320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kellegil veel olnud red cafe foorumis probleem, et pärast regamist ei tule confirmation e-maili, et saaks foorumit kasutama hakata?

    kurat tahaks vs hull mängu minna vaatama, pakutakse isegi varianti selleks aga ei saa foorumisse ligi/PM-i saata

    kardan, et pikapeale võin ilma jääda : (

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      kellegil veel olnud red cafe foorumis probleem, et pärast regamist ei tule confirmation e-maili, et saaks foorumit kasutama hakata?

      kurat tahaks vs hull mängu minna vaatama, pakutakse isegi varianti selleks aga ei saa foorumisse ligi/PM-i saata

      kardan, et pikapeale võin ilma jääda : (
      Ma sain sealt täiesti ilma pöhjuseta bänni, nii et selle koha peale ei loodaks.

      Kommentaar


        Manchester United's defensive problems have worsened with news that the utility man Daley Blind could be sidelined for several weeks after being forced off against Latvia.


        vGaal ja tema 37 vigastust. Uskumatu ikka.
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          Raymond Verheijen (võttis sõna ka Moyesi treeningmetoodika kohta) on olnud hiljuti samuti väga kriitiline van Gaali ja tema meeskonna tihedate vigastatusjuhtumite koha pealt. Ehk on midagi valesti treeningmeetoditega? Ehk lihtsalt väga väga halb õnn? Kes teab...
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ma sain sealt täiesti ilma pöhjuseta bänni, nii et selle koha peale ei loodaks.
            Cafist ei saa bänni üldjuhul ilma põhjuseta, midagi reeglitevastast ikka pidid tegema siis. Selle põhjal muidugi hakata tervet foorumit põhimõtteliselt maha tegema on ka omaette tase.

            Üldiselt kuskil seal külje peal peaks ju mingi kontakteerumise võimalus olema, soovitaks näiteks uuesti kirjutada ja muret kurta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Cafist ei saa bänni üldjuhul ilma põhjuseta, midagi reeglitevastast ikka pidid tegema siis. Selle põhjal muidugi hakata tervet foorumit põhimõtteliselt maha tegema on ka omaette tase.

              Üldiselt kuskil seal külje peal peaks ju mingi kontakteerumise võimalus olema, soovitaks näiteks uuesti kirjutada ja muret kurta.
              Ma tegin vist mingi 3-5 postitust, ilma erilise pika analüüsita. Sellised paari sõnalised, ja olen uusi kasutajaid teinud - mis saavad kohe bänni põhjusega, Returnee.

              Kommentaar


                Noh ja siis ongi ju põhjus leitud. Soccernet harjutab ära sellega, et foorumisse võib kirjutada enamvähem ükskõik mida, ükskõik kuidas, ükskõik mis mahus ja kui just nelja-viie järjestikuse "käige kõik v*ttu" postiga ei alusta, siis tala ei saa ka. Välismaa foorumites üldjuhul oodatakse sisukamat panust (see pole nüüd jumala eest mõeldud mingi solvanguna ja veel vähem isikliku torkena, lihtsalt faktid elust). Juba puht seetõttu, et kujuta ette, milline hulk rahvast sinna cafi üritab kirjutada ja kui keeruline on modedel sealt asjalikke kodanikke põhifoorumi jaoks välja noppida.

                Selle returnee asja osas soovitaks IP-d muuta, vastavaid õpetusi ehk netis on.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  probleem on endiselt sama, Vincent, saatsin sulle PM-i ka. just in case juhuks kui POP-UPi ette ei viska.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Raymond Verheijen (võttis sõna ka Moyesi treeningmetoodika kohta) on olnud hiljuti samuti väga kriitiline van Gaali ja tema meeskonna tihedate vigastatusjuhtumite koha pealt. Ehk on midagi valesti treeningmeetoditega? Ehk lihtsalt väga väga halb õnn? Kes teab...
                    Ehk on vGaalil õigus ka turneetamise koha pealt? Igal aastal on sama jama, siin Louie'd süüdistada oleks teps kohatu. Mida muud oodata kui mehed panevad ühe kuu jooksul MM Brasiilias, järgmisel kuul terve USA või Aasia/Okeaania läbi ja igaks juhuks kui veel piisavalt ei saanud, siis tõmmatakse paar mängu ikka koha peal ka.
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      Ma ei öelnudki, et Verheijenil kindlasti õigus ja et van Gaali meetodid valed. Polnud mingit minu poolset süüdistamist.

                      Üldiselt, kui on huvi lugeda selle kohta, siis Verheijen on twitteris väga aktiivne: https://twitter.com/raymondverheije
                      Ja noh, mis puudutab periodiseeringu (see, mille kohta ta tavaliselt kõige rohkem sõna võtab) pädevust, siis Verheijen on selles vallas pmst spetsialist.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                        terve USA või Aasia/Okeaania läbi

                        igasugu turneed kuskil kagu-aasias või mujal karuperses on küll pigem turunduslikel,
                        mitte sportlikel eesmärkidel

                        (nädalasiseste sõprusmängude idee on ju ka ikka tingitud soovist teenida lisaraha)

                        hooaja lõpul näit. plaanitakse reisida kaug-itta
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Samal ajal kui küünarnukikangelane Jaanusega koos pidu pani


                          joonistasid teised mängijad ja Anderson lennukeid.


                          Ahjaa peaaegu läks meelest maha, palju õnne Luke Chadwick.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                            Ma ei öelnudki, et Verheijenil kindlasti õigus ja et van Gaali meetodid valed. Polnud mingit minu poolset süüdistamist.

                            Üldiselt, kui on huvi lugeda selle kohta, siis Verheijen on twitteris väga aktiivne: https://twitter.com/raymondverheije
                            Ja noh, mis puudutab periodiseeringu (see, mille kohta ta tavaliselt kõige rohkem sõna võtab) pädevust, siis Verheijen on selles vallas pmst spetsialist.
                            Ausalt öeldes olen Raimondit jälginud twitteris aastaid. Tema teooriad on väga huvitavad. Ausalt öeldes väga paljud treenerid tema käest kiita ei saa, Martinez saab seevastu iganädalaselt kiita. Viimasel ajal pole jälginud, aga aastate jooksul on ta hollandlastest treenerite kasuks rääkinud nende taktikalisest osavusest ja laitnud nende seda sama oldfashioned coaching style'i. Kes viitsib lugeda ja keda huvitab, siis vahel (more often than not) isegi väärt lugemine.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Manchester United has said that its revenue fell by 9.9% to £88.7m for the three months to the end of September.

                              Kommentaar


                                Ega papist poisid ei püsigi terved Van Gaali maffi peal. Selleks peab ikka eelnev treenitus olema. Lisame siia ka ebaõnne tugevamate mängijate vigastuste näol ning saamegi Manu selle hooaja koosseisu probleemid. See aasta on raske, järgmine aasta ollakse juba paremas füüsises ning vigastused ei tule nii kergelt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X