320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ausõna meil ei ole kuskil omavahelist privaatkommuuni, kus käiks pidev arutelu, mismoodi Tofoale ja renile käru panna
    Raudselt on, sa lihtsalt ei anna mulle parooli





    Aga kui nüüd tõsiselt veelkord rääkida Unitedi koosseisust ja olukorrast, siis tegelikult oli Fergusoni järglase töö hoopis lihtsam, kui seda näidata püütakse. Olid konkreetsed probleemid, mis tuli eelistatavalt kiiremas korras lahendada.

    1) Täita kaks tühja kohta keskväljal. Esiteks asendada Scholesi roll (sest kvaliteeti asendada siinkohal pole võimalik). See töö oli põhimõtteliselt tehtud, skautide poolt oli mees identifitseeritud ja eeltingimused üleminekuks loodud (Thiago Alcantara). Teiseks mobiilne ja versatiilne soovitavalt suure töövõimega ja kaitsvama stiiliga mängija.

    2) Leida varumehed Evrale ja Rafaelile. Pea kõik mängud hooaja jooksul aastaid järjest rabeleda on palju nõuda, eriti veel kolmekümnendates mehelt. Spetsialistist varukaitsjat paremale pole meil vist Gary Neville-i lahkumisest saadik olnud.

    3) Töötada sisse kindel keskkaitsepaar, kes oleks esimene valik igas olukorras.

    4) Lahendada probleem Ruuni + RVP.

    Mida tegi Moyes?

    1) Otsustas, et Thiago pole ikka ikka kindla peale minek. Selle asemel tehti terve suvi klounaadi, jahtides suurtest klubidest staare Fabregasest De Rossini ja jäädes lõpuks ettearvatult pika ninaga. Lõpuks siis paanikalahendus Fellaini, mis ei lahendanud kumbagi keskväljaprobleemi, vaid pigem tekitas ühe juurde Ändikärrolli masti albatrossi näol. Nagu meil Andersonist veel vähe oleks.

    2) Tegi algusest peale kõigile teatavaks, et Evra on standarditele mittevastav ja tuleb asendada Leighton Bainesiga. Ei suutnud osta Leighton Bainesi. Kasutas Fergu eeskujul paremkaitsjana Smallingut ja Jonesi, selmet anda Fabiole võimalus mänguaega teenida. Siis viskas kuid pingipoisina vegeteerinud Fabio sügavasse vette, kust poisil ei jätkunud kainet pead auga välja ujuda, vihastas ja müüs Cardiffisse maha. Jättes seega ainsa varu-äärekaitsjana meeskonda imetlusväärse tahtega, ent ebapädeva Büttneri.

    3) Ei suutnud hooajaeelsete treeningute ega mängudega jõuda mingisugusele otsusele eelistatud paari osas ning alustas hooaega "kindla peale" Vidici ja Ferdinandiga, kasutades neid kuues esimeses mängus järjest. See osutus pisut raskeks koormaks kanda meestele, kellel mõlemal oli viimaste aastatega kindel sissetöötatud treeningre˛iim, mis välistas mitu mängu nädala jooksul. Moyes seepeale otsustas, et kumbki pole ilmselgelt piisavalt hea ja hakkas mäng-mängult eksperimenteerima ülejäänud seltskonnaga. Kuni iga-aastane kaitsjate vigastuskriis uksele koputas, mis siis omakorda tähendas, et tükiks ajaks unustatud ja lõplikult väljavihastatud Vidic ning Ferdinand olid äkki jälle iganädalaselt rotatsioonis. Nüüd on aasta läinud, Vidic Unitedi seenele saatnud ja sissetöötatud kaitsepaarist pole endiselt haisugi.

    4) Ruuni ja RVP paarina ei toimi. Ei ole kunagi toiminud. Ferguson sai sellest aru ja ohvriks jäi Ruuni. Aus olles, siis see punkt on ainus, mille puhul ma Moyesele kaasa võin tunda. Lahendus ei olnud lihtne, sest Ruuni müümine Chelseale oleks saatnud väga vale signaali. Aga probleem jäi ja Ruuni edutamine põhitäkuks ei toonud loodetud tulemust.


    Ehk siis skooriks 0/4. Lisaks treeningmeetodite pea peale keeramine, mängijatest võõrandumine, taktikaline ebapädevus ja naiivsed ning arusaamatud väljaütlemised meedias ning ongi kollaps. Mängijad ei aidanud ei Moyest ega iseennast, kuid jalgpallur on siiski vaid inimene, ning sellisel tasemel üldjuhul suhteliselt ettearvatava käitumismaneeriga ning moraalse kompassiga inimene. Tippjalgpall on igaveste poisikeste julm ja halastamatu mänguväljak ja selliste õpetajaks iga vello või väino ei sobi.

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Kuskilt käis läbi ka see, et meie värbamise süsteem on ajale jalga jäänud. Moyese oma Evertonis kiideti ju kõvasti.
      Tee enne natukene uurimustööd kui ise asju ei tea. Hetkel mängib Premiers 24 mängijat, kes on tulnud ManU akadeemiast. Panen siia väikese nimekirja. Järgmine jälitaja on 11 mehega vähemuses.
      1) ManU 24
      2) Aston Villa 13
      3) Arsenal 11
      4) Middlesbrough 8
      5) Chelsea, WHU ja Southampton 7
      6) Everton 6

      Ära tule seletama, et meie akadeemia on ajale jalgu jäänud. Viimased aastad on meie noored ja reservid (sisuliselt noored) kõik lukku pannud. Ja näiteks Rooney'l polnud nö 'Moyese omaga' midagi pistmist. Küll aga peab lootma, et järgmine treener neid ka julgeb välja tuua ja platsil võimaluse anda.
      Pay attention to the manager!

      Kommentaar


        viitsid need 24 nime ka äkki välja tuua?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          viitsid need 24 nime ka äkki välja tuua?
          Mälust lükkan
          Bardsley, Brown, O'Shea, Richardson, Cole, Campbell, Eikrem, Daelhi, Daniels, Bruce, Chester, Brady, McShane, Dudgeon, Wilson, Shawcross, Evans, Giggs, Welbeck, Cleverley, Fletcher, Januzaj, Fryers, Gibson, Pilkington. Võib-olla ajasin siin nimekirjas praegu mõne nime sassi ja vb keegi siit puudu.
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ei oleks olnud lihtsam, sest ma algselt ei olnud kindel, mille üle me lõpuks väitleme. Mina püüdsin robustsete võtetega kaitsta väidet, et "Unitedi langus algas pärast Ronaldo müümist."

            See väide on täiesti väideldav ning argumente leidub mõlemale poolele, seega on teema tasakaalus. Kõik sõltub definitsioonist. Teie neid ei küsinud, mina neid ei täpsustanud. Mina lihtsalt toetasin seda väidet ja vastu sain isiklikud rünnakud, mille osaliseks ma üldjuhul ManU/Arsenali/Inglismaa teemades ka saan, see ei häiri mind.

            Ühest küljest on põhjuseks minu demagoogilised (tunnistan, et inetu käitumine) provotseerivad võtted, millest valdav osa seltskonnast läbi ei hammusta, sest keskmine jalkafänn on mänku fänn elik keskmine jalkafänn on loll fänn (loe cannumänni selgitust). Teisalt on põhjusteks ka kohalike fännide võimetus mõelda kastist välja ning tembeldada kõiki süsteemiväliseid rumalateks ning Roma fännideks. Loe: keskmine fänn, mänku fänn, loll fänn.

            Sellest ka minu jonn ja provokatsioon, et mõned tugevamad isendid välja ujuks ning reaalselt küsimustele vastata üritaks. Mihkel tegi seda suurepäraselt. Olen ka varasemalt pannud tähele, et Mihkel on üks arukamaid punaste kuradite fänne.
            Haha, no ma ei tea. Sorry, sm Tofoa aga see on mingit erilist pläust ikka. Aga üldiselt ma saan aru, et pärast kahte korda väitlusklubis käimist oled jõle originaalne oma arendustega (jah, täitsa isiklik teema siin - sest olgem ausad, viimane lehekülg on ka käinud rohkem Tofoa kui nähtuse kohta, mitte niivõrd MUFCst).

            1) Nagu Vince ütles siis iga ratsionaalne ja mõistlik arutelus osaleja oleks kohe esimese vastukäigu peale oma definitsiooni ka ise välja käinud. Antud juhul ja common sense'ist lähtudes on propositsiooni püstitatud definitsioon siin oma sisult orav (äkki räägiti väitlusklubis ka sellisest mõistest Sulle). Ükski mõistik jalgpallisõber ei räägi tippkonkurentsist kolme tiimi mõistes. Kaks konkurenti on duell, kolm ei ole veel mingi paganama konkurents LAIEMAS PLAANIS. Ja pealegi - definitsiooni püstitamine on ka väitluses puhtakujuliselt propostsiooni ülesanne, keegi ei pea küsima seda. Ja kui definitsiooni ei püstita, siis tulebki välja samasugune olukord nagu siin kus üks räägib aiast ja teine aiaaugust (ja pärast seda siis veel kilkab ka kui rumalad teised on).

            2) Tunnistasid ka ise hiljem, et provotseerisid/demagoogitsesid ja siis mängisid haavunut, et Sind otse rünnati. Ma ütleks, et käitumismustrina kasutatav provotseerimine täiesti õigustab sellist otsest rünnakut või reaktsiooni. Kuidas nad ütlevad - stupid is as stupid does - võid olla ükskõik kui kuradi intelligentne muidu, aga kui tuled siin välja demagoogiaga/provotseerimisega ja oled samaga jäänud silma ka muudes teemades/sõnavõttudes, siis ei ole vastav tiitel ka kuidagi liialdatud.

            3) Rääkides edasi Sinu tahtlikust demagoogia kasutamisest, siis ei ole kohane rääkida "kastivälisest mõtlemisest". Kui keegi tuleb rääkima mulle sellisest põhjuslikust seosest, et "Mina ärkan hommikuti ja päike tõuseb hommikuti. Seega põhjustab minu ärkamine päikese tõusmise" - siis vaatamata sellele, kas antud seisukoht minu omaga ühtib või ei, üle t**a saadan sellise mõttearenduse ikkagi.

            P.S - ma pikalt mõtlesin, kas vastata või mitte, kuna herr Tofoa on ka ise minu meelest kusagil maininud, kuidas talle trollida meeldib. Aga kuna kogu see jutukene võis jätta mulje, et tõe kustumatu sära elab lahutamatus koosluses minu tsiteeritud kõnelejaga, siis otsustasin siiski paar reakest kribada.
            Vabandust, et see üldises plaanis päris teemaväline tuli, aga noh, sellised on juba paar viimast lehte olnud.

            Kommentaar


              Paljud neist mängivad Manchesteris endiselt või leiaksid koha endale seal praegu? Paljud meie club home grown mängijatest on tiimis? Giggs, Welbeck, Cleverly, Januzaj, Fletcher, Evans. 6 pole nagu paha iseenesest. Paljud neist on valmis euroopas mängima ja paljud selleks areneda suudaksid?
              Mu mõte ei olnud öelda, et meil on sitt noortesüsteem, vaid et meie noortevärbamine on probleemne. Mäletaks nagu, et keegi kuskil väitis, et SAFi viimaste aastate lõpul oli värbamine üldse kaootiline ja mitte organiseeritud. Aga kuna ma ei mäleta, kust ma seda kuulsin/lugesin, siis ma ei arutaks seda teemat. Mul lihtsalt pole allikat selle kinnitamiseks. Võin ka vabalt midagi valesti mäletada.
              Mille ma siiski välja tooks, on see, et palju meie heast noortsüsteemist suudavad läbi lüüa meie klubis ja kas nad üldse võimaluse selleks saavad/ ära ootavad? Läheb küll noorte värbamisest kaugele, aga kas surve all kogu aeg midagi saavutada on võimalik anda noortele aega kasvada, sest palju on noortena kohe staarid? Kas Woodwardi pakutud B-tiim oleks lahendus (http://www.theguardian.com/football/...eague-b-team)?
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Noortesüsteemist põhimeeskonda jõuab väga vähestes suurtes klubides rohkem kui käputäis mehi. Akadeemia ülesanne tippklubides ei ole oma esindusmeeskonna toitmine, vaid pädevate mängijate koolitamine, kes jalgpalli abil endale teenistuse leiaks. United on selles osas juba päris kaua esirinnas.

                Värbamises kuuldavasti teeb City viimasel ajal tõepoolest paremat tööd kui United. Lobitöö koolides, noortekeskustes jne on neil väga aktiivne. Mõtlemise koht.

                Kommentaar


                  Vähemalt U21 sats tahab ja viitsib. Jäädes 1:2 taha võeti oma sitt kokku ja 81´ 2:2 ja 90+3´ 3:2.
                  Lööjad Wilson, Weir ja McNair.
                  varupallivarupumpaja

                  Kommentaar


                    Well.. Meil on ikkagi tõsiselt hea noortesüsteem, see kui palju sealt neid pärleid tuleb ei ole tihti meie endi teha, poisid peavad ka piisavalt ise tahtma. Mis aga ehk natukene problemaatiline on, pole nagu viimasel ajal märganud, et me värbaks eriti umbes 16+ aastaseid mujalt juurde. Koguaeg loed, kuidas City, Real, Barcelona, hell even Psg jahivad kuskil "järgmist" Messit. Samas kui Unitedi nimi käib ehk läbi rubriigist, "ka nemad huvituvad sellest mängijast..". Eelkõige oleks vaja rohkem agressiivsust just selles aspektis. Ehk üleüldine lobitöö talentide toomiseks on natukene ehk pidurdunud viimastel aastatel.
                    Mis nüüd puudutab siin Woodwardi ja Moyesi vigadesse möödunud 9 kuu jooksul, need on ehk kõik ilusti juba päevavalgele toodud, sellise kriitilise pilguga vaadates ehk miski 65% sellest isegi tõene. Hetkel tuleks eelkõige keskenduda sellele, et teha complete evaluation kogu esindumeeskonnale ja vaadata üle, kes jääb ja kes mitte. Sest MM suvi on tõesti selline kaootiline veidi ja kui kiirelt end ei liiguta on väga suur oht üle maksta mängijate eest, keda oleks meil vaja ja võimalik osta. MM võib tuua esile uusi pärleid aga samas tõstab see ka nende väärtust väga kiirelt. Tuleb eelkõige teha korralik eeltöö, samas mitte "nii korralik", et viimasel päeval on ikka diilid tegemat. Just see tark tegutsemine on eelkõige esimene eeldus, mis meid praegusest olukorrast välja tooks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Well.. Meil on ikkagi tõsiselt hea noortesüsteem, see kui palju sealt neid pärleid tuleb ei ole tihti meie endi teha, poisid peavad ka piisavalt ise tahtma.
                      Ikka on küll, ei saa öelda et 16-20 aastased poisid peavad mingi hetk 'ise tahtma', et neist midagi tuleks. Eriti veel, kui väidad, et noortesüsteem, kes neid juba käsitleb on heal tasemel. Sel hetkel kui jõutakse sinna 19-21a kanti, hakkab vaikselt olulist rolli mängima juba peatreener ja tema abitreenerid. Peab tekkima piisav huvi ja koostöö noortetreeneritega ning sealt edasi otsustatakse kas on parim aeg põhimeeskonnaga treenida, juba mänguaega saada, laenule saata, reserviliigas edasi mängida ja kuidas need otsused pubeka kõrvadevahel olevat mõjutavad.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Ikka on küll, ei saa öelda et 16-20 aastased poisid peavad mingi hetk 'ise tahtma', et neist midagi tuleks. Eriti veel, kui väidad, et noortesüsteem, kes neid juba käsitleb on heal tasemel. Sel hetkel kui jõutakse sinna 19-21a kanti, hakkab vaikselt olulist rolli mängima juba peatreener ja tema abitreenerid. Peab tekkima piisav huvi ja koostöö noortetreeneritega ning sealt edasi otsustatakse kas on parim aeg põhimeeskonnaga treenida, juba mänguaega saada, laenule saata, reserviliigas edasi mängida ja kuidas need otsused pubeka kõrvadevahel olevat mõjutavad.
                        Jah ikka, muidugi peavad treenerid olema tasemel, et aidata kaasa arengule. Siiski 60/50 on mehe/poisi enda teha, kui ta ikka tahab tippu jõuda ka meeste seas, on vaja ise ka meeletult pingutada.

                        Kommentaar


                          See uus 'I've just given myself a five-year-long contract' peatreener tundub suht norm vana.




                          e: this video is no longer available due to a copyright claim by Manchester United Limited. hui see klubi tahab, et keegi siin midagi rõõmustaks.
                          aga no worries, panin uue.

                          e2: uuesti.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vincele video eest üks cheers big fella.
                            Peale selle pressika vaatamist oli kuidagi väga hea tunne. Giggsyst kumab mingit enesekindlust ja siirast rõõmu, mis ma nüüd oma ülejäänud päeva kaasa võtan
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Vincele video eest üks cheers big fella.
                              Peale selle pressika vaatamist oli kuidagi väga hea tunne. Giggsyst kumab mingit enesekindlust ja siirast rõõmu, mis ma nüüd oma ülejäänud päeva kaasa võtan
                              täpselt sama tunne valdab ka mind, usun mängupildi paranemisse ning ka seda, et kui poisid on treeningul teravust näidanud ning minnakse väljakule hinge ja rõõmuga mängima, näeme erilist unitedit.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Selle pressika vaatamine mõjub kõigile väga positiivselt. Tegi kohe tuju väga heaks. Loodame, et kajastub ka väljakul homme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X