320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    BT Sport Football ‏@btsportfootball
    Here's the Grim Reaper who delighted @Everton fans by taunting Moyes. He's now been led away by stewards! #EVEMUN pic.twitter.com/sdrkQAJGCw

    Kommentaar


      6 - Man Utd have claimed only six points from their 12 games against the top six this season. Outfought

      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        e,
        4* pilti ütlevad rohkem kui 4000* sõna.



        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Ma ei näe põhjust, miks peaks Moyes'le veel rohkem aega andma. Fakt on see, et ta ei suuda seda meeskonda mitte kunagi konkurentsivõimeliselt mängima panna. Kaotas mõlemad mängud Evertonile, mis näitab selgelt, et ta ei suutnud Evertonist kogu potentsiaali välja võtta ning ammugi ei suuda ta seda Unitedis. Tahab korraldada osturalli, aga mis mõttega? Suudaks ta midagi teha Reus'i, Kroos'i ja teistega? Suudaks ta teha midagi Messi ja C.Ronaldoga (hüpoteetiliselt)? Kahtlen tõsiselt. Ta ei ole lihtsalt tippklassi treener ega hakka seda kunagi olema. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

          Kommentaar


            Need 10 päeva puhkust eelmise mängu järel mõjusid justkui halvavalt meestele.. Kõik toimus täna aegluubis ja kaitseliin oli samal kõrgel nagu Sherwoodi Tottenhamis tavaliselt, ehk 2-3 kontrat lüüakse ära.

            Kommentaar


              David Moyes on #mufc's defeat to @Everton: "We gave away two terrible goals but prior to that we had great control of the game."
              +
              "I couldn't fault how we played... We passed the ball brilliantly..."
              Ei tasu neid pressikaid ikka enda närvikava korrashoidmiseks jälgida...

              Carragher selle jutu peale: "I watched a different game."
              Imelik, et pean Liverpooli legendiga siinkohal nõustuma...

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Moyes has used 51 different starting XIs this year
                jep jep nõrga treeneri tunnus, keegi Ferguson pani ükskord lausa 166 mängus järjest erineva koosseisu platsile. õnneks vähemalt sellest debiilikust sai lahti.

                Algselt postitas tohotillaee
                P.S. Enne seda, kui ta peale mängu lõppu enda näo pilve tõmbab, on tal täpselt selline haletsusväärne nägu nagu keegi oleks talle paska nina alla hõõrunud. Tegelt ta on ise täis pask ja haiseb. Oksendada tahaks.
                kas sa oled viieaastane?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  jep jep nõrga treeneri tunnus
                  Kas ma väitsin selle pildiga seda? Kas ma halvustasin/mõnitasin Moyest selle pildiga mida sina just komenteerisid?

                  Tõin lihtsalt välja, et erinev XI olnud koguaeg.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    Kas ma väitsin selle pildiga seda? Kas ma halvustasin/mõnitasin Moyest selle pildiga mida sina just komenteerisid?

                    Tõin lihtsalt välja, et erinev XI olnud koguaeg.
                    Ja ManU on seda rotatsiooni harrastanud juba punanina perioodi algusfaasist alates.. Kui ikka on registreeritud 25 mängijat kes kõik kaela kannavad + noored kes üllatavad, siis peabki roteerima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                      Kas ma väitsin selle pildiga seda? Kas ma halvustasin/mõnitasin Moyest selle pildiga mida sina just komenteerisid?

                      Tõin lihtsalt välja, et erinev XI olnud koguaeg.
                      vabandust, muidugi, kolm Moyese suunas ilkuvat pilti koos kommentaariga "pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna" ja üks täiesti neutraalne fakti välja toomine
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Sina ju komenteerisid seda viimast pilti, kui ma ei eksi? Viimases pildis polnud midagi mõnitavat. Need pildid on ju täpselt õiged selle olukorra kirjeldamiseks, mis hetkel toimub.

                        Vb jah see teine pilt on väheke halvustav, aga selline mulje on hetkel jäänud.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Aga FERGI TEGI KA!

                          Ei päde väga. Isegi kui me tõesti aktsepteeriksime seda totaalselt jaburat väidet, et jalgpall Fergusoni all oli sama halb kui praegu ja rotatsioon sama vängelt metsa poole, siis ma ei näe põhjust, miks just nendes asjades sama joonega jätkata LISAKS seitsmendale kohale ja kõigi vähegi asjalike meeskondade käest libestita saamisele.

                          Eelmise hooaja pika puuga parima väravate saldoga meeskond muuseas lõpetab selle hooaja kuue parima vastu vägeva 6 väravaga 12 mängus. Palju õnne.

                          Kommentaar


                            Tegelt ma siiani ei saa aru, miks Sa Vincent Moyest niimoodi kaitsed? Jah, sellega olen nõus, et postitaja, kellele vastasid, oleks võinud vähe adekvaatsema sõnavõtuga olla, aga kas Sina tõesti oled arvamusel, et Moyes on teinud see hooaeg oma tööd hästi ja väärib treeneripingil edasi hoidmist? Nii mõnigi mängija koosseisus on täielik kaigas, aga maailmamastaabis siiski kõvad tegijad, ei saa sinna taha täielikult peituda. Ok, algus alguseks, kohanemisraskused ja mida iganes, aga mängujärgsed intervjuud terve hooaja vältel + 0 areng mängupildis näitavad, et sellel mehel pole potentsiaali olemaks tippmeeskonna treener.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                              Aga FERGI TEGI KA!
                              Ma natuke aega mõtlesin eelmise postituse puhul, kas panna lõppu disclaimer. Siis mõtlesin, et kamoon, inimesed on ju ometi suutelised asju kaine mõistusega võtma. Nojah, pidanuks paremini teadma.

                              Konkreetne pilt "51 korda järjest rotatsioon" on oma praegusel kujul täiesti sisutu, kui sellega ei kaasne mingitki mõtestatud arutelu. Ja seetõttu läheb minu raamatus sinna rubriiki, kus on kõik teised samasugused toredad pildid, mida postitatakse täpselt ühel lihtsal põhjusel - popp ja lahe on ilkuda. See ei olegi üldse konkreetselt Moyesiga seotud, sest kui praegu oleks näiteks Livepool või Arsenal sama kehvas seisus, siis need samad kodanikud postitaksid lihtsalt samasuguseid pilte järjepanu sinna teemadesse. Kõik, mingit Moyesi ja SAFi võrdlust palun siit tagant mitte otsida, aitäh, lähme edasi.

                              e: näe, "kaitsed Moyest" tuli ka ära. Viieaastase kommentaar oli konkreetse lõigu kohta. Ma mitte niivõrd ei kaitse Moyest, vaid siin teemas toimuv on kohati... mis see sõna oligi eespool? Aa jah, tülgastav.

                              Olen eespool öelnud, kordan veel - minu isiklik soov on näha suve ja umbes poolt aastat veel. Kas saab hakkama. Kui ei saa, siis küll ta läheb ja tuuakse uus. See klubi ei lähe sellega põhja. Mingid jutud klubi mõnitamisest ja ühe ebaõnnestunud hooaja järel eesootavast totaalkatastroofist on soe õhk. Minu jaoks. Mis absoluutselt ei tähenda, et neid ei võiks rääkida, kui kellelgi on selline arvamus. Selleks foorum ongi. Kas ta on ka tühjaks lämisemiseks ja ropuks räuskamiseks, selles juba kahtlen palju sügavamalt ja see paneb ka sõna võtma. Vahel.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ega keegi peale vincenti väga saagi aru, miks Moyes jätkama peaks.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X