320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hollandi jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Respekt Arjen. Läbi aegade top5 vasak jalg.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Milline kaunis lõpp sellele mehele. Üliülbe pennal ja täielik killer löök veel selle peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Ausalt öeldes tänast mängu vaadates tundub ime, kuidas nad seda suutsid, sest peale Lindelöfi ma ei näe Rootsi praeguses koondises ühtki meest, kes Hollandi koondise kutsetki saaks. Sedavõrd mannetu sats ja ei näe küll neil mingeid śansse mm-il juhul kui nad peaks play-offides õnnestuma.
        Sorri, aga kõlab natuke kibestunud jutuna fänni poolt, kes toetab koondist, kelle ründajad esindavad järgmisi klubisid: Fenerbahce, Besiktas, Lyon, PSV, Sporting. Seekord jäi veel superstaar Spartakist ka kutsumata. Enam-vähem Rootsiga samal tasemel on Holland praegu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Sorri, aga kõlab natuke kibestunud jutuna fänni poolt, kes toetab koondist, kelle ründajad esindavad järgmisi klubisid: Fenerbahce, Besiktas, Lyon, PSV, Sporting. Seekord jäi veel superstaar Spartakist ka kutsumata. Enam-vähem Rootsiga samal tasemel on Holland praegu.
          Ja täpsuse huvides lisame eile kolme ründaja koduklubid ka vastastel-Toivonen (Toulouse) Berg (Al Ain) ja vahetusest sekkunud Isaac Kiese Thelin (Beveren). Polegi midagi lisada. Kas sa eile mängu vaatasid üldse? Rootsil polnud peale ühe poolohtliku võimaluse Bergi poolt midagi pakkuda, seevastu kodusats jättis oma kolm 100 % list võimalust kasutamata. Neist üks oli Janssen ja lisaks Tete ning Wijnaldum raiskasid samuti hiilgavad võimalused. Kusjuures kõik need olukorrad olid avapoolajal.

          PS. Ja see samal tasemel olemise jutt on muidugi koomiline. Mõlemas mängus oli Oranje selgelt parem meeskond ja võõrsil jäeti Dosti täiesti määrustepärane värav lugemata. Täna mitmeid Hollandi vutiportaale lugedes käib läbi arvamus, et Rootsil pole mm-ilt küll midagi otsida. Õnnega pooleks üks võit Prantsusmaa üle oligi nende ainus õnnestumine. Mingist kvaliteedist pole küll mõtet seal rääkida. Play-offis näen neil ainult võimalusi finaalturniirle pääseda kui seeded kausist tuleb vastu Taani. Horvaatia ja Itaalia vastu pole neil mingit varianti ja Śveits on ka nende vastu selge favoriit.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            Ja täpsuse huvides lisame eile kolme ründaja koduklubid ka vastastel-Toivonen (Toulouse) Berg (Al Ain) ja vahetusest sekkunud Isaac Kiese Thelin (Beveren). Polegi midagi lisada. Kas sa eile mängu vaatasid üldse? Rootsil polnud peale ühe poolohtliku võimaluse Bergi poolt midagi pakkuda, seevastu kodusats jättis oma kolm 100 % list võimalust kasutamata. Neist üks oli Janssen ja lisaks Tete ning Wijnaldum raiskasid samuti hiilgavad võimalused. Kusjuures kõik need olukorrad olid avapoolajal.

            PS. Ja see samal tasemel olemise jutt on muidugi koomiline. Mõlemas mängus oli Oranje selgelt parem meeskond ja võõrsil jäeti Dosti täiesti määrustepärane värav lugemata. Täna mitmeid Hollandi vutiportaale lugedes käib läbi arvamus, et Rootsil pole mm-ilt küll midagi otsida. Õnnega pooleks üks võit Prantsusmaa üle oligi nende ainus õnnestumine. Mingist kvaliteedist pole küll mõtet seal rääkida. Play-offis näen neil ainult võimalusi finaalturniirle pääseda kui seeded kausist tuleb vastu Taani. Horvaatia ja Itaalia vastu pole neil mingit varianti ja Śveits on ka nende vastu selge favoriit.
            Rootsil pole enam seda Ibra effekti ka, kes Saksamaa vastu 4:0 taga olles hakkab meeskonda vedama või suudab Portugali meeskonna vastu play offis väravaid taguda.

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Ja täpsuse huvides lisame eile kolme ründaja koduklubid ka vastastel-Toivonen (Toulouse) Berg (Al Ain) ja vahetusest sekkunud Isaac Kiese Thelin (Beveren). Polegi midagi lisada. Kas sa eile mängu vaatasid üldse? Rootsil polnud peale ühe poolohtliku võimaluse Bergi poolt midagi pakkuda, seevastu kodusats jättis oma kolm 100 % list võimalust kasutamata. Neist üks oli Janssen ja lisaks Tete ning Wijnaldum raiskasid samuti hiilgavad võimalused. Kusjuures kõik need olukorrad olid avapoolajal.

              PS. Ja see samal tasemel olemise jutt on muidugi koomiline. Mõlemas mängus oli Oranje selgelt parem meeskond ja võõrsil jäeti Dosti täiesti määrustepärane värav lugemata. Täna mitmeid Hollandi vutiportaale lugedes käib läbi arvamus, et Rootsil pole mm-ilt küll midagi otsida. Õnnega pooleks üks võit Prantsusmaa üle oligi nende ainus õnnestumine. Mingist kvaliteedist pole küll mõtet seal rääkida. Play-offis näen neil ainult võimalusi finaalturniirle pääseda kui seeded kausist tuleb vastu Taani. Horvaatia ja Itaalia vastu pole neil mingit varianti ja Śveits on ka nende vastu selge favoriit.
              Heihopsti, suht pointless võrdlused, ausõna. Eriti hea on rõhuda mängule, kus Rootsi pidi mitte kaotama 7 väravaga. Nice...

              Su domineerimise jutt on ka äärmiselt naiivne. Vaata eelmise hooaja Barcelona - Juventus üle.

              Point on ju selles, et kuigi Holland on läbi oma ajaloo väga palju ebaõiglust kogenud, siis polnud see valiktsükkel tegu ebaõnnega, vaid karmi reaalsusega.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Heihopsti, suht pointless võrdlused, ausõna. Eriti hea on rõhuda mängule, kus Rootsi pidi mitte kaotama 7 väravaga. Nice...

                Su domineerimise jutt on ka äärmiselt naiivne. Vaata eelmise hooaja Barcelona - Juventus üle.

                Point on ju selles, et kuigi Holland on läbi oma ajaloo väga palju ebaõiglust kogenud, siis polnud see valiktsükkel tegu ebaõnnega, vaid karmi reaalsusega.
                Ma olen juba varem ka aru saanud, et Hollandi vutt sulle üsna ebasümpaatne tundub ja seega ei imesta nende postituste üle. Kui nüüd hakata otsima igasugu vabandusi, miks Rootsi kaotas ja oli mänguliselt kehvem (mõlemas mängus) siis on see arusaadav.

                Ja kui sa varem suunasid selle teraviku klubilisele kuuluvusele, siis vaata palun mm-ile pääsenud Islandi ja Serbia ründajate klubilist kuuluvust. Kui see on aluseks kvaliteedi näitajale, siis peale kümnekonna koondise maailmas ülejäänud mm-ile pääsevate koondiste klubiline kuuluvus on veel kehvem kui Hollandi ründajatel praegu.

                Karm reaalsus on pigem anti-Hollandi pooldajate lipukiri. Nagu varem ütlesin, siis oli halb mäng vaid üks selles tsüklis (Bulgaaria võõrsil). Ülejäänud mängudes ei saa altminekut kuidagi otsida kui va Prantsusmaale 0:4 kaotus. Isegi Peter Bosz ütles eile, et mingist kriisist pole mõtet rääkida koondise juures kuna välja jäädi tänu vv-le (muudeti reeglit kus omavahelised mängud ei olnud otsustava kaaluga). Ja Blind sai oma karistuse selle kaotuse eest Bulgaariale, mis saigi kokkuvõttes otsustavaks. Eelmises euro 2016 tsüklis oldi juba enne viimast vooru edasipääsust ilma jäädud.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Mees, sa eksid tohutult, kui arvad, et mul midagi Hollandi vuti vastu on. Absoluutselt mitte. Igal MM-l olen just neile pöialt hoidnud (tegelikult mulle üldse meeldib, kui võidab see, kes pole kunagi MM-i võitnud). Lihtsalt mulle jäi silma kergelt üleolevas stiilis sinu poolt kirjutatu, kus sa tembeldad Rootsit külasatsiks. Ma pole mitte kusagil väitnud, et rootslased on paremad. Point on endiselt selles, et Holland ja Rootsi on võrdsed satsid, mida pikemas perspektiivis see valiktsükkel näitas. Jäta see viimane mäng rahule. Oleks Hollandil vaja lihtsalt võitu, oleks rootslastel ka veidi teine hoiak olnud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mees, sa eksid tohutult, kui arvad, et mul midagi Hollandi vuti vastu on. Absoluutselt mitte. Igal MM-l olen just neile pöialt hoidnud (tegelikult mulle üldse meeldib, kui võidab see, kes pole kunagi MM-i võitnud). Lihtsalt mulle jäi silma kergelt üleolevas stiilis sinu poolt kirjutatu, kus sa tembeldad Rootsit külasatsiks. Ma pole mitte kusagil väitnud, et rootslased on paremad. Point on endiselt selles, et Holland ja Rootsi on võrdsed satsid, mida pikemas perspektiivis see valiktsükkel näitas. Jäta see viimane mäng rahule. Oleks Hollandil vaja lihtsalt võitu, oleks rootslastel ka veidi teine hoiak olnud.
                    Rootsi on praegu tavaline Euroopa keskmik, ei enamat. Neil joppas tohutult selle Prantsusmaa üle saadud võiduga. Või arvad, et see oligi seaduspärane jõudude vahekord. Kaks ebaloogilist tulemust viisidki sellise tabeliseisuni, mis nõudis Hollandilt 7:0 võitu. Rootslaste üllatusvõit prantslaste üle ja Hollandi ebaloogiline kaotus Bulgaariale. Ja minu jaoks oli Tre Kronor pettumus juba aasta tagasi EURO 2016-l , kus isegi koos Zlataniga jäid grupis viimaseks löömata ise mitte ühtegi väravat. Iirlased lõid selle ainsa nende eest.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                      Rootsi on praegu tavaline Euroopa keskmik, ei enamat. Neil joppas tohutult selle Prantsusmaa üle saadud võiduga. Või arvad, et see oligi seaduspärane jõudude vahekord. Kaks ebaloogilist tulemust viisidki sellise tabeliseisuni, mis nõudis Hollandilt 7:0 võitu. Rootslaste üllatusvõit prantslaste üle ja Hollandi ebaloogiline kaotus Bulgaariale. Ja minu jaoks oli Tre Kronor pettumus juba aasta tagasi EURO 2016-l , kus isegi koos Zlataniga jäid grupis viimaseks löömata ise mitte ühtegi väravat. Iirlased lõid selle ainsa nende eest.
                      Mida sa täpsemalt Rootsilt ootasid?

                      Minu väide on endine. Hollandi koondis (moreless) = Rootsi koondis. See võib kõik muutuda järgneva aastaga. Aga selles valiktsüklis oli see loogiline.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mida sa täpsemalt Rootsilt ootasid?

                        Minu väide on endine. Hollandi koondis (moreless) = Rootsi koondis. See võib kõik muutuda järgneva aastaga. Aga selles valiktsüklis oli see loogiline.
                        No üsna elementaarne oli eeldada Iirimaa edestamist ja omavahelise mängu võitmist. Meil jäävad nii või naa erinevad vaatenurgad praguse Hollandi tasemest. Aga las jääda. Ei peagi kõiges samu nüansse nägema.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Respekt Arjen. Läbi aegade top5 vasak jalg.
                          Mitmed endised ja praegused koondislased tänavad Robbenit tema fantastilise karjääri eest oranzide ridades.

                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Holland on kvaliteedilt selgelt Rootsist ees ja pigem olen ka sellega nõus, et 1-2 ebaloogilist tulemust muutsid palju. Sellegipoolest on Holland hetkel kerges kriisis ja uus põlvkond pole piisavalt heal tasemel olnud, aga vaadates Hollandi noori, siis nad tõusevad kohe tippu tagasi. Rootsit ja Hollandit pole väga mõtet võrrelda.

                            Kommentaar


                              Telekavaatajaga pigem nõus.
                              Hollandi ja Rootsi vahel pole vahe üldsegi suur, kui see üldse olemas on.
                              Kas parem meeskond ei peaks olema see, kelle lootused MM´ile saada jätkuvad?
                              Hollandi mängijate valik on üpriski kesine. Peale Robbeni lõpetamist veel kesisemad. Pigem võrdsem Rootsi omaga.

                              Kommentaar


                                Mängijaid ja nende koduklubisi võrreldes võib Hollandil hetkel kerge eelis olla, aga jalgpall on jätkuvalt meeskonna mäng ja Rootsi tundub praegu lihtsalt pisut parem meeskond olevat. Nende sisekliima tundub hetkel väga hea olevat. Märkasin seda juba mõned aastad tagasi U21 koondise tasemel, kui nad esmalt favoriitideks peetud prantslased EM-i kvalifikatsiooni play-offis 2014 välja lülitasid ja seejärel järgmisel suvel ka EM-i kinni panid. Päris paljud tollasest koondislastest on nüüdseks ka kindlalt A-koondissesse kerkinud (Guidetti, Lindelöf, Thelin, Augustinsson, Hiljemark, Sam Larsson, Helander jne) ja tundub, et koos nendega on siis ka nö kambavaim kaasa tulnud. Lisaks julgeks hoopis väita, et ka Ibra lõpetamisega on muututud ühtsemaks meeskonnaks. Et ei sõltuta enam ühe mehe tegutsemisest väljakul. Kesiganes nad play-offis saavad, kerge rootslastega kindlasti olema ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X