320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Koeral peab päris suur emm olema siis, et seda sealt näha oleks. Vihje, kopeeri pildi aadress ja ava uues aknas.Selle peale oleksid võinud ka ise tulla mitte kohe kisama pista.
    Ikka on pisike.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Mina appis ei näe ega saa ka kopeerida aadressi.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        mis siin on eilesündinud koos ve, et ei oska normaalses suuruses pilte postitada

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          mis siin on eilesündinud koos ve, et ei oska normaalses suuruses pilte postitada

          su pilt on nii pisike, ei näe lugeda
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Ja Eestis me ei joogi õlut
            Üle terve Baltikumi ja Venemaa võiks suurelt Carlsberg tirida. Aga Carlsberg on välismaa ja Saku on ikka see oma ja õige?

            Kommentaar


              Kas Põhjala Rukkirääk ongi nii vahune õlu? Kui ma tavaliselt joon 0.3'seid pudelist, siis seda oli võimatu juua. Proovisin klaasi kallata, kuid vahtu oli rohkem kui asi väärt. Sattus mulle lihtsalt imelik eksemplar või ongi selline?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ei tohiks väga enam olla kui näiteks Virmalistel. Kuupäivä vaatasid, äkki oli üle?
                Vahel võib ka mingi veider partiinali olla. Sai just pühapäeval kamraadidega kõigile ring Uut Maailma näiteks ette pandud ja ühel täitsa teise tekstuuri tihedusega, kui teistel.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kas Põhjala Rukkirääk ongi nii vahune õlu? Kui ma tavaliselt joon 0.3'seid pudelist, siis seda oli võimatu juua. Proovisin klaasi kallata, kuid vahtu oli rohkem kui asi väärt. Sattus mulle lihtsalt imelik eksemplar või ongi selline?
                  Senised kogemused on positiivsed olnud. Liigset vahtu küll täheldanud pole.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    A Le Coqi Extra seeriaga on lisa tulnud suveõllede valikusse. Lisatud on laim. Magusam, kui näiteks Tuborgi Cut ja tundub väga selle ingveriversiooni lähisugulane. Keelt lae alt lahti just ei päästa.

                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar




                      Ei tea, kas asi oli selles, et ei saanud küllalt külmikus seista, kuid juua seda küll ei saanud. Tähendab sai, kuid maitselt meenutas meie pilkut. Natukene kallim ainult.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kas Põhjala Rukkirääk ongi nii vahune õlu? Kui ma tavaliselt joon 0.3'seid pudelist, siis seda oli võimatu juua. Proovisin klaasi kallata, kuid vahtu oli rohkem kui asi väärt. Sattus mulle lihtsalt imelik eksemplar või ongi selline?
                        Rukkiõlu stiili poolest on üpriski vahune ning kui mitte tähele panna temperatuuri muutusi, siis võib nii tõesti juhtuda. Külmast sooja/soojast külma jnm. Järske muutuseid rukkiõlu ei talu.

                        Kommentaar


                          Sellest on möödas juba rohkem kui paar nädalat, aga endiselt ei lähe meelest mul Wiru Palmse. Õhtul linnast tulles, kilk peas ja silmad säramas mõttest, et saab õhtut ühe õllega veelgi pikendada avasin pudeli, võtsin paar lonksu ja jätsin klaasi nii nagu ta oli. Pool pudelit jätsin igaks juhuks külmikusse, et selge peaga uuesti proovida aga ei, sama sitt kui enne - kraanikausist alla. Ja ma ei mäleta, millal viimati õlle ära valasin, pigem arvan, et seda pole üldse juhtunud.

                          Ma ei teagi, kas sattus lihtsalt sitt partii või mis, aga Eestis üldjuhul osatakse tumedat õlut teha, kuid Palmsele ma küll teist võimalust ei anna.

                          Skaala teisest otsast mekkisin täna Põhjala kolmekordset IPAt - üsna tummine tükk, nagu 12vollisest kraamist oodata oligi. Mõnus pikk rüübe, aga üle ühe korraga sisse ei aja. Käisin ka nende kodukal ja vaatasin, et Odraveini pakutakse - kuulnud seda tüüpi õlle kohta olen, mekkinud veel mitte, tundub igatahes intrigeeriv.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Sellest on möödas juba rohkem kui paar nädalat, aga endiselt ei lähe meelest mul Wiru Palmse.

                            Skaala teisest otsast mekkisin täna Põhjala kolmekordset IPAt - üsna tummine tükk, nagu 12vollisest kraamist oodata oligi. Mõnus pikk rüübe, aga üle ühe korraga sisse ei aja. Käisin ka nende kodukal ja vaatasin, et Odraveini pakutakse - kuulnud seda tüüpi õlle kohta olen, mekkinud veel mitte, tundub igatahes intrigeeriv.
                            Kunagisest heast täidlase kehaga Palmsest on tõesti ainult varemed maha jäänud. Wirul kõiguvad partiid ka päris seinast seina nii, et päris maha ei tasu kanda. Aga eks ta selline loterii ole.

                            Odravein (Barley Wine)- ma tõsiselt soovitan lähipäevil oma sammud Hopnerisse (Vana turu kael 3, kohe raekoja platsi juures) seada ja seal üks (kaks või kolm) klaas "Ganko Oyaji" tellida. Jaapani õlletehase Baird toodang, eestis ainult 1 vaat (ehk kui saab otsa siis on kutupiilu), hind 3.- väike 4.- suur. Nad on tabanud täpselt ära milline peaks vaadist serveeritav BW olema. Põhjala Odraveiniga soovitan kõikidel osta 3-4 pudelit ja panna need ära kuskile kapinurka. Ja siis avada neid aastaste intervallidega. Saate tunda oma maitseelunditega mida see hägune kiht pudeli põhjas aastatega korda saadab.

                            Minu enda selle kevade lemmikrüübe on Muddis Golden Ale. Ettevõtmise taga on Moe Õlletehas, aga kuna nendel endal tehase sisustamine alles käib, siis pruulivad nad Raasiku Õlletehases. Fantastiliselt stiilipuhtalt välja tulnud Golden Ale, mis teeb silmad ette ka paljudele inglise "microdele". Humalapommi siit oodata ei maksa, aga janu kustutust küll. Ahjaa eelistada tasuks vaadi versiooni, mis on saadaval Hellas Hundis.
                            Humala sõpradele lisaks eelpool mainitud Põhjala Baltic Notorious IPA3'le tasub proovida ka Tanker (kes ei ole enam mustlased vaid avasid päris oma pruulikoja Vaidas) Reloaded. Kena mahlane ja vürtsikas IPA.

                            Ups unustasin vist ennast taas õllest rääkima... Juhtub

                            Kommentaar


                              virul on väljas minu jaoks uus vähemalt õlts Õllekõrs, IPA tüüpi 5,2 %, 0,33 l Selveris praegu 1,19 + 0,1
                              jõin eile, kangem võiks olla, maitse nagu ei tulnd välja, või ma olen lihtsalt harjunud ainult kanget IPA-t jooma.
                              ehk kui kallimaks läheb, siis rohkem ei osta.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Muddise Golden Ale on väga viisakas rüüber, kuid Põhjala triple IPA täielik läbikukkumine. Sul võib ju Ameerikast pruulimeister kohale tulla, kuid mis sellest kasu on, kui ikka suudad hoopis teise õlle valmis keevitada.

                                Keegi Lehe Suve uut patchi on proovinud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X