320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, purjutaja ma tõesti pole. Asi ongi vist selles, et soovin kindla peale välja minna. Mitte võtta ühte-kahte õllet ja siis kiruda, et valikuga selle ainukese pudeli juures alt läksin.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Head käsitööõlut pole olemas.
      Stormy Daniels disagrees.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ei, purjutaja ma tõesti pole. Asi ongi vist selles, et soovin kindla peale välja minna. Mitte võtta ühte-kahte õllet ja siis kiruda, et valikuga selle ainukese pudeli juures alt läksin.
        sa ei pea ju iga kord uut käsitööõlle marki proovima.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Epic. Teema. Arendus. Ja. Seisukohad. Much. Wow. Such. Amazing.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mida aega edasi, seda vähem raha kulub mul pealekale...ime siis pole, et RB müük kahaneb.
            Kusjuures väga hea tähelepanek. Söandan seda tänasel olengul nagu härra, nagu see oleks mu enda ütlus.


            Algselt postitas Stok
            Head käsitööõlut pole olemas.
            Kommunist! Vaiki!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Head käsitööõlut pole olemas.
              Sa pole lihtsalt endale seda õiget leidnud veel Jätka otsimist ja naudi protsessi

              Kommentaar


                Mõisakeldri München ja Hamburg on üle ootuste täitsa head. Hind oli ka täitsa aktsepteeritav.

                Kommentaar


                  Kui piirpoodides on soodsamad kohvrid saadaval hinnaga 9.99€, siis Gross müüb selle nädala lõpuni "retroõltsi" nimega Bear Beer hinnaga 11.98€ kohver (+pant), mis praeguses maksukliimas on päris hea hind. Üks purk (33cl) eraldi ostes on 0.58€ + pant.
                  Õnneks/kahjuks ei ole tegemist nende legendaarsete sinise ja musta sildiga parmuõlledega, vaid rohelise sildiga aus 5%-ne harilik orika-premiumi tüüpi "export" lager.

                  Kommentaar


                    Õllekriitikute maitse minu omaga läheb üpris lahku. A Le Coq kõik 250ml pudelitesse villitud joogid on vähemalt minu isiklikud lemmikud.

                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Nonii. Avasin just pudeli õlut mille võin konkurentsitult nimetada oma ca 20 a õllemekkimiskogemuse kõige halvemaks maitseks.
                      3 lonksu ja kraanikaussi.
                      Youngs Double chocolate stout.
                      Õnneks on tavalist alexanderit kapis, saab maitse vähemalt suust ära loputada.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Otsustasin üle pika aja osta ühe nn käsitööõlle - Beerville nimeks. Põhjuseks oli suht mõõdukas hind, kangus 5,1 kraadi ehk heleda õlle kohta OK (suvel otsin kogemata mingi räigelt kirbe maitsega väiketootja õlle ja alles juues avastasin, et sellel oli kangust ca 10 kraadi - kõige hullem polnud aga janujoogiks väga ka ei kõlvanud)ja meeldis, et müüdi pooleliitrises pudelis.
                        Aga maitselt oli minu hinnangul paras solk. Ei soovita.

                        Youngs Double chocolate stout.
                        Aga mida mingist šokolaadimaitselisest nö õllest oodatagi?

                        Kommentaar


                          Beerville?
                          Las Marduk parandab mind, aga minu arvates on see Rimi poeketi private label?
                          Ehk ei miskit käsitööõlutit
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            See Beerville mingi suvaline Rimi masstellimustoode pole? Umbes sama nagu öelda "proovisin uut käsitööõlut- Grossi hele"

                            -e- okei, jõuti ette.

                            Kommentaar


                              irw...
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Beerville?
                                Las Marduk parandab mind, aga minu arvates on see Rimi poeketi private label?
                                Ehk ei miskit käsitööõlutit
                                Sel juhul vabandan. Aga sildilt lugesin, et tehtud Rae vallas, kusagil Pildikülas ja Põrguvälja teel.... Nojah, vist eksisin. Praegu vaatasin, et hoopsi edasimüüja tegutseb sellisel aadressil.
                                E:Vaaatasin, et teil on jah õigus, mehed, sorry, et täiega puusse panin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X