320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind see buutamine ausalt öeldes küll kuskilt otsast muigama ei pannud, ütleks hoopis, et p*tsi kui piinlik. Mingu mölisegu kuskil twitteris või mujal samasuguses debiilikute päevahoius, aga oma mängijat niimoodi maha ei vilistata. Väga sobiv muidugi, et mikrofon nendel idiootidel ilusti suu kinni pani, aga sellegipoolest fucking disgrace.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Oot, Fellaini peale buutati? Noh, ses suhtes mõistlik. Siin foorumis on ta ju ka kogu ManU allakäigu sümbol kohati.

      Kommentaar


        Mängu ei näinud, aga highlightside järgi oli Fellainil hoolimata suve alguse ruumoritest ikka see mikker ikka peas. Võibolla see talle ka värava tõi

        Meanwhile in Cardiff
        Ehk seega jäi Sir Alex Fergusonil vist 28 aasta järel taas Unitedi mängu ajal Old Traffordil viibimata?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oot, Fellaini peale buutati?
          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          buutamine
          mul oli küll üsna s*ta kvaliteediga striim, aga mulle see küll buutamisena ei kõlanud. Naiivne olen võibolla.

          e. pigem nagu Fletcheri "Shooooot!"

          Fellaka värav oli priima, Valencia tüübid hüppavad omavahel kokku ja karjuvad 'viga'.

          Algselt postitas JLuht Vaata postitust
          Päris kole mäng ManU poolt ausalt öeldes.
          minu arust oli mängu küll. Korraks peale Fletcheri ja Mata väljavahetamist lagunes ära, aga üldiselt oli ju täitsa okei. Rooneyl oli küll üks neist mängudest.

          Preseason läbi. Kõige positiivsemalt üllatasid Blackett ja James. (kuna ei jaga u21 tegemistest ei maad ega õhku, vaid mida siin postitatakse)

          Kommentaar


            ega ma ei teagi, kuidas seda on nüüd kõige õigem nimetada, kas buu või böö, aga minu kõrvale kõlas üsna ühemõtteliselt Fellaini pihta suunatud negatiivse alatooniga häälitsemisena. kui vaatasin pärast mängu näiteks korra ka redcafe'sse, siis seal leidis tubli 95 protsenti kodanikest samamoodi, nii et ju ma siis päris seniilne kah veel peast pole.

            personaalne arvamus, et selliselt käituvad inimkujulised peldikud võiksid näituseks kodus krevetivõileiba järada, mitte staadionile tükkida, aga eks ta võib-olla olegi see hea uus ilm, mida eespool mainiti, kus fellakas kukutas üksipäini klubi seitsmendale kohale ja kui tom cleverleyl juhtub olema sünnipäev, siis on manku vappi kandes igati paslik talle facebookis "fuck off and die" kirjutada. ma muidugi olen ka juba päris vana inimene ja ei mõista seda tänapäeva sõnavabaduse värki, kus v*tupeana käitumine on igaühe püha ja puutumatu inimõigus, mida ei tohi halvustada, aga umbes nii ta kipub mu meelest käima ja kus sa mujal selle üle ikka vingud kui internetis, eksole.

            enne kui keegi jälle kuskil solvub, siis eelnev on muidugi täielikult minu isiklik arvamus ja mind võib ka soovi korral selle eest v*tupeaks nimetada. ega ma pahanda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ega ma ei teagi, kuidas seda on nüüd kõige õigem nimetada, kas buu või böö, aga minu kõrvale kõlas üsna ühemõtteliselt Fellaini pihta suunatud negatiivse alatooniga häälitsemisena. kui vaatasin pärast mängu näiteks korra ka redcafe'sse, siis seal leidis tubli 95 protsenti kodanikest samamoodi, nii et ju ma siis päris seniilne kah veel peast pole.

              personaalne arvamus, et selliselt käituvad inimkujulised peldikud võiksid näituseks kodus krevetivõileiba järada, mitte staadionile tükkida, aga eks ta võib-olla olegi see hea uus ilm, mida eespool mainiti, kus fellakas kukutas üksipäini klubi seitsmendale kohale ja kui tom cleverleyl juhtub olema sünnipäev, siis on manku vappi kandes igati paslik talle facebookis "fuck off and die" kirjutada. ma muidugi olen ka juba päris vana inimene ja ei mõista seda tänapäeva sõnavabaduse värki, kus v*tupeana käitumine on igaühe püha ja puutumatu inimõigus, mida ei tohi halvustada, aga umbes nii ta kipub mu meelest käima ja kus sa mujal selle üle ikka vingud kui internetis, eksole.

              enne kui keegi jälle kuskil solvub, siis eelnev on muidugi täielikult minu isiklik arvamus ja mind võib ka soovi korral selle eest v*tupeaks nimetada. ega ma pahanda.
              Ma ikka imestan nende 30+ inimeste üle, kes üritavad kogu selle joga keskel enda vana lemmikut aktiivselt edasi toetada. Respekt, v*tupea!

              Kommentaar


                BREAKING: We can announce @WayneRooney is #mufc's new captain. Darren Fletcher vice-captain.

                Mulle meeldib.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                  BREAKING: We can announce @WayneRooney is #mufc's new captain. Darren Fletcher vice-captain.

                  Mulle meeldib.
                  Meeldib ka. Ilmselgelt kõige konfliktivabam otsus

                  Kommentaar


                    Vist esimene scouse bastard, kes on manu kapten?
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Mitte, et kapteniks valitud mehe vastu midagi oleks, aga ega tal nuriseda ka midagi poleks olnud, kui poleks valituks osutunud. Läks ikka üsna hästi mehel, kes on tahtnud kaks korda minekut teha.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oot, Fellaini peale buutati? Noh, ses suhtes mõistlik. Siin foorumis on ta ju ka kogu ManU allakäigu sümbol kohati.
                        Peamine sümbol on siiski üks teine onu. Fellaini käib oma seotuse tõttu kuigivõrd tõesti sama nimetaja alla.

                        Vilistamist ei õigusta. Ei ole Fellaini ise selles kuidagi süüdi, et ta piisavalt hea ei ole ja pole ta ka midagi sellist teinud, et taolist kohtlemist väärida. Kui mune on, siis vilistage välja treenerid, kes tüübi mängu panevad. Seda paraku vist ei juhtu ju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Vist esimene scouse bastard, kes on manu kapten?
                          Ajaloolise tõe huvides - ei ole kusjuures. Kirkdale'is sündinud Louis Page oli 1932 kapten. Varem jõudis mängida nii Liverpooli kui ka Evertoni eest.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Ajaloolise tõe huvides - ei ole kusjuures. Kirkdale'is sündinud Louis Page oli 1932 kapten. Varem jõudis mängida nii Liverpooli kui ka Evertoni eest.

                            Nii naljaga pooleks...

                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Adnan Januzaj will wear the no.11 shirt, Luke Shaw the no.3 and Ander Herrera the no.21. #mufc

                              vähemalt läks õigele mehele see number

                              Kommentaar


                                Huvitav, kui tõsiselt tasub Metro ruumorit väidetavast Rojo ostmisest võtta- argentiinlane peaks ju paberitega vasakkaitsja olema ning vaevalt Shaw järel teise numbrina rahul oleks?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X