320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Iseenesest tore kompliment, et United viiki kui liigakarikat tähistas
    Kas hakkab jälle peale see, et tuleme teistesse teemadesse õpetama, kes kuidas ja mida tohib tähistada?

    Klubi, kes senise hooaja jooksul on näidanud kohati ülilogisevat mängu ja kukkunud mitu korda seal umbes 60. minuti paiku omadega kokku, mängis liiga suveräänse liidri vastu igati korraliku mängu ja sai kätte punkti, mis ei tulnud mingi õudse kobinaga, vaid oli üldist mängupilti vaadates igati teenitud. Jah, see oli tõesti manku selle hooaja üks paremaid mänge seni. Kui enne mängu ennustati, et Chelsea, kes oma tõepoolest väga efektiivse mänguga on seni pea kõikidest vastastest üle jooksnud, tuleb ja peksab puuri täis, siis reaalsuses suudeti neid päris normaalselt kontrolli all hoida, ise liigutati arvestaval moel palli ja vastaste värav tuli ühest maha magatud standardist. Lisaks oldi olukorras, kus pingilt polnudki vigastuste tõttu võtta eriti rohkemat, kui oma kolmandat mängu tegev 18-aastane nolk.

    Ehk et jah, siin teemas ollakse selle mänguga rahul, ja kui viimasel minutil õnnestus viigivärav lüüa, siis seda ka tähistatakse. Samamoodi ollakse rahul sellega, kuhupoole see meeskond võrreldes hooaja päris esimeste mängudega liikumas on. Muidugi on palju parandamist, see pole sel hooajal veel kindlasti tiitlimaterjal ja top4 nimel tuleb kõvasti pingutada, aga eriti võrreldes eelmise hooajaga meenutab see seltskond juba natukenegi meeskonda, kes oleks võimeline kunagi asju võitma. Ma siis rõhutan, et meeskonda, mitte mängijaid, enne kui keegi 150 miljoni jutuga peale lendab. Mäng korraga ja näis, mis välja tuleb. Kui tuleb kaheksas koht, küll siis jälle kõik möliseda saavad, aga seniks fuck off.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      iseloomu tulebki näidata. ja noh - old traffordil EI KAOTATA. see peab saama reegliks. saab ka. ning tiimi mentaliteet peab olema et me-istume-teil-perses-kuni-te-loovutate-meile-värava, sest see toob võidu.

      väga pilve peale ei tasu minna, sest see on alles algus. selle mänguga näidati, et me oleme olemas, meist ei sõideta niisama üle, me pole mingid pussyd ning meiega peab arvestama.

      van gaali usun lõpuni.
      Tegelikult on ikka nii, et Chelsea oli selles mängus vale häälestatusega peale tulnud ja läbi vedamise saite punkti kätte. Teised tabeli ülemises osas istuvad meeskonnad oleksid teid edasi surunud ja lõpp oleks teie jaoks suure tõenäosusega kurvem olnud.
      Minu tagasihoidliku arvamuse koha pealt olete ikka pussyd ja nagu öeldud, siis pool meeskonnast veel räme puit.
      Di Maria panus meenutas kahtlaselt tema eelmisi hooaegu enne MM eelset hooaega, kus tema tegevus platsil põhjustas rohkelt frustratsiooni.
      Aga usun, et olete õigel teel. Lihtsalt ühe joppamise taustal selliseid tuure ei maksaks üles võtta.

      Kommentaar


        Mulle meeldib Chelsea fännide valulikkus, kui keegi nende meeskonda bussiparkimises süüdistab. Ma pole päris kindel, et kas see on just bussiparkimine, aga see on vähemalt mulle kui täiesti neutraalsele jalgpallikommentaatorile küll silma jäänud, et Chelsea mängud on tippmeeskondade seas kõige tuimemad toksimised. Meeskond on hea, läheb üldiselt juhtima ja siis keeratakse kogu mäng niimoodi lukku, et peksa peaga vastu lauda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Robinho Vaata postitust
          Tegelikult on ikka nii, et Chelsea oli selles mängus vale häälestatusega peale tulnud ja läbi vedamise saite punkti kätte. Teised tabeli ülemises osas istuvad meeskonnad oleksid teid edasi surunud ja lõpp oleks teie jaoks suure tõenäosusega kurvem olnud.
          Minu tagasihoidliku arvamuse koha pealt olete ikka pussyd ja nagu öeldud, siis pool meeskonnast veel räme puit.
          Di Maria panus meenutas kahtlaselt tema eelmisi hooaegu enne MM eelset hooaega, kus tema tegevus platsil põhjustas rohkelt frustratsiooni.
          Aga usun, et olete õigel teel. Lihtsalt ühe joppamise taustal selliseid tuure ei maksaks üles võtta
          .
          Lugesin siis need postitused, mis võidule järgnesid läbi ning... Küsiks hea meelega, milliseid "selliseid tuure" sa täpselt mõtled?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Lugesin siis need postitused, mis võidule järgnesid läbi ning... Küsiks hea meelega, milliseid "selliseid tuure" sa täpselt mõtled?
            Palun loe uuesti siis. Ma mõned noodid täitsa leidsin. Alustades näiteks tsiteeritud JanK üllitisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Robinho Vaata postitust
              Di Maria panus meenutas kahtlaselt tema eelmisi hooaegu enne MM eelset hooaega, kus tema tegevus platsil põhjustas rohkelt frustratsiooni..
              Ei ole nõus. Di Maria võibolla ei säranud nõnda palju kui eelmistes mängudes, aga oma tegi endiselt ära ja ehk rohkemgi. Pidevalt 2+ mehe vastu ei ole lihtne ka ju. Lisaks teenis väravale eelnenud karistuslöögi ja andis ka palli kasti sealt.

              Squawka Football @Squawka
              Ángel Di María created 4 chances for Man Utd today, more than any other player on the pitch.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mulle meeldib Chelsea fännide valulikkus, kui keegi nende meeskonda bussiparkimises süüdistab. Ma pole päris kindel, et kas see on just bussiparkimine, aga see on vähemalt mulle kui täiesti neutraalsele jalgpallikommentaatorile küll silma jäänud, et Chelsea mängud on tippmeeskondade seas kõige tuimemad toksimised. Meeskond on hea, läheb üldiselt juhtima ja siis keeratakse kogu mäng niimoodi lukku, et peksa peaga vastu lauda.
                Kui see on võitev taktika (ja Chelseal enamasti ju on), siis pole tuimast toksimisest halba. Eriti kui see nii-öelda tuim toksimine on eilses võtmes, kus Hazard ja co jätkasid igati adekvaatset ründemängu ka eduseisus.
                Üldiselt see Chelsea bussiparkimise süüdistus on enamasti puhas kadedus ja silmakirjalikkus. Kõik hakkavad eduseisus hoidma, eriti veel üliolulises mängus. Inimlik.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Robinho Vaata postitust
                  Alustades näiteks tsiteeritud JanK üllitisega.
                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  väga pilve peale ei tasu minna, sest see on alles algus.
                  Ilmselgelt jah tuurid on põhjas lausa.

                  PS - kuna see on manku teema, siis siinsed kodanikud on ka ilmselgelt keskmisest natuke optimistlikumad manku tuleviku suhtes kui näiteks mõni läbi astunud Liverpooli või Chelsea fänn. kehtib otse loomulikult ka vastupidi. suhteliselt tobe tundub käia pidevalt kedagi "paika panemas", et sa ei tohi värava üle rõõmustada, kuna see tõi ainult ühe punkti, või et sa ei tohi uskuda, nagu sellest tiimist saaks asja.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    MOTD pundit pani kergelt tuima Branislavi 2 kollase peale.. Et ehk kumbki ei oleks tohtinud kollane olla

                    Kommentaar


                      olen aastate jooksul õppinud, et see väike mögin on justkui millegi õigestitegemise tunnus. nii hoida.

                      muus osas - ega käesolevas olukorras chelski vastu realmadrid-style minna ei olegi miskitpidi mõeldav. smallingust kartsin hullemat, reaalsuses rojo järjekordselt see, kelle ajust kord või paar mõni käredam peer läbi vilises. mõlema tiimi keskväljad nullisid üksteist ära, seega võib oma poisse kiita. rvp on endiselt vaatamata väravale paras juustukera, mata on vist rohkem futsali äss.

                      järgmise nädala shityga andmine saab keerulisem olema, puhtalt kasvõi agüero koefitsenti arvestades. samas on hulk põhjusi, miks vähe suurema lootusega peale lennata. loodetavasti ei põle, läbi.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ilmselgelt jah tuurid on põhjas lausa.

                        PS - kuna see on manku teema, siis siinsed kodanikud on ka ilmselgelt keskmisest natuke optimistlikumad manku tuleviku suhtes kui näiteks mõni läbi astunud Liverpooli või Chelsea fänn. kehtib otse loomulikult ka vastupidi. suhteliselt tobe tundub käia pidevalt kedagi "paika panemas", et sa ei tohi värava üle rõõmustada, kuna see tõi ainult ühe punkti, või et sa ei tohi uskuda, nagu sellest tiimist saaks asja.
                        Nagu ma juba ütlesin, siis olete õigel teel ja nii edasi minna! Lihtsalt see üks mäng ei näidanud veel midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Kui Chelsea juhtima läheb, eks siis see viivitamine pihta hakkab. Tüüpiline Jose mäng.

                          Kuidagi Fergie ajad tulid meelde. Jäädi 0:1 taha ega hakatud nutma, vaid võideldi lõpuvileni välja.
                          Eriti jäi mulle silma Shaw ja Fellakas. Shaw oli lõpus eriti aktiivne(Y)

                          Kas see võis olla Mänju parim mäng see hooaeg?
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mulle meeldib Chelsea fännide valulikkus, kui keegi nende meeskonda bussiparkimises süüdistab. Ma pole päris kindel, et kas see on just bussiparkimine, aga see on vähemalt mulle kui täiesti neutraalsele jalgpallikommentaatorile küll silma jäänud, et Chelsea mängud on tippmeeskondade seas kõige tuimemad toksimised. Meeskond on hea, läheb üldiselt juhtima ja siis keeratakse kogu mäng niimoodi lukku, et peksa peaga vastu lauda.
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kui see on võitev taktika (ja Chelseal enamasti ju on), siis pole tuimast toksimisest halba. Eriti kui see nii-öelda tuim toksimine on eilses võtmes, kus Hazard ja co jätkasid igati adekvaatset ründemängu ka eduseisus.
                          Üldiselt see Chelsea bussiparkimise süüdistus on enamasti puhas kadedus ja silmakirjalikkus. Kõik hakkavad eduseisus hoidma, eriti veel üliolulises mängus. Inimlik.
                          Heh, naljakas. Mida keegi näha tahab eks ole.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ma ütleks siiani, et eelmine mäng WBA vastu oli hooaja parim seni. Sellise sinise bussi vastu kohati Mata ja Di Maria jooksid kinni natukene. Januzaj mängis nad näiteks üle.
                            u wot m8.
                            Päriselt ka arvad, et WBA vastu oli hooaja parim mäng seni?!

                            palun selgita.

                            Algselt postitas Robinho Vaata postitust
                            jibberish.
                            Ülihea jutt. Alguses "tood meid pilvepiirilt alla". Pärast annad loa ja oma õnnistuse, et ollakse õigel teel, aga et jumala eest me ei "tõuseks jälle taevasse oma eufoorias".

                            Mis puudutab bussi parkimisse, siis ma ei arva, et selles mängus nüüd mingit väga erilist bussi parkimist toimus. Eks oma silm on vististi kuningas või midagi.

                            (jääb ootama "rahvaliiga" taktikute analüüsi ja paika panemist)
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldis Smalling kaitses, ilmselgelt võttis kaitseliini juhendamise enda peale, Rojole lendas ikka tihti paar kurjemat sõna kui telepilti uskuda. Fellaini oli päris hea, näha, et värav WBA vastu andis boosti juurde. Carrick võiks ka mänguvormi saada ning Falcao peaks järgmiseks mänguks tagasi olema ja kui RvP mängu vaadata (v.a. värav), siis usun, et Falcao võiks paari mängu pärast ise alustada, kui RVP samas taktis jätkab.
                              De Gea on ikka jumal väravas.

                              Kommentaar


                                Smallingut nimetaksite ilmselt muidugi idioodiks kui kohtunik pennu oleks ära andnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X