320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Avasin pahaaimamatult toote nimega Põhjala ÖÖ Imperial Baltic Porter. Oi, see on karm kraam. Jessus.
    Ah noh - Arsenali mängu kõrvale kuidagi kõlbab.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Tasub vast siin joomise vahepeale ka ajaloo huvides äramärkimist, et Kuldmunade jagamisel tegid sel aastal parima pakendidisaini kategoorias õlled puhta töö - Hampelmann kuld, ALekokk Imperial hõbe ja Õllenaut pronks. Lisaks sai Hampelmann firmagraafika hõbemuna.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        alekok on välja lasknud metsatöllu õlle.
        kirjeldavad seda kui jõulist, iseloomuga bla, bla bla
        mina ütleks, et kõige huvitavam õlu viimasel ajal. nimelt kolm esimest lonksu maitses nagu vaarikamahl ja kolm viimast nagu päris joodav õlu(tavaliselt on vastupidi).
        et äkki peaks klaasi valama ja ootama pool tundi?
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Üks teemaväline küsimus vahele. Kas keegi teab mõnda poodi (või ka baari) Tallinnas, kus on müügil pudelis Stowfordi alkoholivaba siider? Kui kellelgi on kuskil silma jäänud, siis võiks ajaraam jääda viimase paari nädala sisse. Tänud ette.

          E: Ise küsin, ise vastan. Kraanis on olemas, 2.50 per nott. Jaemüügikohtade infot ootaks endiselt.

          E2: Kolin küsimusega pereklubi foorumisse.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            E2: Kolin küsimusega pereklubi foorumisse.
            Tõepoolest, alkovaba siidri jutt pani terveks dekaadiks teema lukku.

            Igatahes, juba mitmel korral olen poodides tähele pannud huvitava pudelikujundusega Lapin Kulta Arctic Malte. Pilsner ja dark lager. Laupäeval andsin uudishimule järele ja ostsin mõlemad. Mis seal öelda, üsna kena pudel on! Veidi arusaamatu, miks küll just 0,35 aga mis seal ikka. Pudeli sisu ei vääri märkimist, puhas piss, see tumedam kerge karamellimaiguga. Võtke mu soovitust kuulda ja ärge kulutage oma raha sellele.

            Parem proovige uue Eesti tootja, Lehe Pruulikoja, õllesid. Väike India - lõhnalt tugev, maitselt veidi vesine autojuhiõlu. 2,7% IPA on huvitav juba oma olemuse poolest. APA okei BIPA vast kõige maitsekam neist, vollit kah rohkem sees. Aga Õllenaudile jääb siiski Lehe alla.

            Samas, mida rohkem uusi väiketootjaid, seda uhkem!
            Supplies!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Miskised suvemärjukesed ronivad juba lettidele.
                Magusavõitu neste, pudel läks väga kiirelt alla, kas ka kaks on juba järgmise proovimise jutt. Aga igatahes tuju seda veel osta on igaljuhul olemas.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Proovisin Lehe pruulikoja õlled ära:

                  • Blackmouth Cur, American ale, alk 5,2% mahust
                  • Väike India, India pale ale, alk 2,7% mahust
                  • Lõbus Njuufa, black India pale ale, alk 6,5% mahust

                  Head joogid, eriti meeldis Lõbus Njuufa.
                  2,7 IPA oli ka mõnus, parem kui need 8-9 vollised.

                  Maalehe andmetel müüakse neid järgmistes kohtades- Tartus Õllepood nr. 1, Tallinnas Drinkshop ning samuti käsitööõlut müüvatest baaridest ja pubidest. Samuti saab tooteid osta Järve, Kakumäe, Pirita, Ringtee ja Keila Selveritest.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Miskised suvemärjukesed ronivad juba lettidele.
                    Magusavõitu neste, pudel läks väga kiirelt alla, kas ka kaks on juba järgmise proovimise jutt. Aga igatahes tuju seda veel osta on igaljuhul olemas.
                    Kust seda saaks praegu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Igatahes, juba mitmel korral olen poodides tähele pannud huvitava pudelikujundusega Lapin Kulta Arctic Malte. Pilsner ja dark lager. Laupäeval andsin uudishimule järele ja ostsin mõlemad. Mis seal öelda, üsna kena pudel on! Veidi arusaamatu, miks küll just 0,35 aga mis seal ikka. Pudeli sisu ei vääri märkimist, puhas piss, see tumedam kerge karamellimaiguga. Võtke mu soovitust kuulda ja ärge kulutage oma raha sellele.
                      Proovisin paar nädalat tagasi ühte neist Lapin Kultatest. Jõin seda pärast iirlast, millest match ja Marduk HH foorumis rääkisid. Üleminek oli "fantastiline". Oleksin võinud ju hoiatada siin teisi.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Kust seda saaks praegu?
                        Rimis oli olemas ning tõesti mekib hästi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          • Lõbus Njuufa, black India pale ale, alk 6,5% mahust
                          Maalehe andmetel müüakse neid järgmistes kohtades- Tartus Õllepood nr. 1, Tallinnas Drinkshop ning samuti käsitööõlut müüvatest baaridest ja pubidest. Samuti saab tooteid osta Järve, Kakumäe, Pirita, Ringtee ja Keila Selveritest.
                          See oli minu arvates Tallinnas Põrgus müügil. Kindel pole, kuid jäi nagu eile silma.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Samas, mida rohkem uusi väiketootjaid, seda uhkem!
                            Nagu õlu kuiva kurku lause! Kui eelmine nädal astus Lehe Pruulikoda avalikkuse ette, siis see nädal (õigemini küll see nädalavahetus) tegi sama sammu Vormsi Õlu. Lajatavad 3 erineva sordiga: Märzen, Hele Laager ja Ale. Minu arvates kõik lahedalt nämmad. Mitte nii peened nagu Lehe vaid sellised maalähedasemad.

                            Tegelikult tuli eelmine nädal 3 uue sordiga lagedale ka Raasiku Õlletehas. Varasemast ajast on neil müügil Kodune Kali. Nemad on Elava Õlu oma pruulikoda. Minu proovitud neljast sordist julgen soovitada ainult kalja. Kõikidel õludel (Verner Hele, Vienna ja Märzen) olid küljes kerged pruulimisvead ja seisnud õlle ilmingud. Algajate asi anname aega atra seada.

                            Kommentaar


                              Üks hea foorumlane ütles mulle Dublineris, kui lõpetasime klaasid Abbotiga, et fakit, mis me seda sodi siin joome, lähme parem Drinki ja teeme mõned Videvikud, see on kõige parem õlu. No tegime. Oli hea õlu. Vaadist kahjuks ei olnud, aga käras pudelist ka. Hämmastavalt joodav nii kange ja nii vürtsise asja kohta. Pärast proovisime Vormsi märzenit ja ale'i ka, aga peale Videvikku ei olnud neil enam mingit maitset. Peab teisele katsele minema nendega.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Hull kevad, hull kevad! Vaevu jõuab öllevunts viimasest uuest väike ölletehase toodangust ära kuivada, kui juba pressib järgmine uksest sisse. Selle nädala uus tulija on Saaremaalt, Pöidest. Ja esiklapse nimeks on "Rukkiõlu". Huvitav miks mitte "Rukkiölu"? Oleks identiteedikam, hipsterlikum ehk? On kuidas on, aga peenete taani hipsterimaitsetega harjunud puuprill võib seda õlut juues shoki saada. Pole siin maitses lilli ega peent mändi ja troopilisi puuvilju vaid kõige ehedam rukkis. Ja natuke pärmi ka. Rukkileib vedelal kujul. Vajab natukene veel timmimist, aga muidu igati tip-top.

                                PS. Kas keegi oskab öelda, mis on saanud Hampelmann Breweryst? Võitsid siin auhindasid ja tegid jõuludel lärmi, aga mis neil tagatoas valmimas on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X