320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis te olete kollektiivselt mingit substantsi tarbinud, mis ajurakke äärmiselt efektiivselt tapab ? Vaadake kuradi üleminekuturu olukorda, mis meeste eest makstakse mis hinda.

    No need kes räägivad di Mariast kui flopist või saamatust mehest... kaks päeva olete jalkat vaadanud? Mees oli eelmise hooaja CL võitja meeskonna üks olulisimaid lülisid, ilmselt olulisuselt II vend (peale teatud endist punast kuradit).

    David Luizi eest maksti kusagil 50 ja 60 miljoni euro vahel... võrrelge nüüd neid kahte...
    Lallana eest maksti pärast ühte hooaega (mis lõppes 8. kohaga liigatabelis) 25 miljonit naela...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      David Luizi eest maksti kusagil 50 ja 60 miljoni euro vahel... võrrelge nüüd neid kahte...
      Vahet pole, millisele positsioonile David Luiz Manu tiimis panna, ikka saaks paremini hakkama kui praegused mehed.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Mis te olete kollektiivselt mingit substantsi tarbinud, mis ajurakke äärmiselt efektiivselt tapab ? Vaadake kuradi üleminekuturu olukorda, mis meeste eest makstakse mis hinda.

        No need kes räägivad di Mariast kui flopist või saamatust mehest... kaks päeva olete jalkat vaadanud? Mees oli eelmise hooaja CL võitja meeskonna üks olulisimaid lülisid, ilmselt olulisuselt II vend (peale teatud endist punast kuradit).

        David Luizi eest maksti kusagil 50 ja 60 miljoni euro vahel... võrrelge nüüd neid kahte...
        See, et paar debiilklubi mingeid ulmesummasid plekivad ei tähenda, et see olekski normaalne reaalsus nüüd. Ausalt öeldes, vaadates täna Unitedit, siis ma tabasin küll end mõttelt, et selle £65m eest saaks umbes kolm korralikku jalgpallurit kes nende probleemseid positsioone kõvasti parandaks.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          Vahet pole, millisele positsioonile David Luiz Manu tiimis panna, ikka saaks paremini hakkama kui praegused mehed.
          Ja see on relevantne antud kontekstis kuidas ? Minu point oli see, et turul on ebamaised hinnad lihtsalt...

          Muidugi oleks saanud asju paremini teha, näiteks proovinud Kroosi ManUsse meelitada... aga kui ei õnnestunud, siis ei õnnestunud. Eelmisel hooajal maailma top10'sse kuuluva mehe soetamiseks sellises turuolukorras tulebki ikka mehiselt rahakotti kergendada!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            See, et paar debiilklubi mingeid ulmesummasid plekivad ei tähenda, et see olekski normaalne reaalsus nüüd. Ausalt öeldes, vaadates täna Unitedit, siis ma tabasin küll end mõttelt, et selle £65m eest saaks umbes kolm korralikku jalgpallurit kes nende probleemseid positsioone kõvasti parandaks.
            Kui vaid sina oleks manu peatreener, oleksid eelmine aasta puhta vuugi teinud premis.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kordaks uuesti siin teemas varemgi välja käidud mõtet, et kuniks manku ostab oma raha eest meeskonda jalgpallureid, mitte Glazeritele uusi jahte ja eralennukeid, seni on suures plaanis kõik tegelikult päris hästi.

              Omaette küsimus on see, miks tuuakse praegu di Maria, mitte aga mehi sinna positsioonidele, kuhu neid hädasti rohkem vaja on. Ehkki muidugi Youngi ja Valencia tänase vapustava paaristantsu valguses kulub ka ääre peale üks vend ära, kes on enne avavilet vähemalt ühe korra jalgpalli lüüa proovinud. Peaasi, et uued Argentina poisid nüüd peast m*nnid ei ole nagu need paar viimast, kes punast särki kandnud. Küll nad mõlemad mängida oskavad ja igasuguses meeskonnas marjaks ära kuluvad.

              Üldiselt. Van Gaal ütles ise ka, et ta annab praeguses faasis igal treeningul endiselt meeletult palju informatsiooni ja selle mänguks ümber töötlemine võib meestel aega võtta. Kolm kuud, või kuidas see tema palve enne hooaega oligi? Praegu on mängitud kaks mängu. Hooaeg pikk, mitu olulist meest praegu eemal, aken ka veel terve nädala jagu lahti.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                See, et paar debiilklubi mingeid ulmesummasid plekivad ei tähenda, et see olekski normaalne reaalsus nüüd. Ausalt öeldes, vaadates täna Unitedit, siis ma tabasin küll end mõttelt, et selle £65m eest saaks umbes kolm korralikku jalgpallurit kes nende probleemseid positsioone kõvasti parandaks.
                Kõik on suhteline. Võimalik tõesti, et selle raha saaks paremini investeerida, aga samas liiguvad ju ka kõlakad Blindi ja mõne kaitsva keskpooliku toomisest (LISAKS di Mariale, let's face it, ManUl raha on). Aga selles mõttes normaalne reaalsus... nii ja naa... kui soovid soetada maailma top 10'sse kuuluvat mängijat, siis pead plekkima... minu hinnangul on see üks kolmest kõrgeima profiiliga üleminekust seni sel suvel (Suareze ja Kroosi kõrval)... Kroosiga oli teine keiss, leping hakkas lõppema ja no Suarez läks veel kõvema summa eest ju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kõik on suhteline. Võimalik tõesti, et selle raha saaks paremini investeerida, aga samas liiguvad ju ka kõlakad Blindi ja mõne kaitsva keskpooliku toomisest (LISAKS di Mariale, let's face it, ManUl raha on). Aga selles mõttes normaalne reaalsus... nii ja naa... kui soovid soetada maailma top 10'sse kuuluvat mängijat, siis pead plekkima... minu hinnangul on see üks kolmest kõrgeima profiiliga üleminekust seni sel suvel (Suareze ja Kroosi kõrval)... Kroosiga oli teine keiss, leping hakkas lõppema ja no Suarez läks veel kõvema summa eest ju.
                  Don't forget HAMEZ. Seega see 60 milkut Di Maria eest, kui mees Fernandoks ei muutu - on igati normaalne.

                  Kommentaar


                    Reaalsus on see,et me ei mängi see hooaeg ei CL kui ka EL'i ja paraku heade meeste eest peamegi vähe rohkem maksma nüüd.
                    Olge rahulikud. Di Maria hind jääb umbes 50 miljoni euro kanti. (max) Jutud mingist 75+15m € on ilmselge bullshit.

                    Vaadates tänast mängu tundub De Jongi toomine suurepärase ideena. Fletcher ja Cleverley oli nagu hunnik sitta.
                    Noored poisid kaitses olid tublid. Rooney mannetu. Youngist/Valenciast ma ei hakka rääkimagi. Mata minu silmis vähemalt üritas kuid oli ka kehvake.

                    Kommentaar


                      Ma saaks aru, et see di Mariale kulutatav summa on kogu akna jaoks mõeldud, siis oleks inisemiseks põhjust. Ei ole nagu kuskilt silma jäänud, et tänu di Mariale keegi tulemata peaks jääma. Kui võimalus on asja eest raha sirgeks lüüa, palun väga. Ammu juba oli aeg, et hakkaks ka musklit näitama.

                      Olen GNeviga selle koha pealt ühel meelel: "The fans say a central midfielder or a centre-back is needed more, but I don't see any difference with a winger in that they need all three,” he said.

                      "This is the first part of that - the correct signing, if they can get him."

                      http://www1.skysports.com/football/n...s-gary-neville
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Omaette küsimus on see, miks tuuakse praegu di Maria, mitte aga mehi sinna positsioonidele, kuhu neid hädasti rohkem vaja on.
                        Ah, no tegelikult on äärepoolik tähtsuselt võrdne kõikide teiste oluliste positsioonidega, kui me tahame oma rünnakut natukenegi mitmekülgsemaks ning avaramaks muuta.
                        Hetkel pole äärtest sisuliselt mingit stabiilselt abi Rooneyle, Matale, van Persiele tulnud
                        ning puhtalt Youngi ja Valenciaga on hooaja lõpuks kasvõi esinelikusse pääseda sisuliselt võimatu. Di Maria näol muidugi võimalikest variantidest jackpot tulemas ning hetkel pole põhjust raha pärast ka kahju tunda.
                        Tuleks siin ka ära mainida, et näiteks altrenatiiv Di Mariale olevat olnud Sahtjori Douglas Costa

                        Järgmisena asume väidetavalt siis Blindi kallale. Premieri tipu tasemel tüüp nii äärekaitses, keskväljal ning vist ka keskkaitses, niiet peakski Di Maria kõrval prioriteet olema. Neljasele kaitseliinile üleminnes jääks siis nähtavasti keskväljal

                        E: Okei, Neville`i teksti oleks võinud ka siis kohe esimese lõigu kohale kopeerida.

                        Kommentaar


                          Vaatasin ka täna olude sunnil seda mängu ja tõesti, laatsaret on Unitedi härrasid täis, aga pingimehed peaks ju enamvähem ikka välja vedama. Tänase päeva pärl oli Cleverley, tõsine küsimus suurele ringile, mida teeb selline mängija Manchester Unitedis? Kas tal üldse mõni tugev külg ka on? Vabalt võiks kuskil Kaljus Vungi asemel mängida.
                          Eks kindlasti võtab aega ja kalanägu mingi aeg selle masina käima saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Omaette küsimus on see, miks tuuakse praegu di Maria, mitte aga mehi sinna positsioonidele, kuhu neid hädasti rohkem vaja on.
                            Isegi kui keskpoolikute valik ja keskkaitse väga hõredad tunduvad, siis ma arvan, et ManU-l on Di Maria sugust mängijat ka hädasti vaja. Hetkel nagu polegi peale Januzaj kedagi, kes viimasel kolmandikul vastaseid ette võtaks ja oma kiirusega ohtlikkust tekitaks (Valencia küll üritab, aga ega sealt suurt midagi välja ei tule). Iseasi kuidas Di Maria sellesse 3-5-2 formatsiooni sobib, mida van Gaal millegipärast mängida soovib.

                            Edit: Aeglane olen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                              Isegi kui keskpoolikute valik ja keskkaitse väga hõredad tunduvad, siis ma arvan, et ManU-l on di Maria sugust mängijat ka hädasti vaja. Hetkel nagu polegi peale Januzaj kedagi, kes viimasel kolmandikul vastaseid ette võtaks ja oma kiirusega ohtlikkust tekitaks (Valencia küll üritab, aga ega sealt suurt midagi välja ei tule). Iseasi kuidas di Maria sellesse 3-5-2 formatsiooni sobib, mida van Gaal millegipärast mängida soovib.
                              Ma arvan, et see formatsioon kaob kui õiged mängijad on tagasi vigastustest või uued ostud tehtud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                Iseasi kuidas di Maria sellesse 3-5-2 formatsiooni sobib, mida van Gaal millegipärast mängida soovib.
                                Veel kord. 3-5-2 on hädavariant, või kuidas iganes seda nimetada. Hooaja jooksul lähme eelistatavalt 4-3-3 või mõne selle täiustatud variandi peale üle.

                                Cleverley kaotas täna oma ainsagi mänguülesande. 50% lähisöötudest keskväljal olid mingit moodi ebakvaliteetsed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X