320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis juhtus?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Teine kord juba sel hooajal kui ManU mängu ajal tuled kustu läinud. Viimati juhtus sama asi CL grupimängu ajal Braga vastu võõrsil.

      Kommentaar


        Fulhami omanik just uhkeldas, et klubi on nüüd ametlikult täiesti võlavaba. Elektriarve unustati vist ära...
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          3x poolajaga vastu raame lüüa on ka liig ebaõnn raisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Fulhami omanik just uhkeldas, et klubi on nüüd ametlikult täiesti võlavaba. Elektriarve unustati vist ära...
            ju teenib tagasi.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Rooney on hero, de Gea super ja kaitseliin ka väga tubli.

              Kommentaar


                Clean sheet tuli ära!

                Kommentaar


                  Eelmine tiitel tuli umbes sama moodi - suht kesised mängud, aga napid võidud ja keegi hiljem ei küsi, sest 3p tuli alati kätte. ptüiptüiptüi, aga väga ilus õhtu jällegi, tänan Rooney ja ka kindlasti De Gea!
                  //nüüd hakkab see kalender tihedaks minema. Evertoni ja Real Madridi mäng on nelja päeva sees.

                  Kommentaar


                    Ääred pidurdavad ja pall eriti ei tahtnud ründajateni jóuda.
                    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                    Kommentaar


                      Valencialt tuleb see särk nr. 7ga ära võtta, liiga raske mida kanda! Ning kunagi oli aeg kui hoidsin peast kinni kui Evans põhis väljakule tuli, see hooaeg hoian peast kinni kui teda ei tule mingil põhjusel. Lihtsalt sjuuper.
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        telekas seletati küll midagi Henryst, kuid mulle (ja mitte ainult) meenus väravahetkel üks hoopis teine mäng.



                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Isa käsi karistab
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              vana loeb foorumit ilmselgelt.

                              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                              ja Andersoni kohta ei hakka isegi midagi soliidsemat otsima, kui et make it or break it till the summer, or get the f... out. Wrong club maybe boy? For sure. Sad or not...aga see pole mingi Porto...shiiiittt! 6 aastat klubis nagu MU näidata ennast, mis mehega tegu võib olla, too much or what?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Jones ei liitu U-21 koondisega ja Carrick ei lähe koondisesse. Kas päriselt ka midagi viga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X