320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...g-complex.aspx huvitav uudis.
    Victor Valdes treenib Manchester Unitedi juures.

    Kommentaar


      De Gea müüakse maha.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Tõenäolisem on pigem Lindegaardi minek talvel, mida ei saaks talle ka loomulikult pahaks panna. Valdes oleks teise valikuna sellise stsenaariumi puhul igati viis küll.

        E/ Terry: "Results haven’t really gone their way so far but we’re still aware at Old Trafford it’s a hostile atmosphere and they’ve got great support behind them.

        Loodaks küll. Rohkem, kui tavaliselt.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Tõenäolisem on pigem Lindegaardi minek talvel, mida ei saaks talle ka loomulikult pahaks panna. Valdes oleks teise valikuna sellise stsenaariumi puhul igati viis küll.

          E/ Terry: "Results haven’t really gone their way so far but we’re still aware at Old Trafford it’s a hostile atmosphere and they’ve got great support behind them.

          Loodaks küll. Rohkem, kui tavaliselt.
          VV teine valik? Ei kujuta hästi ette seda.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            VV teine valik? Ei kujuta hästi ette seda.
            Ma ka ei kujuta. Samamoodi ei kujuta ette, et DDG peaks pingile kukkuma. Ehk siis teeb trenni ,saab vormi, on Unitedile tänulik ja sõlmim lepingu liverpooliga
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Oleks vägev
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                VV teine valik? Ei kujuta hästi ette seda.
                Tõsi. 32 aastat pole veel väravahi jaoks mingi iga, eriti veel temasuguse klassiga mehe jaoks. Aga samas ei tea, mis diil van Gaaliga võib kokku olla lepitud. Võib olla tõesti aitab lihtsalt mehe ree peale või siis ikkagid teeb Unitediga lepingu näiteks selle hooaja lõpuni, kui Lindegaard peaks talvel minekut tegema. Käsi peseb kätt nö. ravib oma vigastuse täielikult välja, hoiab end uueks hooajaks kosilaste jaoks ilusti vormis, kõik võidavad. Meie vaatevinklist win-win ja Valdesi jaoks samuti, kui just mees tõesti järgmise aasta alguseks esikinda vormi ei jõua ja mõni arvestatav klubi ta uksele koputama ei tule, et davai, oled nr.1 valik ja hakka kinnastele hagu andma.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Valdes teise valikuna oleks küll nüüd väga kreizi ( chelsea 2 vv 32aastane poisu onn mingi saast)
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Barcaga võiks diili teha küll, aga palju ahvatlevam oleks nende B tiimist Edgar Ié tuua, kui mingite Piquede ja Alvesidega lolli mängida. On suht selge, et kui see tüüp peaks terve püsima, siis temast saab ikka vägagi asja ja meie puujalgadest peaks ta juba oluliselt parem olema + tal on tugev füüsis ka.
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      oot, kas lugupeetav rixxer pidas silmas, et keegi kodanik Valdes peaks kihnukate esiotsa klubidest üheski kinnas nr 1 olema? või sain valesti aru? (barca heiter nagu ma olen)
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        What's the haps on Di Maria?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                          What's the haps on Di Maria?
                          Di Maria alustab, 65-70 kannatab ära ikka, ilmselt siis vahetusse.

                          Kommentaar


                            Kaptenile palju õnne! Wayne Rooney sai täna 29.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              oot, kas lugupeetav rixxer pidas silmas, et keegi kodanik Valdes peaks kihnukate esiotsa klubidest üheski kinnas nr 1 olema? või sain valesti aru? (barca heiter nagu ma olen)
                              Ma ei saa aru. Kui püüan, siis midagi sellist, et VV ei lepiks vast 2. kinda positsiooniga ja seetõttu mu arvates ei võta Manu diili vastu. Nagu ka katalaanide ajakirjandus viimasel ajal kirjutab.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Ma ei saa aru. Kui püüan, siis midagi sellist, et VV ei lepiks vast 2. kinda positsiooniga ja seetõttu mu arvates ei võta Manu diili vastu. Nagu ka katalaanide ajakirjandus viimasel ajal kirjutab.
                                Manu ei võta diili vastu? Pigem ei taha valdes teiseks numbriks tulla.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X