320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas lihtsam poleks olnud esimese arusaamatuse peale kohe alguses ära märkida, et mõtled tipu all top3 meeskondi, selle asemel et hakata jonnima ja mankufänne mingis sinuvastases põrandaaluses vandenõus süüdistama (ausõna meil ei ole kuskil omavahelist privaatkommuuni, kus käiks pidev arutelu, mismoodi Tofoale ja renile käru panna)?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kas lihtsam poleks olnud esimese arusaamatuse peale kohe alguses ära märkida, et mõtled tipu all top3 meeskondi, selle asemel et hakata jonnima ja mankufänne mingis sinuvastases põrandaaluses vandenõus süüdistama (ausõna meil ei ole kuskil omavahelist privaatkommuuni, kus käiks pidev arutelu, mismoodi Tofoale ja renile käru panna)?
      Ei oleks olnud lihtsam, sest ma algselt ei olnud kindel, mille üle me lõpuks väitleme. Mina püüdsin robustsete võtetega kaitsta väidet, et "Unitedi langus algas pärast Ronaldo müümist."

      See väide on täiesti väideldav ning argumente leidub mõlemale poolele, seega on teema tasakaalus. Kõik sõltub definitsioonist. Teie neid ei küsinud, mina neid ei täpsustanud. Mina lihtsalt toetasin seda väidet ja vastu sain isiklikud rünnakud, mille osaliseks ma üldjuhul ManU/Arsenali/Inglismaa teemades ka saan, see ei häiri mind.

      Ühest küljest on põhjuseks minu demagoogilised (tunnistan, et inetu käitumine) provotseerivad võtted, millest valdav osa seltskonnast läbi ei hammusta, sest keskmine jalkafänn on mänku fänn elik keskmine jalkafänn on loll fänn (loe cannumänni selgitust). Teisalt on põhjusteks ka kohalike fännide võimetus mõelda kastist välja ning tembeldada kõiki süsteemiväliseid rumalateks ning Roma fännideks. Loe: keskmine fänn, mänku fänn, loll fänn.

      Sellest ka minu jonn ja provokatsioon, et mõned tugevamad isendid välja ujuks ning reaalselt küsimustele vastata üritaks. Mihkel tegi seda suurepäraselt. Olen ka varasemalt pannud tähele, et Mihkel on üks arukamaid punaste kuradite fänne.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ah-hah-haa me so horny, tra koomikud
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          see ronaldo väide on täitsa õige, sest tegu oli meie ajal fenomenaalse mängijaga, kes oligi väga väga tähtis komponent meie mängus ning pärast teda ei olegi sellist x-faktoriga meest meie platsil liikunud, kes üks hetk lihtsalt kasutab oma ränka talenti selleks, et mäng pea peale keerata. januzaj ehk see hooaeg on veidi sinna poole, üldiselt on ülejäänud tiimivennad rohkem, ei mingit outrageouslikku meisterlikkust jne, et lähen-võtan-palli-jooksen-neli-venda-üle-ja-siis-löön-ära-sest-ma-olen-selleks-võimeline. kui siis ainult januzaj. ma usungi, et temast võib sellist tüüpi poiss küll tulla, julgust ja tahet on, anna ainult võimalust.

          no ja manu pole top3 on iseenesest reaalne, kui siis top5 oleme ikka. keda see 3. või 5. koht ja selle erinevus ikka kotib? tõsist vahet väga pole.

          teemasse ka rohkem - van gaal oleks tore sinna etteotsa, aga giggs-phelan oleks duo, keda tahaks üle kõige näha. teavad seda struktuuri ja tiimi läbi ja lõhki, kogemust sitaks, teavad mida teha, teavad mida tahavad ja juhtkonnal poleks midagi selle vastu. kord on majas ja nii ongi.

          van gaal oleks meestele ilmselt nagu winnie puhhi etteaste londoni moeshowl, kui publiku vaatenurgast piiluda, aga ei teeks see ka paha. rvp ja büttner saaksid kindlasti sellest suure boosti, et oma mees etteotsa astunud ja ründav mõttelaad sobib kindlasti ka kõigile. kuna lvg eelistab ka noori oma plaanidesse kaasata, siis paluks 5-aasta projekti ehk lvg alustab sujuvalt noorte kaasamisega ja viie aasta pärast on põlvkonnavahetus valutult tehtud ning järgmisele treenerile (olegunnar/giggs) antud lustiv ning vihane, kokkumänginud tiim, mis tõmbaks isegi halval päeval ükskõik kellele koti pähe.

          usume, tahame, loodame.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ühest küljest on põhjuseks minu demagoogilised (tunnistan, et inetu käitumine) provotseerivad võtted, millest valdav osa seltskonnast läbi ei hammusta, sest keskmine jalkafänn on mänku fänn elik keskmine jalkafänn on loll fänn (loe cannumänni selgitust). Teisalt on põhjusteks ka kohalike fännide võimetus mõelda kastist välja ning tembeldada kõiki süsteemiväliseid rumalateks ning Roma fännideks. Loe: keskmine fänn, mänku fänn, loll fänn. Sellest ka minu jonn ja provokatsioon, et mõned tugevamad isendid välja ujuks ning reaalselt küsimustele vastata üritaks.
            Et põhimõtteliselt puhas "pärlid sigade ette" keiss, jah?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kui keegi nüüd ikka veel tofust aru ei saanud, siis ma teen teile kokkuvõtte. Tofu on tark, ülejäänud on debiilikud. Tofu võiks argumenteerida (sest ta on tark), aga ta ei viitsi, sest keegi nagunii aru ei saa. Selle asemel kirjutab ta rea poste sellest, kuidas ta võiks seda teha. Aga ikkagi ei tee. Sest..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Oh pühad pabulad, mul on see Tofoa nimeline troll juba pikemat aega ignoreeritud, aga läbi teiste postituste pean ikka tema jama lugema.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Et põhimõtteliselt puhas "pärlid sigade ette" keiss, jah?
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kui keegi nüüd ikka veel tofust aru ei saanud, siis ma teen teile kokkuvõtte. Tofu on tark, ülejäänud on debiilikud. Tofu võiks argumenteerida (sest ta on tark), aga ta ei viitsi, sest keegi nagunii aru ei saa. Selle asemel kirjutab ta rea poste sellest, kuidas ta võiks seda teha. Aga ikkagi ei tee. Sest..
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Oh pühad pabulad, mul on see Tofoa nimeline troll juba pikemat aega ignoreeritud, aga läbi teiste postituste pean ikka tema jama lugema.


                  Härrad, ärge võtke isiklikult.

                  Vince: Pole minul neid pärle ja sina pole siga. Sinuga võin argumenteerida küll, olen seda varasemalt teinud ja ehk saab seda ka tulevikus teha.

                  Fitti: Sa demagoogitsed, taaskord. Millist seisukohta ma argumenteeritult nüüd kaitsma sinu arvates pean? I could do it.

                  mcn: Tubli, oled vähemasti oma vestmikukogusse ühe uue sõna kirja saanud. Olid ju ajad, mil see sõna sulle täiesti võõras oli. Isegi definitsioon pole väga suure kaarega mööda. Ma olen alati öelnud, et vananedes tuleb jääda nooruslikuks ning käia ajaga kaasas. Mul on hea meel, et sa oled seda suutnud. Respekt!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ei oleks olnud lihtsam, sest ma algselt ei olnud kindel, mille üle me lõpuks väitleme. Mina püüdsin robustsete võtetega kaitsta väidet, et "Unitedi langus algas pärast Ronaldo müümist."
                    Peab ikka graafikutega illustreerima vist, muidu jääb keeruliseks.

                    Langus:



                    United pärast Ronaltsi:

                    Kommentaar


                      kas stefan kuntz on juba uue peatreeneri kanditaatide nimekirjast läbi käinud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Fitti: Sa demagoogitsed, taaskord. Millist seisukohta ma argumenteeritult nüüd kaitsma sinu arvates pean? I could do it.
                        Ma ütlen seda ainult ühe korra: kui sa jätkad minu poole keskerakondlike loosungitega pöördumist, hakkavad heledad laksud käima.

                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        See väide on täiesti väideldav ning argumente leidub mõlemale poolele, seega on teema tasakaalus. Kõik sõltub definitsioonist. Teie neid ei küsinud, mina neid ei täpsustanud. Mina lihtsalt toetasin seda väidet ja vastu sain isiklikud rünnakud.
                        Ma ootan, et sa oma väideldava väite argumenteerimise juurde jõuaks ükskord.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Huvitav on see, et inimesed kurdavad inteligentse vestluse puudumise üle, ise samal ajal tunnistades, et eks ma provotseerin. On vahe, kas algatada arutelu või öelda läbi lillede, et tegelikult olete te minu silmis sitad kogu aeg olnud ja good riddance, et kukkusite.

                          Allakäigust Ronaldo ajast on ka imelik rääkida, sest 7 koht juhtus tänavu ja tegu ei olnud liigast välja kukkumisega. Tottenhami puhul saab ju rääkida sellest, et Bale asendamine uute meestega ei toonud tõusu. Manchester ei langenud ju kohe pärast Ronaldo minekut. Mängupilt on teine teema. Võib diskuteerida, kas tema minek 2009 aastal oli põhjuseks Moyese vallandamisele ja hetke realsuele, aga see oleks juba täpisteadus, kus tõde ehk puudubki pigem. Jah, tegu on kehva tulemusega, aga allakäimisest saab rääkida siis kui mitme aasta jooksul jääb asi samaks või läheb veel hullemaks. Siis on muidugi hea öelda, et oli jah. Kui tagasi minna provotseerimise juurde, siis ma arvan, et enamus ajast on selle jutu taga suur viha(?) või lihtsalt parastamise soov ja oma ebasümpaatia välja näitamine, kui tõsimeelne ja suur analüüs.

                          Keegi Unitedi endistest mägijatest kaitses BBC radio 4 Moyest, et miks kohe oodati kohe edukat tulemust, kui vahetati välja SAF ja Gill korraga. Ehk kui vahetada tippjuhtkond välja, siis andke aega ka uuele kursile seadmiseks. Suvel ju, kui mõned utoopilised ostu soovid välja jätta, tegeleti peamiselt uute sponsorite otsimisega. Ma ei ütle, et Moyes on maailma üks andekamaid treenereid ja kõik ta otsused, nagu me ka näinud oleme, ei olnud kõige paremad, aga kindlasti on selle seisu taga rohkem kui vaid Moyese isik. Seal on rohkem detaile ja me ei saagi kunagi teada mis oleks saanud, kui keegi teine oleks üle võtnud.

                          Uuest treenerist rääkides, ootaksin ma kedagi, kes arendaks natukene oma noori rohkem. Ma ei oota uut klass 92-te, aga tahaks näha, et noorte tiimist tuleks rohkem mehi, kes koputaks esindusmeeskonna uksele. Ja mitte sellepärast, et pole andekaid peatiimis, vaid selle pärast, et nad ongi nii head. Ja see võtab aega ja ei ole odav lõbu. Kuskilt käis läbi ka see, et meie värbamise süsteem on ajale jalga jäänud. Moyese oma Evertonis kiideti ju kõvasti. Giggs ka saadi ju sellepärast, et me pakkusime lepingut enne cityt, kuigi nende agent ta avastas. Endal isiklikud eelistused puuduvad, aga miks mitte tuua värskeid tuuli ja arendusi mängupilti.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            kas stefan kuntz on juba uue peatreeneri kanditaatide nimekirjast läbi käinud?
                            Thomas Hitzlsperger on ka läbi käinud minu arust.
                            Varuvariandid on hetkel Jason Collins ning Derrick Gordon.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Võib diskuteerida, kas tema minek 2009 aastal oli põhjuseks Moyese vallandamisele
                              Ma nüüd ei teagi, kas ma olen tüüpiline mankufänn (ehk mingite "targemate" tegelaste definitsiooni järgi loll),et ma su väitest aru ei saa, või siis on su lauses mingi korralik loogikaviga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Manchester ei langenud ju kohe pärast Ronaldo tulekut.
                                Ma eeldan, et viga tekis sellest, et ma tahtsin kirjutada Ronaldo minekut.

                                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                                Ma nüüd ei teagi, kas ma olen tüüpiline mankufänn (ehk mingite "targemate" tegelaste definitsiooni järgi loll),et ma su väitest aru ei saa, või siis on su lauses mingi korralik loogikaviga?
                                Kas Ronaldo minek oli allakäigu algus, mis hetkel päädib Moyese lahti laskmisega ja jätkub siit tont teab kuidas edasi. Või pole need kaks omavahel seotud. Parem, või ikka halva sõnastusega?
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X