320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Van Gaal on 0-0 draw: "We aren't giving many chances away. But we have to create more and today we did – we just failed to score."
    Ma ei tea mis mängu ta vaatas

    Kommentaar


      Algselt postitas sanch Vaata postitust
      Van Gaal on 0-0 draw: "We aren't giving many chances away. But we have to create more and today we did – we just failed to score."
      Ma ei tea mis mängu ta vaatas
      No kui võrrelda nüüd Fergie ajaga, siis ju erinevus on ainult lõpptulemuses. Mõlemad penalti olukorrad ära antud ja kõik ilus. 3p tabelis kirjas ja ilus, noh keda see mängupilt ikka huvita onja.
      Pigem respect LVG'le et pole mingit vingu kohtuniku suunal.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Kogu probleem on ikka sama, mis on meid kimbutanud juba mitu head hooaega - keskväli. Pallita liikumine on olematu ning keegi ei paku ennast palliga mängijale, mis sunnib palli viima äärde, kus on meil kaks puujalga, kes ei suuda ühtegi korralikku tsenderdust teele saata. Vaatasin täna mitu korda, kuidas Fletcher lihtsalt seisab, kui üks kolmest kaitsjast palliga oli. Selle formatsiooniga peaks ka pall tunduvalt kiiremini liikuma.

        3-5-2 formatsiooni puhul peaks vähemalt üks ründajatest mängu rohkem laiali tõmbama ja kiirusega kaitsjaid üks ühele võtma, aga kahjuks on mõlemad Rooney ja RvP liiga aeglased selleks. Kindlasti ei aita asjale kaasa see, et mõlemad on täiesti formist ära. Rooney esimene puude on lihtsalt kohutav ning paistab, et RvP ei kepi ültse mis väljakul toimub.

        Usun, et probleem pole formatsioonis, vaid on kinni meestes endas. Mõned mehed peaksid korralikult peeglisse vaatama, sest paljud neist lihtsalt ei vääri hetkel kohta väljakul. Anname siiski LvG-le tema palutud 3 kuud ning loodame, et mängupilt muutub.

        Kommentaar


          Pakun, et Unitedil on peale 12 premieri mängu (ehk siis peale tugevate vastaste seeriat) tabelis maksimaalselt 15p. (21p oli eelmine hooaeg)

          Kommentaar


            Minu meelest pole väga naiivne loota, et Rojo, Herrera, Shaw, Blind, Carrick, Smalling ja Rafael toovad mängu lisakvaliteeti. Lisaks täna sai Di Maria 2/3 mängu mängida, sest mehe vorm pole vast pärat hooajapausi kõige parem. On võimatu, et siit ei minda edasi tõusvas joones.

            Ei ole üllatus, et tänanegi mäng oli sitt, sest peale Di Maria 60 minuti mingeid muutusi eelnevate mängudega võrreldes pole olnud.

            // Zaha skooris kristallpalee eest

            Kommentaar


              Algselt postitas sanch Vaata postitust
              Van Gaal on 0-0 draw: "We aren't giving many chances away. But we have to create more and today we did – we just failed to score."
              Ma ei tea mis mängu ta vaatas
              Ma ei tea, mis mängu sina, idioot, vaatasid. Võimalusi tekitatakse, ära ei lööda. Esimesel poolajal oli juba 5 võimalust, mille heas-vormis vPersie ja Mata oleksid ära löönud. Rääkimata võimalustest, mis ei tekkinud sita puute või tahtejõu puuduse tõttu. Tehakse valesid otsuseid ja ei minda olukordades lõpuni. Teisel poolajal oli olukord, kus Rooney hakkas 1v1le jooksma ja vPersie ei saanud palli omaks (oleks üldse pidanud esimesega söötma).

              Küll mehed vormi saavad ja siis hakkab minema. Kui 3-5-2 süsteemis on äärtel winger, siis see on palju ründavam kui 4-3-3, aga eks me näeme, mis tulevikus saama hakkab.

              ManU fännid - rahunege maha! Ülejäänud minge nüüd City foorumisse - Cittarid said täna pähe.
              Pay attention to the manager!

              Kommentaar


                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                Kogu probleem on ikka sama, mis on meid kimbutanud juba mitu head hooaega - keskväli. Pallita liikumine on olematu ning keegi ei paku ennast palliga mängijale, mis sunnib palli viima äärde, kus on meil kaks puujalga, kes ei suuda ühtegi korralikku tsenderdust teele saata. Vaatasin täna mitu korda, kuidas Fletcher lihtsalt seisab, kui üks kolmest kaitsjast palliga oli. Selle formatsiooniga peaks ka pall tunduvalt kiiremini liikuma.

                3-5-2 formatsiooni puhul peaks vähemalt üks ründajatest mängu rohkem laiali tõmbama ja kiirusega kaitsjaid üks ühele võtma, aga kahjuks on mõlemad Rooney ja RvP liiga aeglased selleks. Kindlasti ei aita asjale kaasa see, et mõlemad on täiesti formist ära. Rooney esimene puude on lihtsalt kohutav ning paistab, et RvP ei kepi ültse mis väljakul toimub.

                Usun, et probleem pole formatsioonis, vaid on kinni meestes endas. Mõned mehed peaksid korralikult peeglisse vaatama, sest paljud neist lihtsalt ei vääri hetkel kohta väljakul. Anname siiski LvG-le tema palutud 3 kuud ning loodame, et mängupilt muutub.
                Ja kui ei muutu, siis laseme raisa lahti, eks!
                Pay attention to the manager!

                Kommentaar


                  Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                  Ma ei tea, mis mängu sina, idioot, vaatasid. Võimalusi tekitatakse, ära ei lööda. Esimesel poolajal oli juba 5 võimalust, mille heas-vormis vPersie ja Mata oleksid ära löönud. Rääkimata võimalustest, mis ei tekkinud sita puute või tahtejõu puuduse tõttu. Tehakse valesid otsuseid ja ei minda olukordades lõpuni. Teisel poolajal oli olukord, kus Rooney hakkas 1v1le jooksma ja vPersie ei saanud palli omaks (oleks üldse pidanud esimesega söötma).

                  Küll mehed vormi saavad ja siis hakkab minema. Kui 3-5-2 süsteemis on äärtel winger, siis see on palju ründavam kui 4-3-3, aga eks me näeme, mis tulevikus saama hakkab.

                  ManU fännid - rahunege maha! Ülejäänud minge nüüd City foorumisse - Cittarid said täna pähe.
                  Kui suudetakse Burnley´le ainult lüüa 5 korda peale ja nendest 2 ainult raamidesse, siis on see ikka sitt näitaja küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Kui suudetakse Burnley´le ainult lüüa 5 korda peale ja nendest 2 ainult raamidesse, siis on see ikka sitt näitaja küll.
                    Ei ole sitt. Isegi Fänner saab aru, et võõrsil 5 lööki, neist 2 raami, on väga hea näitaja, lihtsalt mõne neist paljudest loodud võimalustest peab ära lööma. Burnley ikkagi suhteliselt hea sats ka. Standardid selle meeskonna jaoks on muutunud.

                    Kommentaar


                      Kui sul äärtel on young ja valencia, siis midagi head pole ju loota.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kas naljakamad on nood punased nö tsenderdused kasti poole või too üks sinine nool keskväljalt tagasi De Gea hoolde (kui kõik mehed olid kogunenud just Burnley kasti ümber), mille peale LVG ka kergelt istmesse vajus.

                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar




                          Burnley vastu kerge joonis ka.

                          Miks mitte Jones Fletchi asemele keskele l6hkuma panna? Reali vastu omal ajal sai hakkama ju kyll. Kuna ta on ka v2gagi kole, lisab see tema x-faktorile seal keskel l6hkumises osas ka vyrtsi.
                          Lisatud failid
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            http://d1p3t35jiqtse7.cloudfront.net.../man-utd-3.jpg

                            Burnley vastu kerge joonis ka.

                            Miks mitte Jones Fletchi asemele keskele l6hkuma panna? Reali vastu omal ajal sai hakkama ju kyll. Kuna ta on ka v2gagi kole, lisab see tema x-faktorile seal keskel l6hkumises osas ka vyrtsi.
                            vabalt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              Pakun, et Unitedil on peale 12 premieri mängu (ehk siis peale tugevate vastaste seeriat) tabelis maksimaalselt 15p. (21p oli eelmine hooaeg)
                              Pakkun, et on rohkem kui 15 punkti.
                              Olen nõus kihla vedama.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                See sitaloopimine siin on ikka päris naljakas. Minu arust on selle ManU tõenäoliselt ajutise languse taga mitte mängijate kvaliteet vaid lihtsalt mentaalne nõrkus. Nagu siin ka mõned korrad varemalt mainitud, kadunud on aukartus, mida vähemalt inglise klubid ja mõnikord ka kohtunikud ManU vastu tundsid ja tänu millele ka need viimaste minutite võidud ja kõik muu tuli, mis lõppkokkuvõttes muutub punktideks ja tiitliteks.
                                Ma pole nüüd küll ManU tihe jälgija kõik need aastad olnud, aga vähemalt neutraalse kõrvaltvaataja jaoks (tegelikult ausalt naudin ManU kaotusi, niiet mitte päris neutraalne) ei ole see kunagi olnud klubi, millel oleks maailma ilusaim mänguplaan, ülivõimas ründemäng või fantastilised individuaalsed sooritused (okey on ka nati erandeid).
                                Mis on ManU teinud eriliseks on pigem enesekindlus ning teadmine, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikkagi saab. Seda suutis Ferguson ideaalselt kõikide nende aastate jooksul meestesse süstida. Ei ole vahet, kas see on 3-5-2, 4-3-3 või mis iganes, kui meeste silmis on igas mängus meeleheide ja kuskilt ei ole seda sära, siis ei saa ka tulemused tulla.
                                Olen päris kindel, et Van Gaal on võitjamentaliteediga treener, aga ka tema tõenäoliselt ei saanud aru kui raske on peale Moyesi fopaad seda klubi juhendada ning hetkel alles kohaneb. Siin ei ole asi mängijate individuaalses meisterlikkuses, siis on tegu eneseusu puuduses ja tõenäoliselt ka usu puudumises tiimikaaslastesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X