320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millest siin rääkida 101% ohtlik mäng ju.

    Kommentaar


      mis see ohtlik mäng siis täpsete reeglite järgi on? (äkki keegi viitisb pasteda kuskilt)
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        mis see ohtlik mäng siis täpsete reeglite järgi on? (äkki keegi viitisb pasteda kuskilt)
        Playing in a dangerous manner is defined as any action that, while trying to play the ball, threatens injury to someone (including the player himself). It is committed with an opponent nearby and prevents the opponent from playing the ball for fear of injury.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          mis see ohtlik mäng siis täpsete reeglite järgi on? (äkki keegi viitisb pasteda kuskilt)
          siin vist piisab ka rahvalikust määratlusest, et jalg oli liiga kõrgel (üle puusa) ja pea liiga lähedal. eks see olukord ebaõnnestunud esimese puute nahka läks natuke.

          Kommentaar


            kiitos teile, fellaini muidugi flop endiselt, kuid muidu kutid püsisid kaitses hästi.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              millest siin rääkida 101% ohtlik mäng ju.
              Minu arust pole see ohtlik mäng. Pea on ju normaalsest õlapiirkonnast alla suunatud ning seetõttu pole ka ohtlikku mängu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                mis see ohtlik mäng siis täpsete reeglite järgi on? (äkki keegi viitisb pasteda kuskilt)
                Nüüd olen ma 100% kindel, et jalgpallireeglid pole sinu tugevaim külg. Kurb.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Nüüd olen ma 100% kindel, et jalgpallireeglid pole sinu tugevaim külg. Kurb.
                  Vähemalt on kõikse tark Rein meil foorumis olemas!

                  Lisaks, et kui reeglites on lihtsalt kirjas, 'Playing in a dangerous manner' siis jääb tõesti see mulle arusaamatuks, et kus see algab ja kus lõppeb. Minu arvates näiteks Welbecki ja Martinezi olukord polnud ohtlik. Mulle ei tundunud, et Martinez oleks kartnud olukorda või oleks vigastuse ohtu olnud.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ninast jääb sentimeetreid puudu ja ei ole ohtlik? Ma saan aru et sina oled Rambo, aga keskmine jalgpallur on pesueht eit ja vaat kui lööb ninalt puudri maha raisk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ninast jääb sentimeetreid puudu ja ei ole ohtlik? Ma saan aru et sina oled Rambo, aga keskmine jalgpallur on pesueht eit ja vaat kui lööb ninalt puudri maha raisk.
                      Aga lilliputist mängija vastu ei tohigi jalga maast lahti võtta? Lohistad jalgu järgi? Tegelt kehv näide, sest antud juhul kummardus vastane ise allapoole.

                      Kommentaar


                        peaga võib ainult siis lüüa, kui nina taeva poole on?

                        EDIT: Rein kinnita või lükka ümber, aga kui vastane on lähedal ja jalg tõstetakse üle puusa, siis saab vilistada ohtliku mängu?

                        Kommentaar


                          No veits longus pea pole kuskil puusa kõrgusel ju? Mitte nagu siis, kui Diaby rassismi jalgpallist välja lüüa proovis ja sai vastutasuks 7aastat katkiseid liikmeid.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            No veits longus pea pole kuskil puusa kõrgusel ju? Mitte nagu siis, kui Diaby rassismi jalgpallist välja lüüa proovis ja sai vastutasuks 7aastat katkiseid liikmeid.
                            Noh katkised liikmed sai ta siiski miskilt perse kukkunud juuksurilt, kes elus vist 3 korda premieris üldse mängis. Rassismi pihta antud obadus tõi lihtsalt vana vigastuse uuesti välja.

                            Edit: kas tõesti on rassisimi kolkimisest alles 7 aastat - tundub juba nagu terve igavik

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              peaga võib ainult siis lüüa, kui nina taeva poole on?

                              EDIT: Rein kinnita või lükka ümber, aga kui vastane on lähedal ja jalg tõstetakse üle puusa, siis saab vilistada ohtliku mängu?
                              Ohtlik mäng on iga tegevus, mille käigus palli mängida üritav mängija tekitab vigastusohtliku olukorra (sh enda jaoks). Selleks loetakse olukorda, kui vastane on lähedal ning ohtlikult mängimine takistab vastasel vigastuse kartuses palli mängida.


                              Käärlöök on lubatud juhul, kui see kohtuniku hinnangul ei ohusta vastast.


                              Ohtliku mängu puhul ei ole mängijate vahel füüsilist kontakti. Füüsilise kontakti korral toimub rikkumine, mida karistatakse karistuslöögi või penaltiga. Kohtunik peab füüsilise kontakti korral põhjalikult kaaluma võimalust, et väga tõenäoliselt sooritati ka distsiplinaarrikkumine.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vabandatagu üks ot post veel, aga mida kohtunik Rein (ja mitte arse fänn Rein) siis selle sama carlingu finaali näite puhul vilistaks?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X