320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
    Kahju, et sellised poisid nagu Pearson, Lawrance, Wilson, Rothwell koju jäid. Janko tegi ka eelmisel aastal häid esitusi.
    Sunday 20th July v Bray Wanderers (a) (2:15)
    Tuesday 22nd July v Southport (a) (7:00)
    Wednesday 23 July v Altrincham (a) (7:45)
    Tuesday 29th July v Barnsley (a) (7:00)

    ​Eks nendes mängudes peab ka keegi siiski mängima. Lisaks siit võiks minu arust väikese küsimärgi panna vaid Wilsoni ja Lawrence'i juurde, päris iga 19-aastast ei pea ka nüüd tuurile kaasa tassima. Pluss siis muidugi see, mida juba ise märkisid, et kuu aega on hooaja alguseni ja küllap tahab põhivendi rohkem näha.

    edit: minekul on Anderson ja Bebe, viimast muide seostatakse kõvasti Benficaga (flop ja kogu see muu ila, eksole). Evra kui MMil alagrupist edasi saanud mees peaks samuti olema veel puhkusel; mitte et see muidugi ei tähendaks, et ta ilmselt lahkumas on, aga see lihtsalt pole veel päris see kinnitus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kahju, et sellised poisid nagu Pearson, Lawrance, Wilson, Rothwell koju jäid. Janko tegi ka eelmisel aastal häid esitusi.
      Koju jäid need ka kellel laenule minek juba 90% kindel.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Sunday 20th July v Bray Wanderers (a) (2:15)
        Tuesday 22nd July v Southport (a) (7:00)
        Wednesday 23 July v Altrincham (a) (7:45)
        Tuesday 29th July v Barnsley (a) (7:00)

        ​Eks nendes mängudes peab ka keegi siiski mängima. Lisaks siit võiks minu arust väikese küsimärgi panna vaid Wilsoni ja Lawrence'i juurde, päris iga 19-aastast ei pea ka nüüd tuurile kaasa tassima. Pluss siis muidugi see, mida juba ise märkisid, et kuu aega on hooaja alguseni ja küllap tahab põhivendi rohkem näha.

        edit: minekul on Anderson ja Bebe, viimast muide seostatakse kõvasti Benficaga (flop ja kogu see muu ila, eksole). Evra kui MMil alagrupist edasi saanud mees peaks samuti olema veel puhkusel; mitte et see muidugi ei tähendaks, et ta ilmselt lahkumas on, aga see lihtsalt pole veel päris see kinnitus.
        Pearson on minu silmis vähemalt sama hea kui Powell ja oleks väärinud kaasavõtmist. Jälgiksid natukene noori poisse, siis sa ei iniseks nii palju. Wordprez - stfu.
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
          Jälgiksid natukene noori poisse, siis sa ei iniseks nii palju.
          Good one.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Huumorit kah

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                Pearson on minu silmis vähemalt sama hea kui Powell ja oleks väärinud kaasavõtmist. Jälgiksid natukene noori poisse, siis sa ei iniseks nii palju.
                Võimas. Palun ära kujuta endale ette, et sa oled ainus, kes reservide tegemistel silma peal hoiab.

                edit: kui Pearson, Lawrence, Wilson, Rothwell, Janko ja kes tahes on van Gaali silmis piisavalt head, siis ma olen täiesti kindel, et nad ka oma võimaluse saavad, selles ei tohiks selle treeneri puhul mingit kahtlust olla. Powellist eristab enamikku neist näiteks praegu veel siiski see, et üks on siiski saanud juba teha korraliku täishooaja divari tasemel ja Euroopaski. Reservides särajaid olen ma aastate jooksul piisavalt palju näinud, et mitte hakata nende teemal enam sõna võtma enne, kui nad on ka meeste seas mingilgi määral läbi löönud. Pealegi kui 25-mehelises pundis on kuus noort, siis minu arust on see täiesti piisav. Ilmselgelt tahab LvG nende osas enne pilti ette saada, kui aasta või paar nooremate kallale läheb.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                  Kommentaar




                    Ma ei ole kindel, et sa ise ka päris hästi aru said mida sa just öelda tahtsid sellega.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                      Pearson on minu silmis vähemalt sama hea kui Powell ja oleks väärinud kaasavõtmist. Jälgiksid natukene noori poisse, siis sa ei iniseks nii palju.
                      Haha. Jätka samas vaimus.

                      Tegelt tahtsin ära mainida, et Lawrence on sõlmimas uut lepingut, pikkuseks väidetavalt viis aastat, kui kedagi üldse need reservipoisid/ühejapoolemängumehed kotivad. Premmi laenule palun.
                      Ahjaa mis pläusti te siin Andersoni kohta ajate ? Kutt on vigastatud, saab terveks ja hakkab ise maailma parimaks Vidaliks.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        [IMG]

                        Ma ei ole kindel, et sa ise ka päris hästi aru said mida sa just öelda tahtsid sellega.
                        Good win, gays.#GoArsenal?
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Huumorit kah

                          Paremalt teine on Tofoa?
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Close enough. Igatahes Neljapäeval alles siis esimene mäng. Eks mehed saavad enne korralikult fitnessi teha.

                            Kommentaar


                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Genius

                                Kommentaar

                                Working...
                                X