320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kame oon , isegi Jamie Carragher nentis, et Lescott lihtsalt oli liiga pussy.
    Kristjan Tervonen ütles et oli viga.

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Juriga sarnast optimismi ei jaga

      Pigem kahtlustan, et tugevate vastu saamegi hästi hakkama
      Hmm...

      Kommentaar


        Kuulge, kas Te mängite jälle Meistrite Liigas? Üks Itaalia häbiplekk võttis just 7-1 põske. Mäletan, et viimati teilt. Vastab see tõele?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Kuulge, kas Te mängite jälle Meistrite Liigas? Üks Itaalia häbiplekk võttis just 7-1 põske. Mäletan, et viimati teilt. Vastab see tõele?
          Juventus sai 7-1 põske vä?

          Kommentaar


            Ruumordame siis ka veidi. Talvisel aknal on Mata-Vidal + raha diil aktuaalne, Pique ja Mart Vlaar kaitsesse (Vlaariga mingid tõsisemad seisud juba), Dani Alves paremasse kaitsesse.

            Nani paugutas Schalkele eile, üldse heas vormis on. Kas mees leiab end ja tuleb tagasi teravusi looma või adios selleks korraks? Ikka etem kui Young ju.

            Mina usun küll seda, et mida rohkem paska me esimene hooaeg suudame toota, seda parem tulevikuks. Saab järeldused ära teha, ühe mängu pealt mingeid kolossaalseid järeldusi teha ei saa. Riietusruumis taotakse jalaga vähe kõvemini lihtsalt, küll järgmine kord vot just see auk on vähe paremini lapitud kui eelmine kord. Katse-eksitus meetod võtab aega, aga on efektiivne.

            Pique 27, Vlaar 29, oleks hea küll kui kumbki neist meile maabuks. Jones-Vlaar täitsa okei, vbla aeglaseks jääks natuke aga annab timmida.

            Ruumordamisest nii palju, et Khedirat tahetakse ära tuua, no oleks tore küll.
            Mis Fellainist saab? Maha müüa? Everton ootaks teda tagasi küll, ma usun. Kujunes seal väikseks talismaniks välja juba.

            Kui kõik peaks talvel nii minema nagu ideaalis, siis

            Alves - Jones/Rojo - Vlaar/Pique - Shaw/Rojo

            Vidal/Herrera - Blind/Carrick - Di Maria

            Rooney

            RVP - Falcao


            Kuigi RVPsse ma ei usu - mees on vist väsinud või hakkab vorm ära kukkuma. Vaatame mis elu toob.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Pique peaks tahtma Mankuga liituda.

              Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vidal peaks tahtma Mankuga liituda.

              Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Alves peaks tahtma Mankuga liituda.

              Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vlaar peaks tahtma... ah pohhui, tema tuleks.

              Kommentaar


                ma tahaks küll smallinguga ühes tiimis mängida.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Pique peaks tahtma Mankuga liituda.

                  Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vidal peaks tahtma Mankuga liituda.

                  Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Alves peaks tahtma Mankuga liituda.

                  Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vlaar peaks tahtma... ah pohhui, tema tuleks.
                  Mine ravile
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Pique peaks tahtma Mankuga liituda.

                    Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vidal peaks tahtma Mankuga liituda.

                    Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Alves peaks tahtma Mankuga liituda.

                    Ma ei näe ühtegi põhjust, miks Vlaar peaks tahtma... ah pohhui, tema tuleks.
                    raha maitseb hästi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      raha maitseb hästi.
                      Pigem läheb jaanuaris Strootman kihnusaarele vutti mängima.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ei tahaks mingeid kaitsjaid ManUsse, keda mujale ei soovita ning kes tahavad ulmeraha saada(Alves ja Pique), vb Vlaari paneks van Gaal mängima ning saaks odavalt kätte. Igasugused Vidalid ja Strootmanid on meie jaoks pipedreamid, ma ütleks, ei julge sellise kaliibriga meestest enam unistada, sest nende soetamine võtaks rahakoti jälle korralikult tühjemaks. Aitab küll nendest 50-60M ostudest ning kulutame natuke mõistlikumalt nüüd.

                        Kommentaar


                          Alves ja Pique oleks küll ideaalsed mehed kaitses olevaid auke lappima

                          Kommentaar


                            Ma ei tahaks kumbagi neist, jätkaks noortega pigem. Saidy Janko võiks ka rohkem saada paremal võimalusi, kui Rafael jälle vahepeal mängimise ära unustab.

                            Kommentaar


                              Aga näiteks Ashley Cole.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Aga näiteks Ashley Cole.
                                Left back numero cinco?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X