320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö. See mäng oli jah - peegelpilt 2007. aasta kevadkohtumisest. edu veerandfinaalis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      Haalleluujaa. Manu tõmbas milani nahad nii kinni, samal ajal kui moneyclub sai lyoni käest kotid taha. Päris tore jalgpalliõhtu
      moneyclub? peeglisse oled vaadnud ikka ve? Milani pärast on äärmiselt häbi...nii masendavat mängu annab mängida...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        moneyclub? peeglisse oled vaadnud ikka ve? Milani pärast on äärmiselt häbi...nii masendavat mängu annab mängida...
        noh....1:7........

        Kommentaar




          Ei mäng oli muidu see mida oodata võis.Okei, võibolla küll mitte päris sellist ülejooksu ,aga ikkagi.United oma parimas elemendis.Park oli tubli.Gaz ka,kui nüüd passi vaadata.Pani mis ta pani neid crosse sinna tribüünile,aga tähtis oli see,et ühe ilusti Rooneyle kupli peale pani.Becksi irooniline bootamine oli ka naljakas.No ja ei saa üle ega ümber sellest Neville vasaku jala löögist.Lihtsalt super, mis siis ,et mööda,aga ikkagi.
          Ilus.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Sest et see greenandgold-värk on täiesti jabur, kui te minu käest küsite.
            Jätkuvalt ma ei hammusta lahti, mis selles halba on, kui fännid oma meelsust väljendavad. Põhjust ju nagu oleks, ei?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Naljakas oli, kuidas puldi-juudid esimesel korral, kui 'we want glazers out' ekstrakõvasti kõlas, rahvusvahelisel telepildil hääle maha keerasid. Või mulle aint tundus nii? Sest et see greenandgold-värk on täiesti jabur, kui te minu käest küsite.
              Ma ei saanudki nendest Norwichi fännidest aru. Suur aplaus kui Becks mängu tuli ja siis lauldi "Fergie Fergie sign him up"´i ja "Theres only one David Beckham"´it voi midagi sarnast kui ma oigesti kuulsin ja siis üks suur "BOOOOOO" ja vile kui ta palli puudutas. WTF?


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Jätkuvalt ma ei hammusta lahti, mis selles halba on, kui fännid oma meelsust väljendavad. Põhjust ju nagu oleks, ei?
              No see on ju totter, kui seda tehakse klubi värvides, mis läks pankrotti ja siis muutis nime jne peale ärikate kätte minekut. Järgmine aasta ostetakse uued rohelised ja kollased särgid klubipoest ka veel?

              Kommentaar


                Sa ei peagi sellest BOO asjast aru saama.Beckham sai aru ja fännid said ka aru,et Beckham sai aru.Ühesõnaga tegemist oli irooniaga.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Inglise klubid jätkavad võimsalt. Palju õnne ManU-le!

                  Kommentaar


                    Ma olin enne mängu pessimistlik, et Milan on võimeline üllatama kuid ilmselgelt mitte ja see oli ikka täiesti haiglane hävitustöö, kurb, et küllap Becksil viimane kord ever OT'l mängida kuid alati võib imet loota, poleks ta aastaid tagasi lasknud end sisse imeda poshi meedia tsirkusesse oleks ta küllap täna võinud olla scholesi kõrval mängimas manu eest või naljatamas Giggsiga pingil olevate mängijate läheduses. Loomulikult on Rooney täielik kunn, ning ma täiesti kujutan ette, et ronaldo 42 golli võib ta see aasta ka purustada, mitte küll väga mitmega kuid tehtav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Jätkuvalt ma ei hammusta lahti, mis selles halba on, kui fännid oma meelsust väljendavad. Põhjust ju nagu oleks, ei?
                      Väljendavad oma meelsust, nuumates megastore'i asemel mingit alternatiivset sallitootjat? SupporterGrupp kadestab. Päeva lõpuks istuvad nad kõik ikka oma £££-toolides, hüüavad jee ning Lembitul on võlad ja Igoril on pohhui, nagu üks eesti laul kunagi sedastas.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Andestust, aga peab ikka päris loll olema, et sellele buutamise irooniale mitte pihta saada.

                        Ja nojah, sallitootja nuumamine. See pole ju tähtis, et neid müüb MUST mingi viie naela eest. Aga küllap parem oleks tõesti mitte midagi teha, kotte sügada ja vaadata, kuidas klubi vaikselt liidsistub. Sest ega vahet pole ju niikuinii, eks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Ja nojah, sallitootja nuumamine. See pole ju tähtis, et neid müüb MUST mingi viie naela eest. Aga küllap parem oleks tõesti mitte midagi teha, kotte sügada ja vaadata, kuidas klubi vaikselt liidsistub. Sest ega vahet pole ju niikuinii, eks.
                          Müüb siis või? Mina olen tavaline gloryhunter, pole viimasel ajal ümber OT jalutanud ega tea täpselt, kes neid salle müüb. Kuuldavasti ostavad tulihingelised 'protesteerijad' neid igasugu lähikonnas töllerdavatelt potikaupmeestelt ja mustlastelt mitu korda kallimalt. Ainsad, kes sellest asjast mingit kasu saavad.

                          Sõnaga, tavaline karjasjooksmise üritus. Ühel esimesel võib-olla on mingi idee, kuhu minna, teised lambad on niisama pundis kaasas. Külma kõhuga juuti sa rahapaja pealt sellise taktikaga ära ei peleta, nii et ses suhtes vahet tõesti ei ole. Tore, kui inimestel on ülearust energiat, et teha midagi tegemise enda pärast.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Mulle jäi silma Becksi pomm, millele hollandlane jõudis õnneks reageerida.

                            Kommentaar


                              Mida tavaline fänn nii väga muud saabki peale oma seisukoha avaliku demonstreerimise teha tegelikult? Glazeritele turpi muide juba prooviti kunagi anda, see ka ei läinud läbi. Tõepoolest onu aabramit see ei pruugi absull kottida, mis värv staadionil lehvib, samas on just nüüd tugevalt esile kerkinud see MUSTiga tihedalt seotud Red Knightsi pakkumine, mille jaoks on väga tähtis, et neil oleks ka fännide tugi taga. MUSTi üks põhiideid ongi ju see, et ka fännidel oleks edaspidi klubiasjades võimalik sõna sekka öelda.

                              Ja see, et niisuguse mastaabi puhul palju niisama kaasajooksjaid tekib, kes prawn sandwich näpus ja mustlase käest kahe kümbi eest ostetud sall kaelas staadionil pildistada klõpsivad või hingevärinal ootavad, millal saaks klubipoodi rohekollast särki ostma tormata, on ju suhtkoht paratamatu või mis. Ega sellepärast ei pea veel ideed ennast prügikasti viskama või peale paari juhtoina kõiki teisi kaasaminejaid kohe lammasteks pidama. Aga noh samas sind-mind pole keegi vägisi ju kah sundind seda salli ostma, nii et alati on võimalik distantsi hoida ja üleolevalt vuntsi muiata, et vahi kus lollid lehvitavad seal oma £££ istmete peal nendega.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                alati on võimalik distantsi hoida ja üleolevalt vuntsi muiata, et vahi kus lollid lehvitavad seal oma £££ istmete peal nendega.
                                Üleolev? Ma ei tea, ma ei kasutaks seda sõna. Aga ma, jah, distantseeriks end sellest üritusest. Ma ei ole, näed, finantsgeenius ega juhtimisguru, nagu kõik need kuldrohelised fännid, kes kõik väga täpselt teavad, mis on valesti ja kuidas peaks asja edasi ajama. Usaldan sellistes asjades sinisilmselt juute, las sehkendavad.

                                Ma toetan lihtsalt seda meeskonda ja see ei muutu isegi siis, kui kõik maha müüakse ja liidsi tehakse.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X