320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sorri, peksan segast vbla, sest pole ühtegi manu mängu see aasta näinud. aga premieri tabelit vaadates, siis WTF te hädaltate? 0 kaotust. ja 30 mängu on ees. lols, vaadake liverpooli

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Saad ka hetkel 90k naela nädalas ja oled üks maailma parimaid ründajaid ?
      Kui ma nüüd just pean su asjakohasele ja kõvasti läbi mõeldud avaldusele vastama, siis tuleb tõdeda et sellisest ülemaksmisest võib ainult unistada. Palli ka kahjuks nii hästi ei mängi, aga enda kaitseks võin öelda, et naist ei peta ja litsides ka ei käi. Ja habet ajan ka regulaarselt.

      Kommentaar


        I would just like to thank Sir Alex for making my position at Manchester United fucking untennable.
        He's a fucking lying twat. I told him that losing my mates Ronnie and Carlos was costing the club dear and the manager said "don't worry Wayne, we're replacing them with world class players."
        Well the pissed up Scottish cnut was lying. We signed a Portugese tramp and a gay Mexican dancer.
        I know the club is in dire financial trouble and is struggling to pay my wages, so I suggested to the manger and David Gill that they should sell me for good money before the season started and so ease some of the financial burden, but the sour faced jock twat ignored my pleas and has stitched me up like a kipper, whilst trying to look like the good guy

        Once a blue always a blue

        Wayne
        PMSL!

        Kommentaar


          coco, kui sa ise ka tunnistad, et sa vaatad asjadele subjektiivselt ja mankule allakäiku sooviva pilguga (milles, olgu öeldud, ei ole ju rivaalklubi fänni poolt tegelikult mitte midagi taunimisväärset), miks siis keegi peaks seda arvamust väga tõsiselt võtma?

          aga proovime siis niipidi seletada, et Rooney-Tevez-Ronaldo ründeliinist kvaliteedis veel ülespoole minna on juba nagu üsna raske. Ronaldo tahtis ise lahkuda (ja jäi niigi aasta kauemaks kui algul plaanis). Tevez tahtis ise lahkuda. Mõlemal olid omad subjektiivsed põhjused. No langes lihtsalt ühele ajale, what you gonna do? Eks praegu on muidugi hea panna üks ja üks kokku, saada vastuseks kolm ja võtta seda kui järjekordset raudset tõestust manku konkurentsivõime kadumisest. Aga sa tood siinkohal mängu Nani ja Berbatovi umbes sellise vihjega, nagu oleks toodud asemele mingid täiesti saamatud kollid, kes ei suuda klubile mitte midagi anda. Kusjuures mõlemad on sel hooajal (Nani juba eelmisel) teinud sammu edasi, hakanud oma kohta meeskonnas järjest paremini välja mängima. Võiks nagu aru saada, et Rooney ja Ronaldo olid harvaesinevad talendid (ja jällegi, kaks ühel ajal ühes kohas), kellest suured mängijad lihviti samas Unitedis. Praegu Chicharito on 22, Macheda on 19. Ma ei väida otse loomulikult, et nad oleks sama mõõtu anded, aga ju siis Fergiel on neisse usku. Ta võib muidugi eksida, on ennegi eksinud, aga selles bisnesis pole ju garantiisid kunagi. Fletcher, Evra, O'Shea, seesama Ronaldo on kõik mõnuga sticki saanud oma Unitedi-karjääri jooksul, aga mitu karikat siin võidetigi nüüd selle kambaga...? Kui ostad staarid kokku, siis kukuvad kõik kirema, et vaat kus kuradi rahaklubi, ja kui ei osta, siis on jälle häda, eks ole. You'll never win anything with kids loosungeid on ennegi loobitud, aga ei tea kuidas kurat need noored siis üldse läbi lööma peaks, kui neid kunagi ei proovi? Ja kes teadis näiteks Ronaldogi puhul kindlalt ette, et ta Inglismaal läbi lööb - alati jääb ju teatav risk. Seega siuke üpris sisutu kiun, ma ütleks. Põhjuse leiab ju alati. Smamoodi selle one-man-club jutuga. Algul oli selleks Ronaldo, kes ülejäänud väidetavat sitta vee peal hoidis. Siis kui see ära läks ja avastati et oops ei kukkunudki United kümnendaks, oli see järsku Rooney pealt elav meeskond. No vaatame siis, kuidas sel hooajal no-man-team hakkama saab. Sest ega rohkem ju kvaliteeti ei ole, eks.

          Ja mis nüüd veel seda konkurentsivõimet puudutab, siis härra Rooney on võitnud Unitediga kolm korda liiga, korra CLi ja peoga muud hõbevara. Tuua näiteks põhjenduseks, et kõik on saavutatud, tahan end mujal proovile panna, uuesti tõestada, oleks täiesti arusaadav - ma usun, et see on nt suuresti üks asi, mis Ronaldot motiveeris Reali liikuma. Aga öelda antud kontekstis, et "I'm leaving to win trophies", justkui oleks tegu mõne õnnetukese superstaariga, kes pidanud seni kuuendate kohtade nimel rügama ja vesise suuga teiste klubide võidumarssi kõrvalt vaatama... mine sa mees ka tõesti.

          Ühesõnaga. United võitis kolm aastat järjest liiga, tegi CLis poolfinaal-võit-finaal seeria ja korjas mõned karikad sinna juurde veel. Kordan veel, kolme järjestikuse hooaja jooksul, mitte ühe-hiti-imena. Sealt ju põhimõtteliselt ainult kukkuda annabki. Aga nüüd siin väikese languse järel juba konstrueeritakse mingeid armagedoni-teooriaid. Ma saan inimlikult igati aru, et vastasfännide poolt arvestatava mõnuga, aga teisalt kui see mõnu niimoodi enamikest seisukohavõttudest näkku karjub, siis see jätab need ka igasugusest tõsiseltvõetavusest lihtsalt ilma. Ja noh üldiselt ekstra mage on veel vaadata, kui muidu asjalikemate postitajate sekka kuuluvad kodankud hakkavad niimoodi mingit kelbast ajama. Paneb siis konkreetselt teravat või teeb asjalikku analüüsi, aga teist esimese põhjale ehitades kisub ikka väga naljakaks see jutt tavaliselt.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Täna võitsime 1-0.Rohkem ei ole mängu kohta väga midagi öelda.Igav oli vaadata igatahes.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Kuidagi vähe 100% võimalusi tekitati täna.. Läbisöödud blokeeriti väga tihti.
              Aga peaasi, et 3 punkti tuli.
              Väga positiivse mulje jättis täna Rafael, samuti ka Anderson kes rügas pidevalt tööd teha. Park kujunes siiski pettumuseks.
              Tahtsin ka Bebet näha, aga kui Obertan toodi sisse oli selge, et rohkem ründesuunitlusega mehi sisse e itooda, muidugi oleks võinud anda puhkust mängu lõpus Nanile.

              Kommentaar


                Nagu näha, on olnud jälle särav Euroopa-õhtu. Vints kirjutas romaani, aga mina lahendasin täitsa ise ära peaaegu terve ristsõna. Aint paar tühja ruutu jäigi, äkki keegi aitab ära lõpetada: TÄIESTI P****S?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  no mis sa teed, nimi kohustab. ristsõna osas - istu.

                  ei aga resümeerime, et Rafael on hull täkk (hoolimata oma värskest rõvesoengust), Obertan oskab ju küll, ühes teises mängus suutis suur neeger ka väga õigesti näsa mõlemasse võrku susata ja CLis pole peale Reali rohkem mitte keegi suutnud taga puhtana hoida. ega ei pea see klaas ka kogu aeg pooltühi olema ju.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    mängust ka , hea et nani selle ühe suutis ära kuidagi lüüa, erilisi võimalusi rohkem nagu polnudki, v.a see chicharito lõpus üks moment kus ta oleks ära pidanud lööma,aga see selleks. Nani liigutused olid kuidagi liiga ette teada, nii et midagi eriti ei sündinud,aga samas teisel äärel oli park, nii et mis sa tahad,sealt nagunii midagi ilusat ei oskaks oodata, ja macheda oli ka suht varjus koguaeg, aga põhimõtteliselt nägi mäng juba millegi moodi välja kah, hea et 3p koju jäeti.Rooney teema koha pealt nii palju, et üks vend foorumis küsis nii: Is SAF and Rooney trying to make up this news so the Glazers will let us buy players? Ma loodan, et see on tõsi, sest mitte kuidagi ei taha näha rooneyt lahkumas, kuid kui ta peakski minema, siis jumala eest mitte rivaalklubisse shitysse näiteks.. ja see et, kui rooney maha müüakse ja siis ka mõnda asjalikumat kutti sisse ei tooda siis, FUCKTHEGLAZERS!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ristsõna osas - istu.
                      täiesti PISTUS? you're having a laugh.

                      Aga tegelt jah, kui mõtlema hakata, siis ajal, kui nii Ronalts kui ka Ruuuni olid veel mõlemad tiimis, kukuti ju CL alagrupist üle ültse välja!!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        su irooniameetril läheb osuti nüriks, kui nii lõdvalt lased pendeldada.

                        sinep.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sellist jama on tegelikult väga raske kommenteerida. Täna päeva jalgpallis on üldse väga raske oodata klubile lojaalsust, nii et head teed tal minna. Tõesti, meie mäng ei ole just viimasel ajal olnud eriti särav, aga selleks on vaja alati tööd teha. Kehtib ju kõikide asjade puhul.
                          Kui inimene ei usu edusse, siis ta on selle takistajaks. Eeldades, et see põhjus on. Ükski inimene ei tohiks olla asendamatu! Nii et kui meile taevas peale ei kuku, siis me tuleme sellest ka välja
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Palju parem on minuarust küsimus, mitmendaks oleks manU jäänud ilma Rooney supervormita? Ilmselt saab ka Roo aru, et ta ei suuda iga hooaeg 40 v'ravat lüüa, et klubi konkurentsis hoida.
                            Minu arust sobis see roll talle väga hästi ja mees tundus ise ka rahul, et Portugali ilusmeest ei ole enam kõiki väravaid endale krahmamas ning nagu Fergie'igi välja tõi, et kires armu klubi vastu.

                            Vaadates, kuidas Rooney oli oma debüütmängus ümbritsetud Bellioni ja Djemba-Djembadega, siis on edasi minek olnud ikka täiesti fantastiline. Tuli ta Unitedisse ju ka jutuga, et tahab trofeesid võita ja nüüd lahkub samamoodi? Olgugi, et nagu vincent kirja pani, on kulda ja karda kokku aetud igalt rindelt.

                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Suuremat pilti ei puuduta, palju jahutud ja ausalt öeldes eriti ei huvita ka. Aga faktidest rääkides - mida pead üleeelmiseks? 2009 või 2008? Valencia osteti 2009 ja 15-16 milli eest? Samas oli Ronaldo just 80m müüdud. Nii et panga kallale minemise jutt on antud kontekstis veidi liialdatud.
                            2009 suvi. Panga kallale minemisega pidasin silmas seda, et ikkagi kulutati raha.

                            Ronaldo lahkus, aga talle toodi asendaja, kes sai ka väga hästi hakkama (valiti PL hooaja koosseisu).

                            Mis Fergie tegema peaks? Ostma mõtlematult kokku võimalikult palju kvaliteetmängijaid ja alles siis vaatama, mis edasi hakkab toimuma nagu mõnes klubis on?

                            Selle suhtes mina hindan seda meest väga. Ta ei vaata ainult selle suunas, mis homme hakkab toimuma, vaid ka ettepoole olgugi, et enese karjääri lõpp on juba üpris lähedal.

                            Machedas näen ma väga suurt potentsiaali. Ta meenutab mõnes mõttes Rooneyt, sest kerkis ka väga noorelt esile ja olgugi, et tal ei ole suurklubis nii palju võimalusi olnud ennast tõestada, kui Rooney'il omal ajal seesuguses keskmikklubis, siis on tal sarnane enesekindlus ning see võib lõpuks väga kaugele viia.

                            See, kes arvab, et Hernandezis pole midagi erilist, peaks lõpetama jalgpalli vaatamise.

                            Ja kuhu siis nüüd see Tevez lõpuks mahtuma peaks? Progress, mitte allakäik. Allakäimisest tulgem rääkima siis, kui enam ei jõuta Meistrite Liigasse, ega suudeta millegi eest konkureerida nagu mõned. Arsenal pole viis aastat midagi võitnud, aga ollakse ikkagi there or thereabouts, on see ka allakäik?

                            Edit: Meenus veel see, et üleminekuakna ajal oli ju tõsine plaan tuua David Villa klubisse enne, kui Barca huvi diili rikkus. Mis ambitsiooni puudumisest siin juttu saab olla?

                            Kommentaar


                              Mina paadunud Manku fännina olen muidugi rõõmus, et Arsenali toetaja räägib ambitsioonidest ja konkurentsivõimest korrelatsioonis kulutatud rahahulgaga. Niisamuti on mul hea meel, et ka Rooney on sama seose enda jaoks lahti hammustanud, mis omakorda loomulikult tähendeb otsest edu palliplatsil.

                              Aga üldiselt: welcome to Manchester!

                              PS. fitti, su ristsõna on vigane, ma ei saa kuidagi "perses" kokku.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                oeh kikokikokiko. paras kuradi võsaneeger, laisk nagu madu ja...no loll pea on keha nuhtluseks. oleks aeg rohkem effortit asjasse panna, sest see lonkimine ei vii küll kuskile, alles 19 või mitte.

                                rohkem ei viitsigi midagi öelda. tinistan enda punaveini lõpuni, kirjutan sellest veiniteemasse ja nimetan seda päevaks.

                                ps. käige §ittu kõik ülemakstud jalgpallurid. mille eest, na€€ui?!
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X