320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Planche Vaata postitust
    Aga Messi? Või Ronalts?
    Messi ei ole saadaval enam.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Ei saa aru, miks pingile on vaja tuua "väga hea väravavaht" (vincent). Keegi kirjutas, et ei näe probleemi, kui palk jääb alla 70k p/w. Tule taevas appi.

      Isegi Winston Bogarde teenis "ainult" 40 kilo.

      Kommentaar


        Kui Messi Chelseasse ja Ronalts Mänksi, siis Reali ja Barca pooled fännid siin kohal .

        De Gea Bale'i vastu oleks küll lollus, Mänksil korralikku kaitset vaja mitte rünnet.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          selle palgajutu osas kordaks jälle oma varemgi siin teemas mitu korda letti käidud mõttetera, et manku fännina on võrdlemisi ükskõik sellest, kas keegi saab nädalas 4 või 40 või 70k rutsi arve peale. peaasi, et klubi teenitud raha kulub vähemalt osaliselt ka mängijate ostmiseks ja neile palga maksmiseks, mitte ainult mingi tondi võetud laenu teenindamiseks.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ei taha Bale.
            Las ta olla edasi Realis.
            Ei taha ka Cavanit.
            Ärme hakka hulluks raha klubiks, kes ostab staarid kohale, sest ME VÕIME seda endale lubada. Reali mängu juba oli veider vaadata eile, kus CR7 pingil istus ning väljakule mahtus ainult noorema superstaari Jamesi asemele. Rääkimata Chicarito mängu saamisest, kes heas vormis olles lõi väravaid igale maitsele.
            Pigem tuleb täiendada kaitse ja keskpoolikute kohti.

            Kommentaar


              Mõne postist jääb mulje nagu Valdes oleks sunniviisiliselt teiseks numbriks toodud. Eks ta enda otsus see ole, ju siis on tingimustega rahul mida nad van Gaaliga kokku leppisid. Ma olen küll rohkem kui rahul, kui sellise klassiga mees on varust võtta ja vaevalt, et De Geal ka mööda külgi maha jookseb, kui vanameister külje ääres näpunäiteid jagab, vastupidi. Cech tulgu ka kui tahab.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Kusjuures see Bale vs de Gea värk on päris põnev mõtteeksperiment. Kui nüüd vaadata seda reaalses kontekstis, et kas meeskonnas de Gea Bale'i vastu vahetamisest muutuks meeskond praeguste variantide juures paremaks või halvemaks, siis on see intrigeeriv küsimus igastahes.

                Mina ütleks seda, et selles raamistikus pigem tuleks vahetus teha. Valdes on tasemel väravaht. Jah, tase väravavahi osas langeks selle käiguga, aga samas on Bale parem kui kõik ManU praegused ääremängijad kokku (Valencia, Young, laenu-Nani, Januzaj), peale di Maria. Samas ääri on kaks, eksole, seega oleks klubis vaja vähemalt kahte kvaliteetset ääremängijat (või kui mängida wing-backidega, siis seda enam - Bale on ju äärekaitsjana ka mänginud ja tema kiirus äärel oleks ikka surmarelv). Bale on ennast Premmis tõestanud ja ühe hooajaga lõi 9 (!) võiduväravat. See on ikka korralik saavutus, eks väravahtide puhul on seda natukene keerulisem mõõta.

                Sellega olen muidugi nõus, et praegu peaks ManU oma pilgud hoopis mujale pöörama ja eelkõige kaitseliiniga tegelema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007
                  Sellega olen muidugi nõus, et praegu peaks ManU oma pilgud hoopis mujale pöörama ja eelkõige kaitseliiniga tegelema.
                  Ma leian, et kaitseliinil pole häda midagi. Jah, enamus neist on klaasmehed, aga seda võib nüüdseks väita kogu meeskonna kohta, sest neid vigastusi on hulgi ja mitte ainult kaitses. Rääkimata, et alles natuke aega tagasi oli kuskil twitter läbi käinud, et ManU kaitse on sisse imenud ühe kolli rohkem kui Chelsea. Võimalusi tekib vastastel alati, igas mängus ja pole vahet kellega tegemist on.

                  Vaadates nüüd terve selle hooaja mänge, siis minu jaoks seisneb murekoht ründetegevuses. Pall liigub aeglaselt, loovust pole ning selle tulemusena rünnak seisab ja vastastel on imelihtne kaitsta. Pole ka ime, et Youngi niipalju kiidetakse, sest kogu ründetegevus põhimõteliselt seisnebki selles, et ta seal ääres teeks oma ära ja saadaks palli kasti, kust enamus väravad ka tulnud on. Rooney, Mata, RvP on kõik aeglased, peale Di Maria pole kedagi, kes kaitsjaid üks ühele ette võtaks. Nägime, et viimastes mängudes on LvG hakkanud Di Mariat teise ründajana kasutama, et natukenegi seda kiirust sinna ettepoole juurde saada.

                  Kiirust on juurde vaja, Bale oleks nagu rusikas silmaauku. Saaks sellega selle tobeda kolme kaitsja formatsiooni ka ära lõpetada. Igatahes, LvG on veel palju tööd teha, verevahetus peab toimuma ning alustada võiks sellistest meestest nagu Evans, Fellaini, Rafael, Anderson, Nani, Young, RvP ning mõned veel, kes hetkel meelde ei tule. Kvaliteeti tuleb tõsta.

                  Kommentaar


                    Hoidke see Bale endale, pole meil sellist meest vaja hetkel. Saime juba Di Maria ja Falcao, suured nimed olemas, nüüd vaja eelkõige majanduslikult mõistlikult käitudes täita veel hetkel nähtavad praod, selleks et üles ehitada CL võitmiseks vajalik meeskond.

                    Kommentaar


                      Bale sellises Robbeni rollis oleks tegelt LVG märg unenägu ma arvan.

                      Valdes:
                      I think now, in the moment, (De Gea) is the best goalkeeper in the world," Valdes told MUTV."His performances every day and in every game show everybody that his level is very high. He has had a great year.”
                      Valdes insists he is a team player and is therefore happy to be De Gea’s deputy.
                      "I am here to help everybody," he added.
                      "Always in my career, I have played to help my team-mates, to help my coach and to help everybody. I am a part of the team and I am not a problem, I am just a part of the team."
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Meeletu mula laiali läinud. vGaal ütles, Valdes on nr2, Valdes ütles, et on nr 2, De gea teab, et ta on nr1, Kõik klubis teavad, et Valdes on nr 2. Kõik, peale mingite sõgedate teavad, et Valdes on nr2. Lähipäevadel tuleb uudis, et De Gea pikendas lepingut.
                        Bale vahetus DDG
                        Pay attention to the manager!

                        Kommentaar


                          Kui De Gea selle hädise Bale'i vastu vahetataks oleks see kahtlemata kõige rõvedam tehing mis see klubi teinud on.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Kiirust vaja? LVG teab, et Hr Depay, Cuadrado ja keegi vasakule leida ning kiirust on rohkem kui küllaga. Me ei tea, kas LVG hakkab 4231 või 433 pelama, ses osas kas wingereid on meeletult tiimi vaja või mitte. Hooaja lõpuks deadwood minema kütta, mingi mängija äärele ära adaptida (miks Mata äärel ei toimiks? Kiirust, loovust ju on) ning keskele kvaliteeti tuua, oleks ju muy bien.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Mina jään tasemel keskkaitset ootama, kellel on suured munad ja liidriomadused.
                              Jube raske on hetkel neid nõrku kohti määratleda, kuna vigastused lihtsalt ei anna aimu reaalsest pildist.
                              Igatsen aegu, kus ma võisin pea alati kindel olla alg-11s...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                miks Mata äärel ei toimiks? Kiirust, loovust ju on
                                miks vägistada äärel mitte mingil heal põhjuse pärast ükskõik keda? Rooney on kiire ja hea äkki hakkame keskkaitse auke temaga lappima.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X