320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õlle joomine

    Kui palju on normaalne piir nädalas õlle/alkoholi üldse tarbida? Kes on joodik, kes tipsutaja ja kes lihtsalt lõõgastub vahest õlle seltsis... kust siis algavad ja lõppevad piirid? Millal on alkoholi tarbimine juba alkoholism?

    #2
    Vastus teemale \'õlle joomine\'

    Algselt postitas ballack

    Millal on alkoholi tarbimine juba alkoholism?
    siis kui sulle hakatakse ütlema juba et poiss mis sa jood nii palju. siis oled juba alkohoolik

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'õlle joomine\'

      Kas sa oled alkohoolik?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'õlle joomine\'

        Algselt postitas eestimees


        Algselt postitas ballack

        Millal on alkoholi tarbimine juba alkoholism?
        siis kui sulle hakatakse ütlema juba et poiss mis sa jood nii palju. siis oled juba alkohoolik
        aga kui ma joon ära 2 õlut (üle nädala aja ehk siis nädal aega pole midagi alkohoolset joonud) ja siis keegi ütleb et poiss mis sa jood nii palju et siis on ka joodik või?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'õlle joomine\'

          Algselt postitas ballack


          Algselt postitas eestimees


          Algselt postitas ballack

          Millal on alkoholi tarbimine juba alkoholism?
          siis kui sulle hakatakse ütlema juba et poiss mis sa jood nii palju. siis oled juba alkohoolik
          aga kui ma joon ära 2 õlut (üle nädala aja ehk siis nädal aega pole midagi alkohoolset joonud) ja siis keegi ütleb et poiss mis sa jood nii palju et siis on ka joodik või?
          kui keegi niisama suu soojaks ütleb see ei loe ju, kui ikka tõsiselt öeldakse ja kes hakkabs ulle 2 õlle pärats nii ütlema üldse?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'õlle joomine\'

            Algselt postitas ballack


            Kui palju on normaalne piir nädalas õlle/alkoholi üldse tarbida? Kes on joodik, kes tipsutaja ja kes lihtsalt lõõgastub vahest õlle seltsis... kust siis algavad ja lõppevad piirid? Millal on alkoholi tarbimine juba alkoholism?
            Eks seda peab ikka ise tundma, need piirid on üsna individuaalsed, kuigi ennast objektiivselt hinnata pole just lihtne. Alkoholism on tegelikult juba see, kui sa kohe kindlasti pead nädalas kuigipalju õlut(või midagi muud) tarbima, et vines olla ja ilma selleta tunned ennast mingil määral ebamugavalt. Organism kurivaim harjub väga kiiresti igasugu saastaga.
            Alkoholismil kui haigusel on mitu erinevat staadiumi, millel on omad kindlad sümptomid. Täpsemat infot tasub otsida mõnest psühhiaatriaalasest raamatust näiteks.

            Mina tunnetasin oma piiri ära ligi 4 kuud tagasi peale üht järjekordset räiget läbu, kui kassiahastus peal oli ja elu üle järele sai mõeldud. Paar nädalat ei võtnud tilkagi, siis aga võtsin prooviks paar õlut ja avastasin imestusega, et õllel on olemas ka aroom ja maitse, mille ma juba ammu olin ära unustanud. Kusjuures, teisel pudelil oli maitse juba pea olematu ja ma eelistasin teisele õllele hoopis mahla
            Nüüdseks on möödas Metallica kontsert, Jaanipäev, Õllekas ja sünnipäev ja ma ei ole ennast ikka täis joonud. Veel aasta tagasi Metallicat küll polnud, aga ülejäänud kolm üritust lõppesid mul mäluauguga ja millegi ilusa persse keeramisega.
            Praeguse seisuga ei julgegi enam nina täis tõmmata. Kui peale paari õlut hammas verele peaks minema, tuleb vaid mõni värvikas pildike minevikust silme ette manada või siis silm mõnele elavale eeskujule peale heita, et aru saada: elu on niipidi ikka tunduvalt ilusam.
            Siiamaani on kõik kenasti kulgenud, aga piisab vaid korraks järele anda ja kõik on jälle perses... Väga salakaval värk on see alkoholismus.

            Uhh, see vist sobiks pigem sinna AA teemasse.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'õlle joomine\'

              see küsimus tekkis esilehe kommentaaride pärast kus meid joodikuteks keegi härrasmees (arvan et oli meessoost) teadis nimetada kuigi pole meid peaaegu üldse näinud (kui üldse on näinud).

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'õlle joomine\'

                No osadel minu sõpradel on 4-pack täiesti tavaline nädala sees.. nädalavahetusest ma ei räägigi.. ja nemad joodikud vaevalt, et on

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'õlle joomine\'

                  Algselt postitas amority


                  No osadel minu sõpradel on 4-pack täiesti tavaline nädala sees.. nädalavahetusest ma ei räägigi.. ja nemad joodikud vaevalt, et on
                  Mul on sel nädalal kuidagi sujuvalt igaõhtuse FMi-klõpsutamise juurde kulunud 6-7 õlut. Ausaltöeldes annab tunda, kui enne tööleminekut hommikukohvi asemel alkaseltzerit jood. Muidu mingi 4 õlukest tööpäeva õhtul - ei näe hullu.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'õlle joomine\'

                    Minu emakeeleõpetaja hurjutas ikka, et kui inimene rohkem kui 2 korda kuus 2 õlut ära joob, siis on juba joodik. Aga eks ta ikka vahel liialdas natuke.

                    Minu jaoks on joodik see, kes ei suuda ilma elada (st. on sõltlane). Ise olen endale sel nädalal tõestanud, et väga hästi suudan ilma elada.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'õlle joomine\'

                      Mina eile jõin vaid lonksu veini.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'õlle joomine\'

                        mõtlen nüüd alates reedest oma joomalauda

                        reede - 8 gin\'i 0,33 ja 0,5l viina 18-02
                        laupäev - 0,5l viina 16-01
                        pühapäev - 4 õlut 15-17
                        esmaspäev - umbes 0,85 viina (2x0,5 + 0,7 kahe peale) 20-05
                        teisipäev - 2 x 1,5l gini 22-03
                        kolmapäev - 0
                        neljapäev - hetkel 0

                        nagu ei ole joodik vist ää.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'õlle joomine\'

                          joodikud ei joo yldse 6lut. nii et..6lle joomine pole joomarlus ega miski muu paha paha asi

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'õlle joomine\'

                            esmaspäev 0
                            teisip 0
                            kolmap 0
                            neljap 0

                            eelmist nädalat ei kommentaari.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'õlle joomine\'

                              joomiseks läheb siis kui õlle pealt \"teravale\" üle minna.õlle iseenesest sisaldab palju B-grupi vitamiine,on kasulik närvisüsteemile ning pidavat võitlema vähi vastu.nii et päris ära jätta seda suvist karastusjooki ei tohiks.haiguste,põletike ja ravi ajal teda jällegi ei soovitata v.a peaparanduseks muidugi.:P
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar

                              Working...
                              X