320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Pöide rukist Õllenaudi omaga võrdled? Muuseas, eile oli ETVs saaremaalase tegemistest juttu saates "Meie inimesed". Õlleteo nüanssidesse seal küll ei laskutud, aga huvitav ikkagi.
    Supplies!

    Kommentaar


      Õllenaut ja Pöide lähenevad rukkile erineva nurga alt. Mida rukkiõlu kohta teadma peab on see, et seda ei valmistata 100% rukkist vaid mingi osa odrast asendatakse rukkiga. Pöide läheneb oma rukki õlule koduõlu nurga alt, kuid Õllenaut kalja nurga alt. Pöide mainib enda sildi peal veel nisu kasutamist. Ehk sama lähteaine, kuid erinevad õlud

      Uus õlle"tehas" on taas lume alt välja sulanud. TANKER (http://www.tanker.ee/) on mustlaspruuliettevõte. Oma tehast nad ei oma, kuid retsept ja bränd kuuluvad neile. Pruulimiseks kasutavad nad Õllenaudi vahendeid. Nende esimene õlu "Kyte Peale" peaks olema Põrgus saadaval, kuid ise veel proovinud ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Üks hea foorumlane ütles mulle Dublineris, kui lõpetasime klaasid Abbotiga, et fakit, mis me seda sodi siin joome, lähme parem Drinki ja teeme mõned Videvikud, see on kõige parem õlu. No tegime. Oli hea õlu. Vaadist kahjuks ei olnud, aga käras pudelist ka. Hämmastavalt joodav nii kange ja nii vürtsise asja kohta. Pärast proovisime Vormsi märzenit ja ale'i ka, aga peale Videvikku ei olnud neil enam mingit maitset. Peab teisele katsele minema nendega.
        Peale seda kui laupäval trehvasime, siis läksime prouaga Pudelisse ja proovisin vaadist Videviku.
        Oli tõesti hüva kraam.

        Siit ka küsimus- Kas seda mujal peale Drink Shopi ka kuskilt pudelis osta saab? Tahan mõned pudelid kingiks osta.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kohas saab ka seda.
          Täitsa hüva rüübe.
          Algselt postitas Marduk Vaata postitust

          Uus õlle"tehas" on taas lume alt välja sulanud. TANKER (http://www.tanker.ee/) on mustlaspruuliettevõte. Oma tehast nad ei oma, kuid retsept ja bränd kuuluvad neile. Pruulimiseks kasutavad nad Õllenaudi vahendeid. Nende esimene õlu "Kyte Peale" peaks olema Põrgus saadaval, kuid ise veel proovinud ei ole.

          Kommentaar


            Valmiermuiža tume mulle päris meeldis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Siit ka küsimus- Kas seda mujal peale Drink Shopi ka kuskilt pudelis osta saab? Tahan mõned pudelid kingiks osta.
              Võid proovida Stockmanni ja Koht (Koha) Poodi (Nunne tn).

              Kommentaar


                Vahelduseks hipsterõlledele on turule tulnud ka uus mainstream õlle. Minu arust meh.



                Pikemalt Gambrinuse õllepäevikus: http://tartugambrinus.blogspot.com/2...ard-lager.html
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  kuu aega tagasi

                  Algselt postitas mg Vaata postitust
                  alekok on välja lasknud metsatöllu õlle.
                  kirjeldavad seda kui jõulist, iseloomuga bla, bla bla
                  mina ütleks, et kõige huvitavam õlu viimasel ajal. nimelt kolm esimest lonksu maitses nagu vaarikamahl ja kolm viimast nagu päris joodav õlu(tavaliselt on vastupidi).
                  et äkki peaks klaasi valama ja ootama pool tundi?
                  tegelt olen ma seda nüüd veel joond, kui soodukas(~70 centi) tuleb, siis ostaks.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mg Vaata postitust
                    kuu aega tagasi



                    tegelt olen ma seda nüüd veel joond, kui soodukas(~70 centi) tuleb, siis ostaks.
                    Rimis on kuuspakk soodukaga. Sealt ma ta võtsin.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kui feik see Saku uus humalat täis õlle on?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                        Kui feik see Saku uus humalat täis õlle on?
                        humalat natuke on, aga see on ka kõik.
                        jõin nii sinist kui valget, ühes oli vähem ja teises tsipa rohkem.
                        raha maitse lööb üle.
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Selle video järgi võiks arvata, et nüüd tehti miskit IPAlaadset ka neile, kes varem garaa˛is kastikaupa Rocki lakkusid. Loodetavasti õlu on parem, kui see reklaamfilm. Pruuliti kuuldavasti alltöövõtu korras Õllenautide juures.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Selle video järgi võiks arvata, et nüüd tehti miskit IPAlaadset ka neile, kes varem garaažis kastikaupa Rocki lakkusid. Loodetavasti õlu on parem, kui see reklaamfilm. Pruuliti kuuldavasti alltöövõtu korras Õllenautide juures.
                            Hoia kätt pulsil!

                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Uus õlle"tehas" on taas lume alt välja sulanud. TANKER (http://www.tanker.ee/) on mustlaspruuliettevõte. Oma tehast nad ei oma, kuid retsept ja bränd kuuluvad neile. Pruulimiseks kasutavad nad Õllenaudi vahendeid. Nende esimene õlu "Kyte Peale" peaks olema Põrgus saadaval, kuid ise veel proovinud ei ole.
                            Jook ise on aus kraam, paraku pole suurem asi spetsialist, et erilisi nüansse välja tuua. Hind oli (vähemalt Špunkast ostes) Õllenautidest mõnevõrra kallim, aga eks väikeste koguste juures ole see arusaadav. Mõned nädalad tagasi sai eelmainitud kohast ka Poola pruulikoja Kormoran IPA ostetud ja vaat see oli mõnus rüübe, ning hinna-kvaliteedi suhe oli vägagi paigas (2,55 poole liitri kohta). Soovitan!
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Hoia kätt pulsil!
                              Oleks siin ka Sakuvaba tsoon, jääks olulised postitused silma, mitte kahe silma vahele.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Tänases EPL-is on juttu eesti väiketootjatest.
                                Ostke digileht või lugege Selveri kassasabas kiiresti läbi1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X