320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaua selle Rojo järele üldse ootama peab? Millal on lootust teda mängimas näha? On mingit umbkaudset infot üldse selle kohta? nädal? kuu? aasta?

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Kaua selle Rojo järele üldse ootama peab? Millal on lootust teda mängimas näha? On mingit umbkaudset infot üldse selle kohta? nädal? kuu? aasta?
      Räägitakse aastast.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Räägitakse aastast.
        Kus on laiginupp?

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Ei,

          Unustama ära need kõrgetele kohtadele mängimise hämamised. Kahte asja korraga ei saa lihtsalt.
          Kuule võta kokku ennast. Ükski tervemõistuslik Unitedi poolehoidja pole siin kõrgete kohtade saavutamisest (sel hooajal) rääkinud. Topid sõnu suhu praegu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Kuule võta kokku ennast. Ükski tervemõistuslik Unitedi poolehoidja pole siin kõrgete kohtade saavutamisest (sel hooajal) rääkinud. Topid sõnu suhu praegu.
            Kui nüüd vaadata teemat EPL 2014/2015 sealseid ennustusi, siis kõik manu fännid on pannud vähemalt top 4 oma tiimi, mõni isegi esimeseks ja teiseks manu paigutanud.

            Kommentaar


              The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Kui nüüd vaadata teemat EPL 2014/2015 sealseid ennustusi, siis kõik manu fännid on pannud vähemalt top 4 oma tiimi, mõni isegi esimeseks ja teiseks manu paigutanud.
                kle rahune maha. Väga paljud mitte manu fännid panid ka top 4. Ja praegu on vara kireda, kes sinna top 4 tuleb. Kaaguta hooaja lõpus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  kle rahune maha. Väga paljud mitte manu fännid panid ka top 4. Ja praegu on vara kireda, kes sinna top 4 tuleb. Kaaguta hooaja lõpus.
                  Ma ei kire siin midagi, lihtsalt selle Misteri postitus on jama.

                  Kommentaar


                    edit. malagar juba kiir-reageeris. minu mahukam ränt on järgnev:

                    dude. katsuks nüüd vähe olla. mingi kuradi premmi ennustuse kohaselt kõigile mankufännidele ühtmõõtu hullusärk selga tõmmata on ikka vittus edgar-style lüke. esiteks - mis alus see üldse on? teiseks on arse ja pooli fännid juba aastaid sinna oma satse paar-kolm kohta kõrgemale toppind, mis on täiesti okei ning toobki mind tagasi eelmise küsilause juurde.
                    teiseks - mängitud on kaks liigamängu. vägisi jääb mulje, et kõik ülejäänud suurte fänni on arvestanud selle minekuga, mis neil eelmine aasta oli - eeskätt klubi koloristikas punasemaid toone omavad härrased - ning manu nüüd tulgu ja tehku parem, muidu puhaku jalga. ei ole täiesti utoopiline stsenaarium, et nii mõnigi teine (giroudi vigastus ja 'pooli potentsiaalne lati alt minek) lonkab samuti jalga ning peale 30vooru on kolmas-neljas-viies-kuues koht 2-3-8 wadever punkti sees. või juhtub mõni muu stsenaarium.

                    point on, et kirege - jumala eest, kirege! - aga tehke seda juba nähtu puhul ja aadressil, mitte etteruttavalt ja (esialgu) aluseta pläustida. it's our baby, for fuck's sake.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      dude. katsuks nüüd vähe olla. mingi kuradi premmi ennustuse kohaselt kõigile mankufännidele ühtmõõtu hullusärk selga tõmmata on ikka vittus edgar-style lüke. esiteks - mis alus see üldse on? teiseks on arse ja pooli fännid juba aastaid sinna oma satse paar-kolm kohta kõrgemale toppind, mis on täiesti okei ning toobki mind tagasi eelmise küsilause juurde.
                      teiseks - mängitud on kaks liigamängu. vägisi jääb mulje, et kõik ülejäänud suurte fänni on arvestanud selle minekuga, mis neil eelmine aasta oli - eeskätt klubi koloristikas punasemaid toone omavad härrased - ning manu nüüd tulgu ja tehku parem, muidu puhaku jalga. ei ole täiesti utoopiline stsenaarium, et nii mõnigi teine (giroudi vigastus ja 'pooli potentsiaalne lati alt minek) lonkab samuti jalga ning peale 30vooru on kolmas-neljas-viies-kuues koht 2-3-8 wadever punkti sees. või juhtub mõni muu stsenaarium.

                      point on, et kirege - jumala eest, kirege! - aga tehke seda juba nähtu puhul ja aadressil, mitte etteruttavalt ja (esialgu) aluseta pläustida. it's our baby, for fuck's sake.
                      Mina lihtsalt ütlesin see on jama , et ÜKSKI manu fänn pole kõrgede kohtade saavutamisest rääkinud. Mis tegelikult ju see EPL 14/15 teema all ennustused ju vihjavad, kuhu nad pakuvad oma tiimi sellel hooajal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Mina lihtsalt ütlesin see on jama , et ÜKSKI manu fänn pole kõrgede kohtade saavutamisest rääkinud. Mis tegelikult ju see EPL 14/15 teema all ennustused ju vihjavad, kuhu nad pakuvad oma tiimi sellel hooajal.
                        To be fair, jutt käis tervemõistuslikest fännidest. Ehk siis kõik need, kes kõrgeid kohti ennustasid, on poolearulised.

                        Kommentaar


                          Ka mina paigutasin ManU nt Liverpoolist ette ennustuses. Kui aus olla, siis isegi pärast eilset kaotust usun pigem ManU edusse kui 'Pooli omasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Mina lihtsalt ütlesin see on jama , et ÜKSKI manu fänn pole kõrgede kohtade saavutamisest rääkinud. Mis tegelikult ju see EPL 14/15 teema all ennustused ju vihjavad, kuhu nad pakuvad oma tiimi sellel hooajal.
                            Mina arvan, et manu tuleb top 3 - sina ütled, et see on hullus. Sina arvad, et Liverpool tuleb top 6 - mina ütlen, et maga kaineks.

                            Kellel õigus on, saame teada alles hooajalõpus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                              Mina arvan, et manu tuleb top 3 - sina ütled, et see on hullus. Sina arvad, et Liverpool tuleb top 6 - mina ütlen, et maga kaineks.

                              Kellel õigus on, saame teada alles hooajalõpus
                              Täiesti nõus sinuga !

                              Kommentaar


                                Paigutada ManU Liverpoolist ettepoole see hooaeg on nüüd ka päris... mõnus.
                                United on lihtsalt nii sügavas sitas praegu, et isegi van Gaal, Mourinho, Wenger ja Jupp koos ei suudaks seda tiraadi ühe hooajaga tiitli peale mängima panna.
                                Selles on süüdi aastatepikkune luuslangi löömine turul ning lootmine, et "meie mehed on liiga kõvad, pole juurde vaja mingeid ülehinnatud mängumehi".
                                Muidugi on huvitav jälgida seda sündmuste arengut. Mul üks sõber kes on viimased 10+ aastat olnud ManU fänn hoiab oma tuju sellega üleval, et "see on hetkel van Gaali needus ja tal on igas klubis kus ta on käinud esimesed 3 mängu perse läinud"......

                                Kommentaar

                                Working...
                                X