320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Suitsu on tõesti rohkem kui Rojo puhul. Väidetavalt olevat Di Maria saatnud Rojo'le sõnumi, kus teatas, et liitub ka ManUga.
    Aga kui tuleb on vinge, sellise klassiga meest pole meil juba Ronaldo lahkumisest saadik olnud!
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
      Suitsu on tõesti rohkem kui Rojo puhul. Väidetavalt olevat Di Maria saatnud Rojo'le sõnumi, kus teatas, et liitub ka ManUga.
      Aga kui tuleb on vinge, sellise klassiga meest pole meil juba Ronaldo lahkumisest saadik olnud!
      RvP??
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        ronaldo on veidi teine klass kui rvp

        world class playerid küll, aga üks on ballon d'ori püsiv kandidaat, teine on... tubli.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          ronaldo on veidi teine klass kui di maria

          world class playerid küll, aga üks on ballon d'ori püsiv kandidaat, teine on... tubli.
          Parandatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Parandatud.
            Kui Sa ilmselge troll ei oleks, siis ma ütleks, et Sa oled debiilik, kuna ei oska lugeda/vaadata muud, kui väravate arvu.

            Aga noh kuna Sa oled, siis võid lihtsalt pe*** käia !

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kui Sa ilmselge troll ei oleks, siis ma ütleks, et Sa oled debiilik, kuna ei oska lugeda/vaadata muud, kui väravate arvu.

              Aga noh kuna Sa oled, siis võid lihtsalt pe*** käia !
              Kas nüüd hakkas parem? Let it all out..

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kas nüüd hakkas parem? Let it all out..
                See oli kõik mis mul öelda oli vb hakkas vb ei hakanud, aga eks Sa saad ju ise ka aru, mis joga enamasti ajad

                Aga sorry fännid OT pärast, kui di Maria tõesti tulemas on, siis palju õnne. Saavad huvitavad ajad ees ootama. Kuigi see mis mulle mõneti nalja teeb on LvG väljaütlemised Bayerni eesotsas, kui ta mainis, et Lõuna-Ameerika mängijaid ta oma tiimi koosseisu ei soovi. Viimati asus Argentina veel igastahes L-Ameerikas...

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  "ronaldo on veidi teine klass kui di maria

                  world class playerid küll, aga üks on ballon d'ori püsiv kandidaat, teine on... tubli."


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  "Senseless whining"
                  Ma ei tea mida sa tõmbasid/jõid, või mis su vagiinat vaevab, kuid ballon d'ori kandidaatide seas on lähiminevikus olnud ainult üks argentiinlane...

                  Kommentaar


                    Nojah, AdM valiti siiski CL-i finaali parimaks ja tegi päris hea hooaja Realis, kahju, et MM-il vigastuse sai. :/
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Nani alustas Sportingus nutuselt: eksitud penalt, kollane kaart ja vahetati välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Weminghey Vaata postitust
                        Nani alustas Sportingus nutuselt: eksitud penalt, kollane kaart ja vahetati välja.
                        No ega mees pole just "elu parimas vormis" ka hetkel.. Ma annaks talle mingi 3 mängu sisse elamiseks aega eelkõige.

                        Kommentaar


                          Oi blin.
                          Ruumorid räägivad, et Real tõstis asking price'i £75millile ja ManU kaalub seda
                          Twitterižurnalistid jne on juba paanikas ja tituleerivad seda üheks läbi aegade suurimaks panic-buyks kui see teoks saab, aga samas...
                          £35MIL for Andy Carroll

                          EDIT: ning samas kui arvestada neid massiivseid summasid mis on mängijate eest makstud viimasel 3-4 aastal, siis see ei tundugi ÜLI ülemakstud. Võib särada jõhkralt, kuid samas olla Fernando di Maria.

                          Kommentaar


                            75 milli võib Real endale ühte teatud auku toppida, kui nii väga soovib.

                            55m£ oleks max millega nõustuks, kuigi see oleks juba liialdus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              75 milli võib Real endale ühte teatud auku toppida, kui nii väga soovib.

                              55m£ oleks max millega nõustuks, kuigi see oleks juba liialdus.
                              Aga kui aus olla, siis ma ei imestaks kui Woodward selle ära teeb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Aga kui aus olla, siis ma ei imestaks kui Woodward selle ära teeb.
                                Algselt postitas LFCMarshall
                                The price for di María (in euros): United offered 60m, Real wanted 90. Final figure: 80 million, including adds on. £63.9m

                                Balague just posted this
                                Hetkel selline inf ja mees on lendamas Inglismaale.

                                Khediraga on asi "lahendatud" ütles Carlo, et mees jääb ilmselt paigale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X