320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast Manchester Unitedi 2:1 võidumängu Liverpooli vastu sülitamisskandaali sattunud Jamie Carragher sel hooajal Sky ekraanile enam ei pääse.


    "Kui 2015. aasta lõpus ning järgmise alguses Neville Valencia peatreeneriks oli, siis oli Carragheri kõrval jalgpalliasju arutamas Thierry Neville. Praegu pole teatatud, kes Neville'i partneriks asub."

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust


        Seda kutsutakse HDks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          See on auto on tegelikult Audi, mitte HD, tahtis Shparkz viidata.

          Ei, ma saan peatreeneri “kergest”segiajamisest ka aru, aga HD pildi kohta ikka kohutav kvaliteet.

          Kommentaar


            Ma ei tea, kas see apsakas on aga natuke muigama ajasid need kaks Madis Kalveti lauset küll: Esialgu paiskas selline käitumine õhku kuulujutud, et Schumacheri olukord on läinud raskemaks. Seejärel hakati spekuleerima, et olukord on läinud hoopis halvemaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ma ei tea, kas see apsakas on aga natuke muigama ajasid need kaks Madis Kalveti lauset küll: Esialgu paiskas selline käitumine õhku kuulujutud, et Schumacheri olukord on läinud raskemaks. Seejärel hakati spekuleerima, et olukord on läinud hoopis halvemaks.
              See natukene juba tähekese norimine.

              Kommentaar


                Ma siis jätkan tähenärimise lainel, või on tegemist mingi uudissõnaga:


                Armastatud näitleja Luule Komissarov, kes jälgis laupäeval Anfieldi staadionil Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani ja Liverpooli võidumängu Bournemouthi üle, rääkis «Vikerhommmikus» muljeid unustamatust jalgpallireisist.

                Kommentaar


                  Kas ainult mulle tundub või viitab selline sõnastus, et Luule Komissarov oli kunagi Liverpooli "tähtstaar"...

                  Kommentaar


                    Hispaania kõrgliigas kaotas Atletico Madrid võõrsil Real Sociedadile koguni 0:3, tehes sellega massiivse teene liidrikohal olevale Real Sociedadile. siitsamast pealehelt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Pildil on veits vale karikas.

                      Scanpixis ei ole Beniteze Liverpooli aegadest just väga suurt valikut

                      Kommentaar


                        Pigem err lihtsalt teab, et toonane CL karikas ei olnud liverpuulile aus.

                        Kommentaar


                          Huvitav, mida küll tähendab sõna "aus" ühele makaronile?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Wtf. Eelmine karikas polnud aus, praegu pole teenitult finaalis. Hea vähemalt et viimane CL finaal kaotati ausalt
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Liverpooli suurim ajaleht Liverpool Echo korraldas lugejate seas küsitluse, kes linna esindusklubi jalgpalluriteks võiks nende arvates uueks hooajaks meeskonda jääda ja kes mitte. Ragnar Klavan sai varumehe kohta korraliku usalduskrediidi.


                              Algselt postitas Postimees Sport
                              Endisele Inglismaa koondislasele järgnesid kaks šveitslast: väravavaht Simon Mignolet (88,5%) ja veel üks ründaja Divock Origi (70,9). Need kolm olidki ainsad, kellega hüvastijättu soovis üle poolte hääle andnutest.

                              Kommentaar


                                Aiaiai, unustatud on mainida ühte Inglismaa meistrit, kes sai napilt 2-3 Levadiast jagu.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X