320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ei oska arvata, kes veel võiks U-21st uksele koputada, ilmselt mitte keegi. Pogba-suguseid talente hetkel ei paista olevat.
    No ma arvan ja tahan loota, et Powell ja Lingard saavad varsti oma võimaluse ja vanast rasvast vabanetakse suve jooksul ning toimub verevahetus.
    U-18 tiimist loodaks (ja veidi ka usun) Pereira ja Wilsoni edu ka kõrgemal tasemel.


    Seda kõike aga uue mehe taktikepi all, sest ma olen tahtnud, et Moyest saavutaks edu siin klubis, aga väga raske on seda lootust veel elus hoida, sest no ei näe ma enam mingeid märke, mis kinnitaks, et mehele peaks veel aega andma. Kõiki neid vigu võib ju teha korra-paar, aga kui korduvalt sama pange kolistatakse ja ei ole isegi näha, et sellest aru saadakse, siis peaks ikka mees minema oma liistude juurde tagasi ja hakaku tabeli keskel paiknevate meeskondadega madistama samasuguses keskmises klubis.

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Põhimõtteliselt on platsil vaid paar positsiooni, kus te parimatele selgelt alla ei jää ja üks neid (De Gey) kuses ka ennast eile täis.
    Palun ütle, mis oli De Gea eilses esituses nüüd nii kohutavat?
    Lihtsalt sportlikust huvist tahan teada.
    peace
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      No see teine värav, olgem ausad, oli ikka über-pehmo goulkiiping.

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
        Miks Pogba sinna neljandasse kasti paigutus muuseas? Võibolla tagantjärele tarkus rõhub veits peale, aga mäletan teda siiski hiigeltalendina algusest lõpuni.
        Eks see puhas kibedus oli. Nagu seal ülaltsiteeritud postis kirjas, siis 'Pogba võiks ilmselt olla hoopis kõrgemas kategoorias, kui ta poleks Juventuse mängija.' Ehk et see jutt minekust Juvesse oli juba maikuus üsna reaalne.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Mitte, et ma vastu vaidleks selle klassi vähesuse kohta ja selle vastu, et palju keskpäraseid mängijaid on, aga sa siis tahad väita, et nende mängijatega. kes meil on ongi tasemele vastav tulemus 7. koht liigas ja Olympiakoselt 2:0 taha saamine?
          No võta kõrvale TOP6 meeskondade parimad algrivistused ja ütles mitmest neist Mänkul paremad valikud on? Kuna tabeliseis peegeldab suures plaanis elu enne Matat, siis teda ka mitte arvestada. Minu jaoks täiesti loogiline koht 5-8ndal real tabelis.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Eks see puhas kibedus oli. Nagu seal ülaltsiteeritud postis kirjas, siis 'Pogba võiks ilmselt olla hoopis kõrgemas kategoorias, kui ta poleks Juventuse mängija.' Ehk et see jutt minekust Juvesse oli juba maikuus üsna reaalne.
            Nii arvasingi, linki enne muidugi ei taibanud klõpsata.

            Igati nõustun, et meeskonna komplekteerituse mõttes oli eelnevate aastate jooksul palju kriitilisemaid hetki kui praegune. Oluline on, kuidas probleemid lahendada ja eelkõige kuidas protsessi käigus masin töökorras hoida. Kujutagem ette, et praegune Moyes oleks sattunud 2005. aasta lõpus Unitedi treeneriks. See asi oleks ilmselt päädinud relegatsiooniga.

            Kommentaar


              RVP: "It was quite difficult because my team-mates are often in the area where I want to play," he said.
              Manchester United suffered a 2-0 defeat in Greece to Olympiakos but David Moyes is confident his side can overturn the result at Old Trafford.
              "That's why I have to change my tactics. Unfortunately, they are often in my area.
              "It was much too slow and we only had one shot on target in the whole match against Olympiakos, which is far too little. Everyone is very disappointed."
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Oota misasja? Kes nüüd often kelle areas on?

                Kommentaar


                  Kõik ülejäänud Robini alas. Kisub tihti sinnapoole, et suvel on tsau pakaa.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    "That's why I have to change my tactics. Unfortunately, they are often in my area.
                    See ei meiki senssi. Aga jah, nagu ma mõne päeva eest mainisin, siis pärast seda ruuni kontrakti on RVP minek loogiline asjade käik.

                    Kommentaar




                      Kui selline vaatepilt pea igas mängus avaldub siis ei saa enam tegu olla taktika või saamatusega - ilmselgelt neil kahel ei klapi, kas meelega või mitte.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ei klapi ja pole kunagi klappinud. Aga mõlemad on endiselt maailmaklassi väravalööjad, nii et taktikaliselt on see probleem minu arvates siiski lahendatav.

                        Kommentaar


                          Kas senjoor fittil mingeid nimesid ka seoses maailmaklassi treeneriga oma visiooni kohaselt välja on käia? Et proovib Evertoniga uuesti või läheb Pepi/Kloppijahile?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                            No see teine värav, olgem ausad, oli ikka über-pehmo goulkiiping.
                            Mida? De Gea'd küll selles väravas süüdistada ei saa.

                            Kommentaar


                              Otseselt süüdistada ei saagi. Lindegaardi sugustelt näiteks ei ootakski sealt tõrjet, De Gealt aga küll. Tema klassiga väravavaht normaalsel päeval lihtsalt võtab sellised silmad kinni ära. Ehk kui De Gea oleks keskpärane väravavaht, siis oleks sellised väravad normiks. Aga De Gea ju ometi on kõike muud kui keskpärane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust

                                Lisaks, kui ma õigesti mäletan, on viimase 22 aasta jooksul vist korra suudetud 0:2 kaotusseisust välja tulla Meistrite liigas.
                                on ju rekordite purustamise hooaeg...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X