320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Metro
    Vastasid endale ise.

    Tõsine on siis, kui on ametlik uudis kodulehel.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Huvitav, kui tõsiselt tasub Metro ruumorit väidetavast Rojo ostmisest võtta- argentiinlane peaks ju paberitega vasakkaitsja olema ning vaevalt Shaw järel teise numbrina rahul oleks?
      Metro järgi peaks juba mankus olema Vidal, di Marida, Cavani ja veel mängijaid. Nüüd vaata manku squad üle ja kas sa näed neid mängijaid seal?
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
        Huvitav, kui tõsiselt tasub Metro ruumorit väidetavast Rojo ostmisest võtta- argentiinlane peaks ju paberitega vasakkaitsja olema ning vaevalt Shaw järel teise numbrina rahul oleks?
        Mängib ka keskkaitses. Ideaalne mees kolmesesse kaitseliini äärmisele, vasemale kohale.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Mängib ka keskkaitses. Ideaalne mees kolmesesse kaitseliini äärmisele, vasemale kohale.
          Ta ongi eelkõige keskaitsja, kes mängib vasakul poolel - lihtsalt Argentiinal polnud ühtegi paremat puhast vasakkaitsjat kasutada ja mees oli seal pädev.

          Edit, Luke Shaw hammiga kuu aega eemal ka vist, LvG spets trenn võttis mehelt viimast vist?

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Huvitav, kui tõsiselt tasub Metro ruumorit väidetavast Rojo ostmisest võtta- argentiinlane peaks ju paberitega vasakkaitsja olema ning vaevalt Shaw järel teise numbrina rahul oleks?
            transfermarkt.co.uk andmetel peaks ta olema eelkõige CB. Kasvu on tal ka täiesti korralikult - 189 cm.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ta ongi eelkõige keskaitsja, kes mängib vasakul poolel - lihtsalt Argentiinal polnud ühtegi paremat puhast vasakkaitsjat kasutada ja mees oli seal pädev.

              Edit, Luke Shaw hammiga kuu aega eemal ka vist, LvG spets trenn võttis mehelt viimast vist?
              Sa ei pea seda mulle selgitama, mina tean.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Sa ei pea seda mulle selgitama, mina tean.
                Ma eeldasin, et siin Quoteb ka seda meest, keda sina juba Quotesid, aga võta näpust. My bad, teise layoutiga rohkem harjunud.

                Kommentaar





                  Lihtsalt ilus. Nüüd täiskäigu edasi kuni kevadeni

                  Kommentaar


                    Eile oli mikihiire 2. ringi (kust United pole sisenenud viimase 19 aasta jooksul) loos, vastaseks tuli MK Dons võõrsil. Mäng toimub nädalal, mis algab 25. augustiga.

                    Kommentaar




                      do it! sell welbeck, keep hernes!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Rojo'ga on siis selline teema, et http://oneworldsports.com/stories/ma...er-marcos-rojo .

                        75% mängijaõigustest kuulub Doyen'le ja 25%, mis alles jääb peab Sporting maksma 20% Spartakile. Ehk ManU pakutud 20 miljonist jääb maru vähe Sportingule - 1 miljon.
                        Pay attention to the manager!

                        Kommentaar


                          ESPN'i sõnul Benatia ka targetiks võetud, aga ilmselt mees jääb ikka Romasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                            Rojo'ga on siis selline teema, et http://oneworldsports.com/stories/ma...er-marcos-rojo .

                            75% mängijaõigustest kuulub Doyen'le ja 25%, mis alles jääb peab Sporting maksma 20% Spartakile. Ehk ManU pakutud 20 miljonist jääb maru vähe Sportingule - 1 miljon.
                            Lihtsam oleks mõelda, et 5% kuulub sportingule.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Rojo'ga on siis selline teema, et http://oneworldsports.com/stories/ma...er-marcos-rojo .

                              75% mängijaõigustest kuulub Doyen'le ja 25%, mis alles jääb peab Sporting maksma 20% Spartakile. Ehk ManU pakutud 20 miljonist jääb maru vähe Sportingule - 1 miljon.
                              Ehk siis, Doyen võtab pakkumise vastu kui enamusomanik ja Sporting peab lihtsalt nõustuma? Lamp nende poolt selline diil üldse teha, aga juusiis ise teavad rohkem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Ehk siis, Doyen võtab pakkumise vastu kui enamusomanik ja Sporting peab lihtsalt nõustuma? Lamp nende poolt selline diil üldse teha, aga juusiis ise teavad rohkem.
                                Sporting olevat öelnud Doyenile ja Rojole, et nad ei müü sel aastal. Doyen seepeale läks aga mängijat laiale ilmale pakkuma, mis ajas Sportingu närvi ja ütles, et nad ei müü ja kõik. See pidavat olema suurem protest kolmanda osapoolte vastu. Doyen juba kirjutas pika kirja Sportingule, ähvardades nõudega (kuna neil jäävad tulud saamata) ja käsevad Sportingul hüvitada saamata jäänud tulu jne.
                                Ühesõnaga sasipundar. Meil on Sportinguga head suhted, Bruma saagaga juba rikkusime neid, vaatame, mis nüüd saab.
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X