320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Aastaid 15 sai elatud lasnamäel majas, kus on 188 korterit. KÜ koosolekul turvas kaks erinevat turvafirmat, opositsiooni oma ja koalitsiooni oma :-) vandid omavahel vaidlesid.

    Kes mängis klaverit (käis õpetaja kindlatel kellaaegadel), kellel oli pommidega seinakell. Naabriga oli ühine esik, liftist tulles on 2 ust korrusel ja ukse taga veel kaks ust. Selle viimase ukse taga elasimegi siis sibulatega. Kui korteris sees käidi, siis kahtlustati naabri vanemat poissi. Läbiotsimise järel igastaheas teda enam näha ei olnud. Uurija oli jalkafänn Margus Kotter. Peale seda pole naabritega suhelnud (10a).
    Naabritel oli komme uks lukust lahti hoida. Mingi olemise käigus väsis meil üks tüdruk natuke ära ja tahtis kodu poole minna. Kogemata jättis ta ühe vasakpöörde tegemata ja astus naabri vannituppa, kuigi arvas et on liftis. Siis olid naabritel pikad näod.

    Suures majas ei tasu Tõnis Mägi Koitu kuulata, isegi mitte kell 23:01. Tullakse vormis ütlema.

    Huvitav oli lasnas elada, aastad 1991-2005.
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      #92
      From: Fitti
      Sent: Tuesday, July 26, 2011 10:17 AM
      To: 'munitsipaalpolitsei@tallinnlv.ee'
      Subject: palun luba füüsiliseks märkuseks


      Tere,

      Teile kirjutab ahastusse viidud maksumaksja.

      PROBLEEM:

      Igal hommikul kell 6.30-6.45 paiku X ja Y tänava ristis elades olen tunnistajaks tehnika võidukäigule koristustöödes: keegi usin heakorratöötaja, kes klassikalise luua asemel kasutab prahi kokkuajamiseks lehepuhurit, alustab tänaval tööd. Puhur on ilmselt mõni vanem või odavam mudel, sest isegi kinniste akendega kostab tuppa sama palju lärmi, kui võiks teha nõukogude-aegne hambapuur minu padja all. Sedavõrd varane ärkamine päevast päeva, nädalast nädalasse tekitab mul kestvaid aktiivsus- ja tähelepanuhäireid terveks järgnevaks päevaks.


      KÜSIMUS:

      Kas Teil on võimalik mulle väljastada kirjalik luba, soovitavalt Monica Ranna allkirjaga, teha ülalmainitud aktiivsele heakorratöötajale füüsiline märkus tema käitumise sobimatuse kohta? Ettepaneku kasuks räägib ka see, et kuna eeldatavasti elab ümbruskonnas veel teisigi inimesi, kes ei tööta lüpsjate või raadios hommikuprogrammitöötajatena ja võiksid soovida kauem magada, suurendaks märkus kollektiivset heaolu vähemalt järgmise hommikuni.

      Ette tänades,
      Fitti Baldi


      --------------------------------------------------------------




      From: Jaanus Kivi [mailto:Jaanus.Kivi@tallinnlv.ee]
      Sent: Monday, August 08, 2011 12:07 PM
      To: fitti@baldi.ee
      Subject: avaldus


      Tere,

      Kirjutan Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametist seoses Teie poolt saadetud kirjaga. Sooviks täpsustada seda, et millise maja koristaja see öörahu seal rikub, sooviks teada täpset aadressi, et saaks siis asjaga edasi minna ja ühendust võtta selle korteriühistuga.

      Lugupidamisega
      Jaanus Kivi
      Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
      6440149


      --------------------------------------------------------------



      From: Fitti
      Sent: Monday, August 08, 2011 12:18 PM
      To: 'Jaanus Kivi'
      Subject: RE: avaldus


      Tere,
      Tänan vastuse eest.

      Kahjuks ei ole leidnud endas seni jõudu nii varaseks ärkamiseks ja tänavale asja uurima minekuks, nii et öörahu rikkuja isik on tuvastamata.
      Kuna meie maja asub täpselt X ja Y tänava nurgal, võib see müristamine kosta näiteks nii mõnest hoovist kui lähedalolevast pargist. Aga iga tööpäeva hommikul ca 6.30-6.45 algab vilgas töö.

      Saatke näiteks homme hommikul sellel ajal sinnakanti patrull, leiate usina heakorratöötaja kuulmise järgi kiirelt üles.

      Fitti Baldi


      --------------------------------------------------------------



      From: Monica Rand [mailto:Monica.Rand@tallinnlv.ee]
      Sent: Friday, August 26, 2011 9:51 AM
      To: fitti@baldi.ee
      Subject: FW: Vastus avaldusele


      Lugupeetav Fitti Baldi


      Vastuseks Teie poolt saadetud avaldusele teatame, et Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti poolt on kontrollitud avalduses nimetatud fakte. Ühendust on võetud x tn ja y tn ristmikul asuva korteriühistu liikmega ning selgitatud probleemi olemust ning seda, et öörahu Tallinna linnas kestab kuni kella 07:00ni hommikul. Korteriühistu juhatuse liige lubas nende palgal oleva heakorra töötajaga vestelda ning talle meelde tuletada, et ta öörahu enam ei rikuks. Palume Teid edaspidi nimetatud rikkumisest teatada koheselt munitsipaalpolitsei korrapidajat telefonile 14410 selleks, et patrull saaks Teie informatsiooni operatiivselt kontrollida ja rakendada probleemi lahendamiseks seadustes ettenähtud meetmeid.


      Lugupidamisega

      Monica Rand

      Ameti juhataja


      --------------------------------------------------------------



      From: Fitti
      Sent: Monday, August 29, 2011 10:55 AM
      To: 'Monica Rand'
      Subject: RE: Vastus avaldusele


      Tere,

      Suur tänu abi eest. Tundub, et Teiepoolne verbaalne noomitus on mingit mõju avaldanud, sest täna hommikul algas puhuriga läristamine elukaaslase sõnul alles kell 6.52. Need 8 minutit võin ma aktiivsele heakorratöötajale kinkida, sest kasutan juba üle kuu aja magamise ajal nagunii kõrvatroppe ega kuule enam midagi.
      Kindlasti aga ei kõhkle ma Teie poole pöördumast ka tulevikus ette tulla võivate probleemide puhul, sest näen, et hoolite kodanike heaolust.

      Jõudu ja tuhat tervist,

      Fitti Baldi

      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #93
        Tervelt kuu ajaga suudeti siis lehepuhuja kümmekond minutit hilisemaks nihutada. Way to go!
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          #94
          Üks rumal küsimus. Miks sa ei helistanud MUPOsse siis, kui tüüp su akna taga põristama hakkas? Või ootad, et rohelised vennikesed öö läbi su akna all ootaksid põristajat ootaksid? Iseenesest ajaks selline olukord närvi küll.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Üks rumal küsimus. Miks sa ei helistanud MUPOsse siis, kui tüüp su akna taga põristama hakkas? Või ootad, et rohelised vennikesed öö läbi su akna all ootaksid põristajat ootaksid? Iseenesest ajaks selline olukord närvi küll.
            Ma ei ole sellisel kellaajal võimeline end telefonis adekvaatselt väljendama. Aga no ega ma nüüd reaalselt mupo patrullimist oma maja ees küll ei oodanud, nagu öeldud, soovitan tõesti unerahu tagamiseks kõrvatroppe, maksavad vist alla euro paar ja läristaja võib kasvõi nahast välja pugeda, ma ei kuule midagi. Äratuskella muidugi ka mitte, mis on asja juures kerge downside.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
              Üks rumal küsimus. Miks sa ei helistanud MUPOsse siis, kui tüüp su akna taga põristama hakkas? Või ootad, et rohelised vennikesed öö läbi su akna all ootaksid põristajat ootaksid? Iseenesest ajaks selline olukord närvi küll.
              Mupol on ka öörahu seitsmeni, oleks härra Fitti neile helistanud, siis oleks ta leidnud parkimistrahvi enda luukide vahelt.

              Kommentaar


                #97
                Mul elab korrus kõrgemal üks tibi kellele meeldib nädalavahetustel (vahest ka nädala sees) muusikat kuulata nii, et ma pean seda samuti kuulama. Päeval kuulaku kui tahab, aga öösiti soovin ma ikkagi magada. Olen talle kirjutanud ja öelnud otse mis ma sellisest asjast arvan. Elukaaslane mainis ka korra, sittagi pole muutunud.
                Kellegil nõuaandeid ja soovitusi kuidas talle asi selgeks teha?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mul elab korrus kõrgemal üks tibi kellele meeldib nädalavahetustel (vahest ka nädala sees) muusikat kuulata nii, et ma pean seda samuti kuulama. Päeval kuulaku kui tahab, aga öösiti soovin ma ikkagi magada. Olen talle kirjutanud ja öelnud otse mis ma sellisest asjast arvan. Elukaaslane mainis ka korra, sittagi pole muutunud.
                  Kellegil nõuaandeid ja soovitusi kuidas talle asi selgeks teha?
                  Helista menti
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Öörahu ajal ehk siis peale 23 sobib jah politsei välja kutsuda. Kui midagi muud see kaasa ei too, siis vähemalt pole tema elu enam nii mugav nagu ta tahab.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Öörahu ajal ehk siis peale 23 sobib jah politsei välja kutsuda. Kui midagi muud see kaasa ei too, siis vähemalt pole tema elu enam nii mugav nagu ta tahab.
                      Tänapäeval pole enam seda kella 23.00 piiri. Kortermajas peab kogu aeg rahu olema ja ei tohi naabreid häirida. Helistad nii kaua politeseisse kuni saab asi korda, või saate ühistu siseselt asja jonksu.

                      Kommentaar


                        Türa, ma kaklesin just oma elukaaslasega sellel teemal. Ta arvab, et ma olen liiga karm, jah olen küll, aga mina ei nussi kunagi oma naabreid Olgu ta kas või Nõmme Kalju fänn. Nagu mu naabrimuti polt, kes teda nädalavahetusel rahuldamas käib. Sa võid küll bemmiga sõita, aga kui mul ükskord katus öösel sõitma hakkab su viu-viu-viu muusika peale, siis mis ma tegema pean?
                        teie terviseks!

                        Edit: nüüd tuli naine ja hakkas mu kallal jälle kiunuma. Türa, mina ei kuula Power Hitti nvl. Olen paha ja kuri, aga ennast ming viu-viu-viu muusikaga ma ennast nussida ei lase. Olgu selleks kas või BMWga sõitev Nõmme Kalju fänn.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kui sa tahad väga helde olla, siis sa võid naabrinaisele kõrvaklapid kinkida, millest saab nii muusikat kuulata, et teised ei kuule. Või siis talle lihtsalt öelda, et mine hangi endale kõrvaklapid, muidu kulub tal see raha politseile maksmiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Türa, ma kaklesin just oma elukaaslasega sellel teemal. Ta arvab, et ma olen liiga karm, jah olen küll, aga mina ei nussi kunagi oma naabreid Olgu ta kas või Nõmme Kalju fänn. Nagu mu naabrimuti polt, kes teda nädalavahetusel rahuldamas käib. Sa võid küll bemmiga sõita, aga kui mul ükskord katus öösel sõitma hakkab su viu-viu-viu muusika peale, siis mis ma tegema pean?
                            teie terviseks!

                            Edit: nüüd tuli naine ja hakkas mu kallal jälle kiunuma. Türa, mina ei kuula Power Hitti nvl. Olen paha ja kuri, aga ennast ming viu-viu-viu muusikaga ma ennast nussida ei lase. Olgu selleks kas või BMWga sõitev Nõmme Kalju fänn.
                            seksi ikka said?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              seksi ikka said?
                              Ei saanud, olin liiga närvis
                              Tundub, et Kadrioru Kalju polt luges foorumit. Igatahes on täna vaikus olnud. Tänud abi eest, tillid. Hoian asjadeg kursis, kui asi mendini jõuab.

                              Edit: sittagi pole muutunud! Peab vist mingil laupäeva või pühapäeva hommikul bassikõlari magamistuppa kapi otsa vedama ja endast märku andma. On kellegil mingit head lugu, mida soovitada?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ei saanud, olin liiga närvis
                                Tundub, et Kadrioru Kalju polt luges foorumit. Igatahes on täna vaikus olnud. Tänud abi eest, tillid. Hoian asjadeg kursis, kui asi mendini jõuab.

                                Edit: sittagi pole muutunud! Peab vist mingil laupäeva või pühapäeva hommikul bassikõlari magamistuppa kapi otsa vedama ja endast märku andma. On kellegil mingit head lugu, mida soovitada?
                                Häid lugusid on mitmeid:


                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X