320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
    E: huvitav küsimus tekkis, ise ei viitsi hetkel googeldada, millal oli viimati, et ühtegi inglise meeskonda pole CLi poolfinaalis.
    2003

    1010101010
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
      tuletaks meelde, et see on ikkagi ühe teatud inglise klubi teema, just in case.

      E: huvitav küsimus tekkis, ise ei viitsi hetkel googeldada, millal oli viimati, et ühtegi inglise meeskonda pole CLi poolfinaalis. ja samas võib ka küsida, et millal oli viimati CLi poolfinaalis kõik meeskonnad erinevatest liigadest, ja inglismaad polnud ?
      2003. Kui olid Milan, Juve, Inter ja Real nelja seas. TV6-s ma seda fakti ka jagasin, aga kahjuks ei pakkunud ilmselt prantslaste müdin eriti pinget.

      Kommentaar


        50%-50% nagu ManU vastugi.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          2003. Kui olid Milan, Juve, Inter ja Real nelja seas. TV6-s ma seda fakti ka jagasin, aga kahjuks ei pakkunud ilmselt prantslaste müdin eriti pinget.
          ManU - Bayern pakkus jah rohkem pinget, jääb segaseks miks sellised valikud kanalite ja mängude osas TV6 / VSB poolt.

          Kommentaar


            Küll on tore, et Unitedi vastased on täna leidnud põhjuseid nokastumiseks. Palju õnne teile!

            Võiks ju nukrutseda ja meeskonda maa alla neada, aga see ei ole päris õige. Kaks aastat järjest oleme olnud CL finaalis ja kolm aastat järjest võitnud Inglise liiga. Igasugune 'ebaõnnestumine' (loe: Euroopas 8 hulka jõudmine ja Inglismaal 2 hulka jõudmine) selle taustal on allakäik. Kohutav, läbikukkumine? Eksole?

            Mõelgem hetke sellele, et tippu jõuda (2 aastat järjest CL finaalis) on raske, seal püsida aga veel raskem. Kõigile norijatele, keda siin teemas alati jagub - jah, ma oleks seda kirjutanud ka poolfinaalis/finaalis kaotades.

            Eesmärk on ikkagi stabiilsus üldiselt, mitte igal aastal karika saamine. Kui 2 aastat järjest on oldud finaalis äärmiselt tiheda konkurentsiga turniiril, siis iga järgmise aasta finaalikoht on juba ime.

            Vaid paari aasta eest oli see hetk, mil Inglise klubid kaotasid CL-is vaid üksteisele ning üks neist (MU) krooniti võitjaks. Väga meeldiv, et konkurents on nõnda tihe, et selline olukord ei ole jätkunud. Meistrite Liigaga on selleks korraks kõik, aga vähemasti on Inglise liigas väärikat lõpplahendust oodata.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Barcat vaevalt üldse keegi hetkel suudaks peatada.
              Hull imesatsiks nüüd see Barca tituleeritud.

              Take it easy, pallike on ümmargune. Vaadates seda, kuidas Barca mängis Emirates'l ei ütleks küll, et väljaspool Nou Camp'i midagi võimatut oleks, õnneks pole finaal Nou Camp'l. Bayern'i kiired ääred suudaksid üsna tänuväärselt ära karistada Barca rünnakule tõusvaid äärekaitsjaid.


              Mäng oli aus, unelmate algus ManU'le, ainult lõpp vajus maru kiirelt ära.
              Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

              Kommentaar


                täitsa putsis ikka. ma ei suuda siiamaani uskuda, et edasi ei saadud. 3:0 pealt tundus mäng juba tehtud olevat. kuni sinnamaani oli ikka supermäng, mis peale seda juhtus ei taha ma enam pikka aega meenutada. parastajad võiksid kõik perse minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  2003. Kui olid Milan, Juve, Inter ja Real nelja seas. TV6-s ma seda fakti ka jagasin, aga kahjuks ei pakkunud ilmselt prantslaste müdin eriti pinget.
                  Mina vaatasin hea meelega.

                  Algselt postitas eddie Vaata postitust
                  Hull imesatsiks nüüd see Barca tituleeritud.

                  Take it easy, pallike on ümmargune. Vaadates seda, kuidas Barca mängis Emirates'l ei ütleks küll, et väljaspool Nou Camp'i midagi võimatut oleks, õnneks pole finaal Nou Camp'l. Bayern'i kiired ääred suudaksid üsna tänuväärselt ära karistada Barca rünnakule tõusvaid äärekaitsjaid.
                  Interi mängu Barca vastu me oleme juba näinud. Ei usu, et Interi suhteliselt eakas kaitse suudab Barcat ka seekord peatada. Bayernil võivad küll head ääred olla aga selleks ajaks, kui Barca neile palli annab on asi juba tehtud. Täna saime seda Bayerni "kindlalt" kaitset näha. Lyon on selline must hobune.

                  Sorry off topicu pärast.

                  Kommentaar


                    minu arusamma mööda oleks rafaeli teine kollane siis olnud okei kui ribery ka oleks kaardi saanud.

                    üldiselt on rafa munn, sest esimene kollane oli uskumatu lollus.

                    pigem oli õigustatud punane, aga prantslane oleks võind ka kollase kirja saada, oleks asi ausam tunudunud.

                    rooney oleks pidanud kiiremini välja vahetama.

                    ja väga palju õnne müncheni pooldajatele. väga lege võit oli!

                    tahaks veel õltsi!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v50 Vaata postitust
                      ManU - Bayern pakkus jah rohkem pinget, jääb segaseks miks sellised valikud kanalite ja mängude osas TV6 / VSB poolt.
                      sest tv6 näitas eelmine kord mänku-bayern (vist).
                      ja mu homie countile - no ega bayern parem pol oluliselt.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Tänu unitedi kaotusele on poolfinaal paar märgatavalt nõrgem reaalsuses sest Lyon - Bayern vaevalt, et Barcal / Interil eriliselt just jalga väristama paneb. Selle aasta võitja tuleb just Barca - inter paarist ja vabalt julgeksin panna, muidu meie mängust siis tiimid olid võrdsed läbi mõlema legi, taktikalised vead natuke maksid kätte kuna 40 minutit ikkagi 10kesi kaitsta ei saa ja rooney -> o'shea oli ilmselge märk sellest. Nani üle ainult hea meel kuna mees näitas millest tehtud on ja jooksis end vahepeal lausa pildituks peaaegu, tore, et sellise soovi end näidata leidnud on.
                        Kõige kurvem läbi terve mängu oli kogenematu kohtuniku käitumine kuna ta lasi lahjalt öeldes sakslastel endale pähe sittuda nagu oleks ta täiesti tühi koht ja otsustusvõimetu. Lõppude lõpuks oli just reaalsuses see nende nägude tegemine ja küllap kohtunikul võttis kõhedaks kui nii rõveda näoga vend nagu Ribery tatti pritsima tuleb nina alla.

                        Kommentaar


                          kõik ei ole kuld, mis hiilgab
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                            Nõustun! Rafael tahtis Riberylt kätt küljest rebida, punane oli põhjendatud. Põhjendamata on miks kohtunik hetk hiljem penaltit ja teist punast MANU mängijale ei andnud. Manu mängis ise oma võimalused maha. Kahju, olin Manu poolt.
                            Tule maapeale. Kui see oli kollane kaart, siis ei tohiks väljakult peale väravavahtide keegi kollaseta ära tulla. Lisaks peaksid mõlemad Bayerni keskkaitsjad samuti punasega väljas olema, sest ilmselgelt töödeldi Rooney jalga ja Vidic vääris vähemalt kahte punast siis.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                              Tänu unitedi kaotusele on poolfinaal paar märgatavalt nõrgem reaalsuses sest Lyon - Bayern vaevalt, et Barcal / Interil eriliselt just jalga väristama paneb. Selle aasta võitja tuleb just Barca - inter paarist ja vabalt julgeksin panna, muidu meie mängust siis tiimid olid võrdsed läbi mõlema legi, taktikalised vead natuke maksid kätte kuna 40 minutit ikkagi 10kesi kaitsta ei saa ja rooney -> o'shea oli ilmselge märk sellest. Nani üle ainult hea meel kuna mees näitas millest tehtud on ja jooksis end vahepeal lausa pildituks peaaegu, tore, et sellise soovi end näidata leidnud on.
                              Kõige kurvem läbi terve mängu oli kogenematu kohtuniku käitumine kuna ta lasi lahjalt öeldes sakslastel endale pähe sittuda nagu oleks ta täiesti tühi koht ja otsustusvõimetu. Lõppude lõpuks oli just reaalsuses see nende nägude tegemine ja küllap kohtunikul võttis kõhedaks kui nii rõveda näoga vend nagu Ribery tatti pritsima tuleb nina alla.
                              Rääkides kehvadest kaotajatest...

                              Kommentaar


                                õnnitlen, võitsite kolmanda koha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X