disagree ja asi ants.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X