320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    asi on ikka selles millise boosti see värav andis ManU-le, aga noh, nii need asjad juba käivad nii OT-l. Üleelmise hooaja lõpupoole oli peaaegu sama lugu; O'Shea hakkis viimastel minutitel Boro Lee Dong-Gook-i karistusalas maha, aga nothing doing...
    Jah, andis boosti. Aga kes sundis Spursi oma tagumikku ette keerama, selle asemel, et edasi rünnata?

    Neid vaieldavaid penaltisituatsioone on nii palju hooaja jooksul ja kõikidel klubidel. Alles jäeti eelmine nädalavahetus Welbecki kukutamise eest andmata. Mis see eestikeelne vaste on evens out'ile?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mis see eestikeelne vaste on evens out'ile?
      Tasakaalustama.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        manu sucks.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          manu sucks.
          Leidsid foorumi üles?!
          Algselt postitas rainis007
          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

          Kommentaar


            Epic fail on muidugi see, et 1-2 pealt pidin ma minema elava pildi eest ärr ühele kuramuse karnevalile, sest elu on nagu elu käib.
            A no mingil hetkel, kui ma karnevalil olin, helistas jyriöö ja küsis kas mul on nüüd liiga hea olla ja ma küsisin miks ja ta ütles aiiiitrrrrraoleksmateandetsaskoorieiteamaolekskõne thoopisteistmoodialustanud ja mul oli lausa kahju, et olin teise inimese päeva sedaviisi ära rikkunud.


            Ei ausalt, te oleks pidand nägema, millised lillelised püksid mul täna jalgas olid.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust

              Ei ausalt, te oleks pidand nägema, millised lillelised püksid mul täna jalgas olid.
              alasti foorumis?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Heh selleks, et saada kaasmängijate tunnustus tuleb kõigest 800 mängu ühes klubis mängida ei palju õnne Mister 11.

                Kommentaar


                  Härra Rafael pikendas lepingut.

                  Kaptenil pidevad kahe nädalased vigastused, Brown pole ka enam esimeses nooruses. Üpris lootusrikas olukord noorukil järgmist hooaega juba esimese valikuna alustada.

                  Kommentaar


                    Howardikene tunnistas lõpuks ka ise, et tegi vea, aga no kõigil juhtub.

                    Kommentaar


                      Täna on tähtis 1 leg siis. Ise arvan, et tuleb suht võrdne mäng, 1:1/2:1

                      Kommentaar


                        Näeb kuskilt?
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          Näeb kuskilt?
                          tv6, sat1..
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            VDS

                            O'Shea
                            Rio
                            Vidic
                            Evra

                            Fletcher
                            Carrick
                            Anderson

                            Rooney
                            Tevez
                            Ronaldo
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              no mis siis ikka, Rein meisterdab täna sellise


                              ja rõõmu kui palju.

                              Kommentaar


                                tore. tulen koju ja panene telku lahti, ja voila. tulebgi sat1 pealt mõnus jalka mäng. kahju, et õlparid juba joodud...
                                loodan head mängu, et ronaldo ikka tõestaks ka, miks ta "parim" on...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X