320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Näe Tofoa ei olegi kapihomo alati. Vahel on ta heade poolel ja hea inimene ja räägib õiget juttu ka
    Jup. Mul on hea meel, et me tutvusime. See oli väga hea õhtu! Ma ei unusta seda kunagi. Nüüdsest oled ka Sina heade poolel!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Panen siia omale ja teistele meelespea, et kuhu on vaja minna uudistama.

      Autoga mööda sõites on jäänud silma paar uut õllepoodi -Telliskivi äärde on tekkinud SIP, taustajõuks peaks seal olema Eesti parim õllesommeljee Urmas Linnamägi. Gonsiori tänaval on endises K-arvutisalongis Wine of Galilee nimeline asutus. Võimalik, et sealt saab Belgia õlut. Lisaks on detsembri algusest Špunka õllepood uuel aadressil, Pärnu mnt 125.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Lisan juurde, et Kalamaja hipsterperekondadele on Võrgu tänavale tehtud õllepood nimega "Uba ja Humal".
        Wine of Galilee- kui sa oled Belgia õlle fänn siis vutt vutt sinna. On palju mainstreami, aga ka pärleid. Hinnad seksikad ja soodsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Lisaks on detsembri algusest Špunka õllepood uuel aadressil, Pärnu mnt 125.
          Seal tehakse ka koolitusi. Vist oli iga päev kell 19:00. Või argipäeviti kell 19:00. Või mingid nädalapäevad kell 19:00. Igatahes neljapäeva õhtul kell 19:00 tehti seal koolitust. Aga küllap linnarahvas seda juba teab.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ahjaa oleks kahju kui oleks unustanud, aga Pärnu on endale saamas igati kobedat tükki õllekultuuri. Peale selle, et Tartu Gambriniuse Õllepoe haru on otsustatud ka peale suvist perioodi lahti jätta on kohe kohe oma uksi avamas (tegelikult juba natuke lahti ja tegutseb) Wirre. Täitsa bussijaama kõrval punastest tellistest maja, aadressiks Ringi 1. Soklikorrusel. Vedajaks Põrgu endine baarimees, kes tunneb õllet seest ja väljast. Paar nädalat tagasi oli neil 6 vaati, millest 3 olid täiesti unikaalsed Eestis: De Molen Simcoe, Konrad hele ja tume. Neid ei ole Eestis mitte üheski teises pubis. Lisaks Õllenaudi Punahabe, mida on vaadis vaid limiteeritud kohtades (hetkel). Minu suurimaks üllatuseks olid kõik õlled värsked, sest minu jaoks paistis Pärnu väga välja surnud kohana (nädal enne jõule). Ametlik avamine peaks neil toimuma jaanuaris/veebruaris ja siis peaks kraane juurde tulema. Nii, et Pärnakad nautige!

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Ahjaa oleks kahju kui oleks unustanud, aga Pärnu on endale saamas igati kobedat tükki õllekultuuri. Peale selle, et Tartu Gambriniuse Õllepoe haru on otsustatud ka peale suvist perioodi lahti jätta on kohe kohe oma uksi avamas (tegelikult juba natuke lahti ja tegutseb) Wirre. Täitsa bussijaama kõrval punastest tellistest maja, aadressiks Ringi 1. Soklikorrusel. Vedajaks Põrgu endine baarimees, kes tunneb õllet seest ja väljast. Paar nädalat tagasi oli neil 6 vaati, millest 3 olid täiesti unikaalsed Eestis: De Molen Simcoe, Konrad hele ja tume. Neid ei ole Eestis mitte üheski teises pubis. Lisaks Õllenaudi Punahabe, mida on vaadis vaid limiteeritud kohtades (hetkel). Minu suurimaks üllatuseks olid kõik õlled värsked, sest minu jaoks paistis Pärnu väga välja surnud kohana (nädal enne jõule). Ametlik avamine peaks neil toimuma jaanuaris/veebruaris ja siis peaks kraane juurde tulema. Nii, et Pärnakad nautige!
              No vot siis uudiseid. Tähelepanek kõrva taha ja asja uurima minema.

              Vana aasta viimased tunnid nägi veel kolme uut huvitavat maitset, millest 2 olid Leffed ja üks belglane veel. Aga selle nimi on mälust juba igaviku radadele läinud.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Parim õlu, mida eelmisel aastal jõin oli http://www.ratebeer.com/beer/mikkell...r-baby/152407/ . Poes hind 5€ kandis, joogi-söögikohtadest üle selle. Igat kopikat väärt APA. Eesti enda toodang muutub kahjuks aina igavamaks. Õllenaut ning Põhjala pole viimase poole aastaga millegi heaga välja tulnud (Vanaeit oli üle prahi). Hampelmanni Armastus Ladina-Eestist oli isegi täitsa minu maitsele ning sai nädalas ikka 5x tarbida seda. Lehe Suve võib ka erandina välja tuua eelmisest aastast. Väga mõnus värskendav suvise kuuma ilmaga. Eks näis, mis uus aasta toob, kuid varsti pidi Põhjala hakkama uuesti Pesakonda tootma!

                Kommentaar


                  Hmm, mu meelest see uus Mutant Disco on täitsa hea

                  edit: väärib märkimist ka tore kujundus!
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Ahjaa oleks kahju kui oleks unustanud, aga Pärnu on endale saamas igati kobedat tükki õllekultuuri. Peale selle, et Tartu Gambriniuse Õllepoe haru on otsustatud ka peale suvist perioodi lahti jätta on kohe kohe oma uksi avamas (tegelikult juba natuke lahti ja tegutseb) Wirre. Täitsa bussijaama kõrval punastest tellistest maja, aadressiks Ringi 1. Soklikorrusel. Vedajaks Põrgu endine baarimees, kes tunneb õllet seest ja väljast. Paar nädalat tagasi oli neil 6 vaati, millest 3 olid täiesti unikaalsed Eestis: De Molen Simcoe, Konrad hele ja tume. Neid ei ole Eestis mitte üheski teises pubis. Lisaks Õllenaudi Punahabe, mida on vaadis vaid limiteeritud kohtades (hetkel). Minu suurimaks üllatuseks olid kõik õlled värsked, sest minu jaoks paistis Pärnu väga välja surnud kohana (nädal enne jõule). Ametlik avamine peaks neil toimuma jaanuaris/veebruaris ja siis peaks kraane juurde tulema. Nii, et Pärnakad nautige!
                    "Wirre" avamispidu siis juba täna kell 20.00!

                    Kommentaar


                      Lufthansal pakutav 0,33 Warsteiner Premium Dunkel on ikka üle võlli hää. Pole eriline õlle tundjateadjameister aga mis värk on nende vaadiõlledega. eelmine nv käies sellises legendaarses kohas nagu levikas, tellisin klassikalise vaadi rocki, hea odav säästu perioodil ja minnes edasi patrickusse vanalinna ja võttes sama õltsi, oli vahe kuidagi eriti kahtlane. üks nagu oli rock peaks, minu teada. ja teine totaalne koera kusi. strange.

                      Kommentaar


                        Kuidas seal Wirres standardõllede hindadega on (kui neid üldse pakutakse, lihtsalt annab aimu üldisest hinnatasemest)? Pärnus on õlle keskmine hind baarides oluliselt kallim kui tartus...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Lufthansal pakutav 0,33 Warsteiner Premium Dunkel on ikka üle võlli hää. Pole eriline õlle tundjateadjameister aga mis värk on nende vaadiõlledega. eelmine nv käies sellises legendaarses kohas nagu levikas, tellisin klassikalise vaadi rocki, hea odav säästu perioodil ja minnes edasi patrickusse vanalinna ja võttes sama õltsi, oli vahe kuidagi eriti kahtlane. üks nagu oli rock peaks, minu teada. ja teine totaalne koera kusi. strange.
                          Peamine sai märgitud, et just Lufthansal
                          Aga seoses selle vaadiroki segadusega, siis ehk oli asi selles, et läksid levikast veel edasi? Tegu ikkagi viimseima lõpppeatusega
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Peamine sai märgitud, et just Lufthansal
                            Aga seoses selle vaadiroki segadusega, siis ehk oli asi selles, et läksid levikast veel edasi? Tegu ikkagi viimseima lõpppeatusega
                            haha, nope. kui sa annad mulle ühe poe siin, mis pakub seda sorti, siis annan sulle sooja high five. või äkki tuled minuga praegu Alexanderplatzile ja lähme teeme ühed Warstid.. ja seoses levikaga on teema lihtne, seal on rahulikum kui ei ole saabunud põhijoodikuid.
                            GO LEVIKAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              haha, nope. kui sa annad mulle ühe poe siin, mis pakub seda sorti, siis annan sulle sooja high five. või äkki tuled minuga praegu Alexanderplatzile ja lähme teeme ühed Warstid.. ja seoses levikaga on teema lihtne, seal on rahulikum kui ei ole saabunud põhijoodikuid.
                              GO LEVIKAS
                              Poodide suhtes pole nii kindel, eeldan et Stockis või Drink Shopis ikka on, aga see-eest pealinna baarides-lokaalides oled seda väga tihti kohanud.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Lõbus Njuufa... ei katsetanud aga küllap oleks lusikas püsti sees seisnud.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X