320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vidaliga on nüüd nii ,et enamus inglise ajakirjanikke ,kes varem midagi ikka teadsid ka , ütlevad, et ei toimu midagi.
    Andy Mitten ja Tom McDermott väidavad, et toimub.
    Samas tuli ka Herrera ost enamuse jaoks nagu välk selgest taevast, seega variant on ,et on tagasi mindud SAFi aegsele poliitikale (LVG käsul nähtavasti) ja ei söödeta ajakirjanikele enam nii palju infot ja pigem eitatakse toimuvat, mis iseenesest mulle rohkem meeldis.
    Juventuse chief executive Giuseppe Marotta muidugi lükkas tänasel pressikonverentsil kõik müügijutud ümber, mis oli ka ainuke mis ta teha sai.

    Aga säilitaks veel lootuse.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      USA tuurini polegi enam suurt midagi jäänud, meeskond avaldatakse ja lendab minema juba reedel. Kuuldavasti jäävad kõrvale van Persie, Fellaini ja Januzaj, millalgi poole pealt liitub Hernandez. Mängude algus Eesti aja järgi, ärge küsige, miks need kohati sellised imelikud on.

      24. juuli - LA Galaxy, kell 06:06
      26. juuli - AS Roma, kell 23:06
      30. juuli - Milano Inter, kell 02:30
      2. august - Madridi Real, kell 23:06

      Esimese eest saab mingi Chevrolet Cupi, ülejäänud kolm on International Champions Cupi mängud. Teises alagrupis on Milan, Pool, Shitty ja Olympiakos, gruppide võitjad mängivad 4. augustil finaali. VSB näitab ka, aga kuna osa mänge kattub, siis homme täpsemalt, mis mahus.

      Lisaks siis veel 12. augustil kodus Valencia ja 16. augustil hakkabki õige pull pihta Swansea vastu.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Käivad kõlakad, et LvG pidi umbes 10 meest nahhuj saatma. Alguses tundus natuke suur number, aga samas loogiline number.

        Kommentaar


          Noh, läinud ongi juba ju Giggs, Ferdinand, Vidic, Büttner, Macheda. Viimastena ka Barmby (Leicester) ja Ekangamene (Zulte Waregem), aga okei, neid ei loe. Lisaks on ilmselgelt juba rongil ka Anderson ja Bebe, üsna tõenäoliselt Evra, üle 21 aasta vanaks ja seega suht üleliigseks on saanud kolmik Petrucci-Vermijl-Lingard, kolmanda kinda rollist enamat väärib ammu juba Amos, täiesti võimalik on ka Lindegaardi ja Zaha lahkumine... Mitte ühegi minek poleks eriline üllatus.

          Juttu oli veel ka mingist max 20-mehelisest koosseisust, keda LvG väidetavalt näha tahab, aga see oleks isegi ilma eurosarjadeta mõttetu õhukeseks ajamine, seega tõenäoliselt on silmas peetud põhituumikut. Kui nüüd praegust nimekirja vaadata, siis seal tegelikult ongi eelmisel hooajal vähemalt kümme liigamängu teinud mehi kokku 20. Laenumeestest on maksimaalselt Zaha ja Powell juurde/tagasi tulemas, seega võib tegelikult rahus ka olemasolevale pundile veel näiteks kaks meest juurde osta (vastukaaluks Evra ja Fletch või kes iganes maha) ja ongi paras seltskond koos, kellega lasta. Eelmainitud põhjustel ka eriti mingit Fellaini-Kagawa-Nani müügirallit ei usu, mida siin kollastes ja vähemkollastes ajalehtedes hirmsasti propageeritakse, pole lihtsalt vajadust rapsida.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ma just avastasin wikist, et meil on tipus selline noor täkuurmas nagu Angelo Henriquez, kes on Tšiili koondise eest 3s pelas 2 kolli löönud, poiss on 2 aastat laenul istunud ja päris edukas seal olnud (Zaragozas 25 liigamängu ja 6 väravat). Üllatused üllatused.

            Ma ei ole siiani aru saanud, mis roll Rooneyl tiimis on. Kui keegi oskaks mulle FM rollidega selle ära selgitada, oleksin ma üüratult tänulik.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Mõtlesin ise ka just eile, et huvitav mis selle Henriqueziga saab ka. Vanus juba nagu selline, et võiks vaikselt tegusid tegema hakata

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Ma just avastasin wikist, et meil on tipus selline noor täkuurmas nagu Angelo Henriquez, kes on Tšiili koondise eest 3s pelas 2 kolli löönud, poiss on 2 aastat laenul istunud ja päris edukas seal olnud (Zaragozas 25 liigamängu ja 6 väravat). Üllatused üllatused.

                Ma ei ole siiani aru saanud, mis roll Rooneyl tiimis on. Kui keegi oskaks mulle FM rollidega selle ära selgitada, oleksin ma üüratult tänulik.
                Trequartista

                Kommentaar


                  16:45 meie aja järgi van Gaali pressikas. Aasta jooksul esimene pressikas, mida ootan.
                  Kui kellelgi huvi, siis http://coolsport.tv/mutv.html.
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Esimesed kaadrid trennist.

                    Kommentaar


                      BsvxtTCCAAEvuWc.jpg

                      Saal on valmis
                      Pay attention to the manager!

                      Kommentaar


                        Carrick 10-12 nädalat väljas. LVG pidi Scholesile mingi rolli leidma.-> Scholesi rolliks saab keskpoolik.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar




                          Kaks erinevat nimekirja ringlesid netis ringi. See peaks õige olema. Enamvähem kinnitus ka, et nii Anderson kui ka Evra on lahkumas. Loodetavasti ei käi sama Powelli kohta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Kahju, et sellised poisid nagu Pearson, Lawrance, Wilson, Rothwell koju jäid. Janko tegi ka eelmisel aastal häid esitusi.
                            Aga arvatavasti van Gaal tahab näha, kuidas vanemad poisid tema taktikaga suudavad mängijad, et võimalikult kiirelt selgeks saaks, kas ja keda veel ostma peab. Shaw ja Herrera polnud ju nö 'tema ostud'. Huvitav, kes veel selles listis olid, keda talle pakuti - Kroos, Sanchez, Vidal, Carvalho?
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Pane veel väiksem pilt igaks juhuks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                                16:45 meie aja järgi van Gaali pressikas. Aasta jooksul esimene pressikas, mida ootan.
                                Kui kellelgi huvi, siis http://coolsport.tv/mutv.html.
                                Kui eelmise aasta iga pressika iga tsitaadi iga sõna seitsmeks analüüsimine ja inisemine (täiesti lubatud btw, va Arsene Wingur-juugendi teemas) oli sinu mitteootamine, siis ma olen ausalt öeldes pettunud, et siin nüüd mingit text walli järgnenud pole. Kas või väikse recapina neile, kes lindude keelt ei mõista, yanno
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X