320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Orissaare staadioni tamm saab hooaja jooksul pea samapalju väravasööte kui Fellaini... I keed muidugi. Ma loodan, et Fellakast saab veel asja.

    Vilega härrasmees oli muidugi tore.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Jaanus ka puhas poiss pole.
      Selles olukorras või? Ma tavaliselt viitsin sellest haigutades mööda vaadata, kuidas sa ennast foorumis huvitavaks punnitad teha, aga seekord ütlen küll otse, et ära aja palun sellist paska. Väike maadlus vs meelega korgid sääremarjale. Selle selja tagant võetud nurga alt, mida vine lõpuni ei näita, oli eriti selgelt näha, et täiesti sihilik liigutus. Mõnes mõttes isegi hea, et kohtunik ei märganud, sest siit ilmselgelt on bänn tulemas ja palju õnne Wembley tribüünil istumise puhul, debiilik.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ütlen küll otse, et ära aja palun sellist paska.
        Kui sa kunagi pasatootmise ja asjade ettekujutamise kavatsed ära lõpetada, siis anna palun teada.

        Kommentaar


          Läks südamesse või? Seleta siis inimese keeles ära, mida see Januzaj seal nii musta tegi, et oli vaja selline võrdlus üles tõmmata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Läks südamesse või? Seleta siis inimese keeles ära, mida see Januzaj seal nii musta tegi, et oli vaja selline võrdlus üles tõmmata.

            Ei peaks provotseerijale vastama, aga kuna sa nii väga soovid, siis saab ikka.

            1. Ma ei öelnud ju, et Jaanus ainult selle olukorra pärast väike vitt on. See on sinu väljamõeldis. Pane nüüd kogu see hooaeg näiteks kokku ja tule väida et Jaanus on Paulo Maldini tüüpu musternäidis platsil olnud. Minule on korduvalt silma jäänud ebameeldiva tegelasena.

            2. Ma näen väga hästi mida see Meyler korraldas ja nõustun - suur vitt.

            3. Ma saan aru et sul on mingid vanad ogad tagumikus ja allergia lõi jälle välja, aga kui sa siin nii suurt isa oled harjunud mängima, siis äkki ravid välja ja saad üle?

            Kommentaar


              On keegi teda nimetanud mingiks musternäidiseks üldse? Ma olen sel hooajal mõne manku mängu ikka vaadanud ja kutt on ebameeldivate asjadega silma jäänud paar korda tõesti, aga need on olnud eranditult siis daivid. Mis ei ole eksju päris sama kui tahtlik katse vastast vigastada. Ausõna ma ei ole temalt kordagi näinud mingit toorutsemist ja paluks vastupidise hinnangu korral siis ka konkreetseid näiteid tuua. Küll aga on teda ennast retsitud korduvalt - Rietheri stamp, Parkeri küünarnukk näkku, nüüd see.

              Antud kontekstis üleüldse mingite ammu olnud olukordade võrdlusesse kiskumine... kellel ja kus need vanad ogad on?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar




                Kahju , aga Giggsi pisaratest lõpukõne ajal võib järeldada, et oli tegu viimase esitusega Old Traffordil. Ega enne kui ametlikult pole härra välja öelnud, et buutsad varana riputab , ei usu , aga kui panustama peaks siis raha paneks profikarjääri lõpu peale.
                Büttner oli kohutav, täis kaigas. Vahepealsed mängud juba kergelt lubasid aga ei. Meyler on taun ja ega tänane kohtunik kriitikatki kannata. Pingevabas mängus nõnda nõrk esitus tõenäoliselt aktsiaid ei tõstnud.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  kutt on ebameeldivate asjadega silma jäänud paar korda tõesti, aga need on olnud eranditult siis daivid. Mis ei ole eksju päris sama kui tahtlik katse vastast vigastada.
                  Paar korda? Ta on sukeldumise eest juba rohkem kollaseid saanud. Ei ole jah sama mis tahtlik vigastamine - Väike vitt ja suur vitt. Aga ok sinu võit, tunnistan süüdi ja annan alla.

                  Kommentaar


                    Kaks väravat ühes mängus ja TULEVANE LEGEND!!!
                    Meenutab kahtlaselt ühte teist noormeest kes pidi järgmine Ronaldo olema... 2-3 sähvatust hooaja jooksul ja muud pole näinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      tahtlik katse vastast vigastada
                      ma siiski loodan, et vastane tahtis haiget teha, mitte vigastada. suhteliselt suur vahe. loodame parimat
                      kuigi ma kahtlen, et vastasel lastakse närve puhata.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                        Kaks väravat ühes mängus ja TULEVANE LEGEND!!!
                        Meenutab kahtlaselt ühte teist noormeest kes pidi järgmine Ronaldo olema... 2-3 sähvatust hooaja jooksul ja muud pole näinud.
                        Nani?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                          Kaks väravat ühes mängus ja TULEVANE LEGEND!!!
                          Meenutab kahtlaselt ühte teist noormeest kes pidi järgmine Ronaldo olema... 2-3 sähvatust hooaja jooksul ja muud pole näinud.
                          Räägib Reali'i fänn, teie tiim ostab ainult "uusi Ronaldosi".
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Räägib Reali'i fänn, teie tiim ostab ainult "uusi Ronaldosi".
                            Ta pole reali fänn. Ta on CLi finalisti fänn.

                            Kommentaar


                              Manchester United in talks with adidas over world record £60m-per-year kit deal
                              • German sportswear giants adidas in pole position to clinch a world record kit deal with Manchester United
                              • A £60million-a-year has all but been agreed
                              • Nike's deal expires in June 2015 - they will decide if it is worth more than doubling their current deal which cost £300m for 10 years
                              • Negotiations with Nike have been going on for three years but their exclusive negotiating period expired last autumn



                              Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz312QOXt2Y

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                                Kaks väravat ühes mängus ja TULEVANE LEGEND!!!
                                Ega keegi nüüd legendiks pole kedagi nimetanud. Ei tasu juurde mõelda sõnu, et enda vastuargumenti tugevdada.
                                Wilson oli ka enne seda mängu paljulubav ja on teinud jõhkraid esitusi noortemeeskonnas. Karta on, et on paljulubav. Debüüt premieris lihtsalt kinnitas seda väga hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X