320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängijad lausa lustivad mängimist, terve hooaeg pole sellist pilti näinud. Naeratus tuleb näole, kui vaadata kuidas mängitakse.
    Norwich muidugi pole midagi erilist ka praegu, aga lausa lust on vaadata hetkel.

    Kommentaar


      Eks Giggs ise ussitas koos kamraadidega kõige rohkem seal Moyesi selja taga ja lõpus kindlasti juba mängiti sirge jalaga, et tast lahti saaks.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Suurim erinevus on minu arust just nende kahe pooliku liikumises.. Cleverly/Carrick/Rooney* On täna justkui igalpool.. Samas kui Moyesi formatsioonis olid nad ilmselgelt liiga alla nihutatud ja ei olnud piisavalt mängu kaasatud.

        Kommentaar


          No täiesti teine meeskond on väljakul ju

          Kommentaar


            T*ra, kõik on nii ilus jälle. Ma arvan, et täna tehti rohkem sööte kui ükskõik millisel Moyesi mängul.

            EDIT: 11 - Manchester United have had more shots on target today than any previous Premier League game this season. Intent.

            Kommentaar


              fantastiline
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kõik ilus ja tore täna, aga ma ootaks järgnevad mängud ka ära, enne kui mingeid järeldusi võib tegema hakata.

                Kommentaar


                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Lihtsalt nauding jalgpalli vaatamisest, hakkasin vaat et unustama, mis tunne see on.
                    Love United
                    Hate Glazer

                    Kommentaar


                      Juan Mata, I love the way you move
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Valencia oli küll sitt. Esimesel poolajal siis. Teisel vähe asisem. Peaaegu hakkasin mõtlema, et Cleverley teeb ka lausa hea mängu ja siis vend kukkus tühja koha peal pikali. Aga algus on nüüd tehtud, eks ole näha kas suudetakse edasi ka sama auruga lasta. Teine poolaeg oli juba normull.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Päris võimas ja eriline fiiling oli, kui Giggs staadionile jalutas. Jälgib huviga, mis edasi saama hakkab. Kõige vägevama stsenaariumi korral saaks Luiside ja Jürkade jutud pikalt saata. Oh dreams... Butt paistis ka korraliku mõrtsuki väljanägemisega.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            4 päevaga on muudetud Manu kole mäng ilusamaks, lustlikumaks ja sihikindlamaks väravale mängimiseks. Lausa lust oli vaadata seda II poolaega eriti Kaitse logises veel aga vastased ei karistanud ära. Positiivse poole pealt kaitses suudeti ka alati teisele mehele appi minna kui vaja.
                            Kus Giggs Fellaini pistis? Pakkis koos Moyesiga kaasa?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Busby Vaata postitust
                              Kõik ilus ja tore täna, aga ma ootaks järgnevad mängud ka ära, enne kui mingeid järeldusi võib tegema hakata.
                              Ma ootaks lausa uue hooaja esimese poole ära vs praegused neli mängu, mis mitte sittagi ei otsusta.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Tänast mängu jälgis tribüünilt koos Fergiega ka Kroosi ja Reusi agent.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X