320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Hea, et ka selline mäng nüüd tehtud sai. Saab järeldusi teha, korrigeerida ja tugevamana tagasi tulla. Ma ei näe probleemi.
    Neid mänge hakkab juba liiga palju ette tulema, sa ei arva nii?
    Mis järeldusi seal teha, kaitseliin nagu sõelapõhi.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Ei oskagi kohe midagi öelda. Suure raha eest on mängjaid toodud ja toodud, aga ei midagi..
      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Neid mänge hakkab juba liiga palju ette tulema, sa ei arva nii?
      Mis järeldusi seal teha, kaitseliin nagu sõelapõhi.
      Selle mängu põhjal ei saa küll öelda, et "ei midagi". Ei saa siin pea üldse mingeid järeldusi teha (kui siis seda, et kaitse on väga probleemne). Mängiti väga hästi ja vääriliselt, aga tuli lihtalt kollaps ja mäng lasti käest ära. Selliseid asju ei juhtu just tihti... Vaevalt, et järgmine mäng samamoodi 5:3 lõppeb. Ei ole just tegu klassikalise "Moyesliku" kaotusega, kus puudus visioon ja lootus mängus. Ühesõnaga on tegu nii ebastandardse mänguga, et pädevaid järeldusi ei saa palju teha. Kaitse muidugi...


      Props leicesterile vast ühe parima mängu eest nende premieri ajaloos... Unitedi mehed aga häbenegu täiega.
      //Tegu on pmts kehvema versiooniga paari aasta tagusest Newcastle'i Arsenali 4:4 (poolaeg 0:4) mängust. Kaks penaltit ja kollaps tähelepanus ja kaitses ja üsna kergelt tulnud 4 väravat vastastele.

      Kommentaar


        Jaanuaris 200 milli eest kaitsjaid ja voilaa

        Kommentaar


          Ma olen optimist, las juhtub ka nii, tänane oli mäng mida väga tihti ei näe. Oleks mingi lambine 1-0 2-1 pela olnud, siis ei oleks nii väga paljut siit kaasa võtta. Kaitse ongi sõelapõhi, lihtsalt... keda sinna veel enam panna oleks? Järgmises mängus puuduvad Evans, Jones ja Blackett. Shaw-Smalling-Rojo-Rafael siis vist? Ja varumehi ei ole. Van Gaal eks nüüd teab, et tuleb Woodwardiga asjad läbi rääkida ja 2 toredat kaitsjat talveaknaga kaasa tuua. Ma ei muretse.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Vaevalt Leicester nii palju väravaid lööb.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              Huvitav kas tuleb 6-0 ära, või piirduvad 5-ga?
              Leicester siiski piirdus 5-ga

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Huvitav kas tuleb 6-0 ära, või piirduvad 5-ga?
                Piirdusid siiski viiega

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar




                    Päris piinlik. Võite mängijaid süüdistada palju tahate, aga isegi selline kaitseliin nagu ManU-l täna platsil oli, ei tohiks lasta Leicesteril omale 5 tükki lüüa. Kohtunikul ka täna kõige parem vilepartii ei olnud.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Huvitav kas tuleb 6-0 ära, või piirduvad 5-ga?
                      Piirdusid siis 5-ga, ok...

                      Kommentaar


                        Jah, võib öelda, et peale kolmandat väravat oli kaitseliin vast samal tasemel, mis eile 8-2 kaotanud Deportiovol. Esimese värava olukorras oli kordusest küll näha, et pall oli joone ületanud, samas jah, nii kergelt poleks tohtinud lasta löögile lasta. Rafaeli penalti olukord oli muidugi juba koomiline - alguses tehti Rafaeli vastu selline 50-50 viga ja pärast võluti õhust see penalti välja. Cambiasso värav oli minu arvates siis esimene, mis oli määrustepärane ja no peale seda hakati jalga väristama, enne seda oli kaitsemäng selline 3+ tasemel.

                        Pole ammu sellist mängu näinud, kus kohtuniku mõju mängul oleks nii suur olnud. Või on keegi vastupidisel seisukohal? Kaitse on nii nagu ta on, Evansil oli ka mingi kaadervärk ümber jala ja no ei saagi rääkida heast kaitsemängust nii väheste kogemustega mängijate puhul, kui pole välja kujunenud sellist kokku mänginud keskkaitse paari.

                        Kommentaar


                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Selle mängu põhjal ei saa küll öelda, et "ei midagi". Ei saa siin pea üldse mingeid järeldusi teha (kui siis seda, et kaitse on väga probleemne). Mängiti väga hästi ja vääriliselt, aga tuli lihtalt kollaps ja mäng lasti käest ära. Selliseid asju ei juhtu just tihti... Vaevalt, et järgmine mäng samamoodi 5:3 lõppeb. Ei ole just tegu klassikalise "Moyesliku" kaotusega, kus puudus visioon ja lootus mängus. Ühesõnaga on tegu nii ebastandardse mänguga, et pädevaid järeldusi ei saa palju teha. Kaitse muidugi...


                            Props leicesterile vast ühe parima mängu eest nende premieri ajaloos... Unitedi mehed aga häbenegu täiega.
                            Pessimist ütleb- mul ei seisa. Optimist ütleb- vaata kui ilusasti mul ripub.
                            Sina oled optimist.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar




                              suurepärane lihtsalt

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X