320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii, hooaeg on läbi ja statistika on paigas. Sorri nii paljude tsitaatide pärast, aga siin kogu tõestusmaterjal olemas




    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Kõik räägivad Rooney võimalikust lahkumisest, aga kas ründeliin on Manus korras või?
    Kui Rooney jääb, siis arvatavasti jätkab samas rollis, kus eelmisel hooajal ja ei löö päris 20+ väravat. Welbeck ja Chicarito päris põhiründajateks veel vist ikka ei sobi ja RvP saab hooaja alguseks 30 täis, kes teab, kui väga temagi enam paugutab? Ma arvan, et selle 20+ milli eest paugutas ta ühe hooaja julma ja rohkem ta üksi teid tiitlini ei vea. Et kedagi oleks nagu juurde vaja ju. Või ei?
    Ei oleks. Mis põhjendus see on, et kui passi tiksub 30, on põhjust juba pessimismiks? Rooneyst pole ka mõtet pikemat rääkida ning päris kindlasti vähemalt üks nendest kahest nooremast tüübist (ehk Welbeckist ja Chicharitost) vähemalt siukse 8-15 hooaja teeb ikka ära.

    Kui RVP või Rooney juba tõesti järgmise paari hooaja jooksul piisavalt vanaks jäävad, siis Chicarito ja Welbecki on parimas mängija eas. Lisaks on veel altpoolt tulemas Henrquez, Lingard ja Cole jms
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    No ei pruugi olla põhjust pessimismiks, aga 30 ei pruugi olla enam päris see tippiga. Kuigi noh, Manu näitel võib vabalt 5+ aastat veel kenasti taseme välja vedada.

    Aga mul on lihtsalt selline tunne, või noh, tahaks väikese ennustuse teha, et järgmisel hooajal nendest neljast mehest keegi üle 20 ei löö
    Olen nõus sõlmima kihlveo, et vähemalt üks vend lööb kõikides sarjade peale kokku 20+ väravat. Nende nelja all mõtled ikka Rooney, RVP, Chicharito, Welbecki ?
    Ma millegi pärast arvasin, et siin niisama jutustada ei lasta, et kästakse ikka oma sõnast kinni pidada aga miks ka mitte.
    Neid nelja mõtlen jah. Welbeck lõi eelmisel hooajal 2, seega 20 temalt ei karda. RvP saab lõpuks vigastada raudselt et Chicaritot võiks kõige rohkem karta, aga noh, põnevuse mõttes jään ma endale kindlaks.
    Uued tulijad arvesse ei lähe ja kui keegi neist ära peaks minema, olen mina võidule lähemal

    No päris vaikseks jäi pärast seda postitust see teema. Paar päeva hooaja alguseni aega, kuidas siis jääb ?

    No minugi poolest, sümboolne 6 pakk, midagi mani või on muud silmas ?

    Algselt postitas Stok
    Kui juba kõikide sarjade peale kokku, siis van Persie juhib praegu 2 väravaga jah?
    Põhimõtteliselt küll, kuigi tegu on suht mõttetu mänguga, võib teda nö superkarikaks ikka kutsuda, taldrik ju võidu eest anti ja puha.

    No ma ei tea, peaks siis valima, mis andmeid uskuda. ma eelmise hooaja väravate arvu vaatasin siit:
    Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


    Aga ma ei ole kindel, kui usaldusväärne see on, minu meelest ma mingiaeg nägin seal mingit viga.

    Selle koha pealt, mille peale kihla vedada, pole konkreetseid eelistusi tekkinud. Vast sobib see 6pakk küll.
    Krdi seda shieldi siis ei arvesta, läheb nullist. 6 pakk on hää küll

    Kommentaar


      Rooney lõi 19, RVP 18.* Arvestades, et teine oli suure osa hooajast vigastatud ja esimene andis sinna juurde 17 assisti, siis kindlasti see seda algset pointi kuidagi ei tõestanud. Samas kihlveo võitsid jah.
      Statistika liitsin kokku ESPNis...

      Edit//Õigus. 18 jah

      Kommentaar


        Nojah, nagu ma ütlesingi, et ilmselt RvP saab vigastada ja Rooney kohta käisid tol hetkel need aktiivsed üleminekujutud..
        See 20+ värava piir oli täpselt selline suvaline hetkeemotsioon, mille tahtsin kirja panna ja mille puhul siis sõnasabast haarati ja sai nagu "ametlikult" siis ära kinnitatud.

        Muide, kas ESPNis polnud RvP-l 18 väravat? Need isegi koos selle Community Shieldiga..

        Aga midagi see vast ikkagi ütleb, kui näiteks Giroud lõi 22 väravat ja ma arvan, et keegi väga vastu ei vaidle, et tegelikult on Rooneyl ja RvP-l oskusi ja talenti väravate löömiseks omajagu rohkem, kui prantslasel.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Aga midagi see vast ikkagi ütleb, kui näiteks Giroud lõi 22 väravat ja ma arvan, et keegi väga vastu ei vaidle, et tegelikult on Rooneyl ja RvP-l oskusi ja talenti väravate löömiseks omajagu rohkem, kui prantslasel.
          Tuleb ilmselt ka ära mainida, et van Persie lõi oma 18 kolli 28 mänguga ning Rooney oma 19 tabamust 40 mänguga. Giroud jõudis oma tähiseni 50 kohtumisega.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            This ad really is the dog's bollocks.



            Esimene ost on ka tehtud, Vanja Serbiast. Ei, päriselt. Natuke süüa anda ja mängib lisaks väravale keskkaitses ka, kui vaja, sihuke jurakas... Igaks juhuks jäeti praegu Vojvodinasse lammutama.



            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar



              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Muidugi Jordy Clasie sööt oli ka maailmaklass.. Seda meest tahaks näha küll Unitedi ridades varsti.

                Kommentaar


                  Van Persie on päris analoogse värava löönud nii Arsenalis kui Unitedis. Pole just palju mehi maailmas, kes sellise palli nii osavalt ja kiiresti ristnurka kõmmutaks... korduvalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                    Van Persie on päris analoogse värava löönud nii Arsenalis kui Unitedis....
                    Vaidlen vastu, üldjuhul ta ei võta rinnaga omaks ning vajutab otse õhust.

                    Kommentaar


                      Jesus Christ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Jesus Christ
                        Bieber on nüüd siis ManU fänn? Alles ta ju toetas mingit teist klubi. Chelsea?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          bbc hommikune njuusfiid ütleb, et kui lvg saab bossiks, siis on rvp kapten. no nahh*i, miks on vaja wazzale hinge sittuda kui on teada, et kõigi eelduste kohaselt kestab tema karjäär manus veel umbes 3korda kauem kui robini?!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            bbc hommikune njuusfiid ütleb, et kui lvg saab bossiks, siis on rvp kapten. no nahh*i, miks on vaja wazzale hinge sittuda kui on teada, et kõigi eelduste kohaselt kestab tema karjäär manus veel umbes 3korda kauem kui robini?!
                            Ma võtan külma rahuga praegu neid gossiped, enne kui LVG ja Woodwardi või kelle iganes sooja käepigistust näitav pilt ja jutt pole kodulehel olemas, ei ole neil temagakaasnevkõikseegossip eriti mõttekas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              no nahh*i, miks on vaja wazzale hinge sittuda kui on teada, et kõigi eelduste kohaselt kestab tema karjäär manus veel umbes 3korda kauem kui robini?!
                              For the lulz, loomulikult.

                              BBC poolt esmaklassiline 2+2 töö muidugi.

                              Kommentaar


                                ESPN FC ‏@ESPNFC
                                BREAKING NEWS: Louis van Gaal is appointed the new manager of Manchester United on a three-year deal. Ryan Giggs will be his No. 2.



                                Klubi teadaanne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X