320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    jesus fuck, saatke neile mingi Anderson või Young, aga ärge päris lollustega ka palun tegelege.
    Miks sa arvad, et Arsenal üldse kedagi neist kolmest tahtmagi peaks. Kasutud kotikud kõik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Miks sa arvad, et Arsenal üldse kedagi neist kolmest tahtmagi peaks. Kasutud kotikud kõik.
      Silvestre kõlbas ja Nani ei kõlba?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Silvestre kõlbas ja Nani ei kõlba?
        tõesti võrdled neid olukordi? Arsenali keskväli+ääred on stacked.

        Ma ei tea, kui usaldusväärne The Guardian on, aga nemad viivad Fellaka Napolisse.
        Marouane Fellaini could move to Serie A in a permanent or loan deal after failing to make an impression at Old Trafford, while Shinji Kagawa’s future will also be assessed


        Muudes juttudes:

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          tõesti võrdled neid olukordi? Arsenali keskväli+ääred on stacked.

          Ma ei tea, kui usaldusväärne The Guardian on, aga nemad viivad Fellaka Napolisse.
          Marouane Fellaini could move to Serie A in a permanent or loan deal after failing to make an impression at Old Trafford, while Shinji Kagawa’s future will also be assessed


          Muudes juttudes:
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1615619 räägitud teema..

          Igatahes, see Napoli jutt oleks tiba kahtlane, arvestades kui ülerahvastatud on Napoli keskväli hetkel.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1615619 räägitud teema..

            Igatahes, see Napoli jutt oleks tiba kahtlane, arvestades kui ülerahvastatud on Napoli keskväli hetkel.
            Samas olid mingid jutud Erikseni ja Napoli kohta ka, seega võivad keskväljale kedagi otsida küll.

            Kommentaar


              new third kit



              näeb neist kolmest kõige normaalsem välja. Vähemalt esmamulje.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1615619 räägitud teema..

                Igatahes, see Napoli jutt oleks tiba kahtlane, arvestades kui ülerahvastatud on Napoli keskväli hetkel.
                sealt on rahvast lahkumas

                Kommentaar


                  See Chevrolet' logo teeb kitist iron man'i kostüümi

                  Kommentaar


                    #mufc team v Inter: Lindegaard; Smalling, Jones, Evans; Valencia, Fletcher, Herrera, Young; Mata; Rooney, Welbeck.

                    Fletcheri, Evansi, Youngi ja Welbecki tõehetk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Fletcheri, Evansi, Youngi ja Welbecki tõehetk
                      Mis mõttes täpsemalt? Mitte et ma muidu üldse väga nõus oleksin selle tõehetke osaga, aga eriti see koht.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Mis mõttes täpsemalt? Mitte et ma muidu üldse väga nõus oleksin selle tõehetke osaga, aga eriti see koht.
                        No aga mks mitte. Kui Evans ei taha jääda pingipoisiks ja murekohaks van Gaalile, siis peab ennast positiivselt näitama. Ma olen alati Evansis potentsiaali näinud. Suudaks ta vaid seda stabiilselt realiseerida.

                        Kommentaar


                          Mkei, ma lihtsalt kujutan ette, et kui Evans on vähegi terve, siis ta on valikus esimene enne Jonesi ja Smallingut. Ehkki praegu muidugi pole nagu üldse seda muret, et siin kedagi pingile jätma peaks.

                          Väike face/off on ka tehtud tänase mängu puhuks. A noh vähemalt ei ole rassistid.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            vincent , viska palun striimi link

                            Algselt postitas vincent Vaata postitust


                            hahahah!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              vincent , viska palun striimi link
                              Viasat Sport Baltic.

                              Vidic mängueelses intekas: "We... I mean United..."
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ei jaga ka lahti, miks just Evans peab ennast tõestama, seda peab tegema kogu kaitseliin, õigemini kogu meeskond. Rooney, Mata ja Herrera võiks võib olla natuke kergemini hingata.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X