320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli muuseas rohkem su eelmise lehe väite kohta, et praegune mänguline standard platsil on fergusoni juurutatud. Rotatsioon on pohui. Fergusoni meeskondade valikul oli enamasti mingi eesmärk erinevalt praegusest töllmokast.

    Ja kui kaine mõistus on veel ca pool aastat sama saasta vabatahtlikult taluda, siis jumal tänatud, et mul õlled sees on.

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ega keegi peale vincenti väga saagi aru, miks Moyes jätkama peaks.
    Mingid tegelased ühe teatud klubi juhtkonnas on ka paraku antud asjas in the know või kuidas seda nüüd öeldagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      See oli muuseas rohkem su eelmise lehe väite kohta, et praegune mänguline standard platsil on fergusoni juurutatud.
      Juurutatud? Ma kirjutasin, et sama sündroomi õnnestus kahjuks näha korduvalt ka Fergusoni käe all peetud mängudes. Vaevalt ta üheski kohtumises meeskonda meelega niimoodi mängima saatis.

      Algselt postitas MihkelK.
      Ja kui kaine mõistus on veel ca pool aastat sama saasta vabatahtlikult taluda, siis jumal tänatud, et mul õlled sees on.
      Kaine mõistuse lausega pidasingi silmas täpselt seda, et võiks enne vastamist korra rahulikult vaadata, mida täpselt ikkagi eespool öeldi. Point proven uuesti, aitäh... Antud juhul kirjutasin a) lapsikust pildist b) lapsikust sõnakasutusest. Kõik. Mitte sellest, et Moyes on kuningas ja peab jääma - selle mõttearenduse pookisid sa järjekordselt täitsa ise sinna külge. Ausõna, nagu Savisaarega vahetaks postitusi, demagoogia tippklass. Võtame aga ühest postitusest ühe lause, teisest teise, paneme meelevaldselt kokku ja asume kätega vehkides rünnakule. Piisab mis iganes minimaalsest märkusest, mida võiks kuidagigi tõlgendada kui Moyes-bashingust hoidumist, kui sa oled jaol karjumas, et nii pole ikka õige ja miks sa seda töllakat toetad. Mustvalge pilt on ju nii ilus ja lihtne.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Poisid ma ka väga tahaks, et manu oleks jällegi löögivalmis ning igatipidi tore meeskond. Aga kahjuks, kes vähegi natuke kriitilise pilguga on nende mänge viimased nt 10a jälginud siis näinud praegust olukorda ette. Jah, eelmine aasta võideti PL aga tuletame meelde miks see juhtus...tänu RVP väravatele ja, et kaitse pidas. Manul ei ole peale CR müüki suurt midagi muutunud, keskväli on aeglane ja kaitsele orienteeritud. Viimane ründav keksvälja vend on olnud Schoels ja seda 20a. Keegi mäletab millal manu keskvälja mees 25-30m värava lõi? Meeskond on täpselt sama tugev, kui tema nõrgemad lülid. SAF-i aeg oli vahekord 2/3 tugevamete lülide kasuks, nüüd kahjuks on 1/3. Kui nüüd õieti mäletan, siis enamus siin foorumist küsis viimased aastad, et millal see seniilne vanamees treeneri koha maha paneb ja nooremale teed teeb? Nüüd enamus tahaks teda tagasi . Jah, kindlasti mingil määral on asi treeneris, kuid minu meelest vajab kogu meeskond ja staff suurt muudatust. Kas seda teeb Moyes, krt seda teab. Võtta tema asemel nt V.Gaal, minu meelest oleks see maks paari aastane projekt, võibolla oleks see tõesti hea. Päris perse ei kukuks ja selle ajaga leiaks kedagi sobivamat. Eks aeg näitab, aga DM põhi patuoinaks teha, see oleks nüüd liig.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kaine mõistuse lausega pidasingi silmas täpselt seda, et võiks enne vastamist korra rahulikult vaadata, mida täpselt ikkagi eespool öeldi. Point proven uuesti, aitäh... Antud juhul kirjutasin a) lapsikust pildist b) lapsikust sõnakasutusest. Kõik. Mitte sellest, et Moyes on kuningas ja peab jääma - selle mõttearenduse pookisid sa järjekordselt täitsa ise sinna külge.
          Mõttearendus su oma postitusest, tänkjuverimats

          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Olen eespool öelnud, kordan veel - minu isiklik soov on näha suve ja umbes poolt aastat veel.
          Mina seda ei soovi või nii.

          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Piisab mis iganes minimaalsest märkusest, mida võiks kuidagigi tõlgendada kui Moyes-bashingust hoidumist, kui sa oled jaol karjumas, et nii pole ikka õige ja miks sa seda töllakat toetad. Mustvalge pilt on ju nii ilus ja lihtne.

          Ma käin siin mingi kord kuus pärast mingit järjekordset rekordeid purustavat krahhi ennast emakeeles välja elamas ja ühine nimetaja siin teemas on alati sinu üllas võitlus klassi ja väärikuse nimel. Sorri, kui sa target oled, aga mina lihtsalt loen ja vastan seda ja sellele, millele siin kogemata peale juhtun.

          Kommentaar


            Algselt postitas carlos1 Vaata postitust
            Kui nüüd õieti mäletan, siis enamus siin foorumist küsis viimased aastad, et millal see seniilne vanamees treeneri koha maha paneb ja nooremale teed teeb? Nüüd enamus tahaks teda tagasi .
            No ma ei tea...
            Valesti mäletad.

            Minagi ei ole enam ammu Moyesele aega soovivas pundis, aga päris lambibäshimine on ka arulage ja mõttetu ju.
            Enda südamesoov on küll aga see, et selle suve ostlemist Moyesele ei usaldataks enam.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
              Mõttearendus su oma postitusest, tänkjuverimats
              Mõtete arendamine on alati vahva, lihtsalt ära topi enda mõttearendusi teiste suhu nagu sa siin korduvalt teinud oled. Nii lihtne ongi.

              Aga eks ta see vahe olegi, et sõltuvalt sellest, kas käia ennast paari õlle pealt "välja elamas" või lihtsalt kirjutamas, võib teise poole jutt vastavalt paista alati isikliku rünnakuna või siis mitte. "Üllas võitlus klassi ja väärikuse nimel" on täpselt sedasorti tembeldamine, mida ei oska kuidagi objektiivseks pidada. Ma ei tea teeb mingi diili näiteks, et ma ei vasta enam sinu postitustele ja sina minu omadele kuni Moyes pole kas suuska saanud või mankuga meistriks tulnud, siis võib "võitja" osapool parastada...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Ma ei tea teeb mingi diili näiteks, et ma ei vasta enam sinu postitustele ja sina minu omadele kuni Moyes pole kas suuska saanud või mankuga meistriks tulnud, siis võib "võitja" osapool parastada...
                Nahui seal parastada, masendav on see, et ma ei näe kummagi tõenäolisust lähiajal eriti suurena.

                Ja milleks siin midagi diilida. Ignoreerimine on vaba valik ma eeldan. Ma ei käi siin just igapäevaselt sind stalkimas, et see raske oleks.

                Kommentaar


                  Ja of course Inglise meedia kihab "Sack Moyes" juttudest täna jälle, #OhJoy

                  Kommentaar


                    Mõned Moyesi saavutused:

                    United are guaranteed to finish the season with their lowest ever Premier League points tally
                    United fail to qualify for the Champions League for the first time since 1995
                    United's worst home league form for over a decade
                    Suffered three defeats in a row for the first time since 2001 this season
                    Eliminated in the FA Cup third round - something which happened just once under Ferguson
                    First ever home defeat to Swansea this term
                    First home defeat to Newcastle since 1972
                    First home defeat to West Brom since 1978
                    First league defeat to Stoke since 1984
                    First time United conceded a first-minute goal in the Premier League - Dzeko for City
                    First time Man City & Liverpool have beaten United home & away since Premier League's inception
                    First time Everton, Man City & Liverpool have beaten United home & away since Premier League's inception
                    First time Everton have beaten United home and away since 1969-70
                    First time Everton & Liverpool have ever done a league double over United in the same season

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Ja of course Inglise meedia kihab "Sack Moyes" juttudest täna jälle, #OhJoy
                      Kihab? Jaga linke.

                      Pärast mängu oli naljakas kuidas Moyes vastu rinda tagus, et kui hästi tema meeskond söötis ja pärast istus hr Martinez laua taha maha ja ütles :'' Meie taktika oli täna natukene teistsugune kui tavaliselt. Tahtsin midagi uut proovida. Lasin neil ise palli veeretada ja mängisime kontrate peale.'' Ja siin ongi see vahe heal treeneril ja halval. Üks mõtleb taktikale ja üritab teist üle kavaldada. Meie Moyes on loll nagu lauajalg. Viimati kaotati sama palju mänge kui Wilf oli peatreener. Ja isegi vana-hea Wilf sai 18 kuud pukis olla. Aga kui Moyes meie rekordeid 'sirge molliga' purustab, siis võiks ka tolle ära purustada ja anda mehele kinga enne detsembrit. (kahjuks oleks siis juba palju raskem uut treenerit otsima hakata.)
                      Eile olevat ka David May hakanud kritiseerima MUTV eetris, kuid siis vaigistati mees kenasti maha.
                      Pay attention to the manager!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Ja of course Inglise meedia kihab "Sack Moyes" juttudest täna jälle, #OhJoy

                        David Moyes edging closer to Manchester United exit door after abject display against former club Everton
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Suitsu on vaat et sama palju, kui Mr. Mata puhul.
                          Love United
                          Hate Glazer

                          Kommentaar


                            Brittilehti The Telegraph uutisoi maanantai-iltapäivänä toimittajansa Mark Ogdenin suulla, että ManU:ssa surkeaa jälkeä tehnyt David Moyes on saamassa potkut. Ogdenin mukaan seuran omistajasuvulta Glazerin perheeltä on tulossa puhelu lähihetkinä Moyesille erottamisesta. Hetki myöhemmin samaa uutista toitottivat myös monet muut brittilehdet. Seura ei ole asiaa vielä myöntänyt tai kieltänyt. Mikäli potku-uutinen pitää paikkaansa, jää Moyesin viimeiseksi […]


                            arvatavasti ikkagi saab kinga
                            Siin artiklis ka mõned Twitteri säutsud

                            Kommentaar


                              Suitsu tõesti väga palju praegu. Twitter on, võiks öelda et, plahvatanud juttudest Moyesi sacki kohta.
                              Kõik allikad väidavad ka, et caretakeri rolli võtab hooaja lõpuni Giggsie.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                                Kihab? Jaga linke.
                                mitte ainult meedia:

                                lausa olevat Paddy Poweri panustamisbüroo temp
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X