320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokkuvõttes kiiduväärt uuendus. Mina tänan !

    Kommentaar


      Tänu taevale on nüüd soccerneti logo ka siin olemas, enne oleks nagu vangis olnud.

      Kommentaar


        moderniga on minu arvutis postitused kastidest väljas (üles/alla) ja postitatud pildid külje pealt kastist väljas. Minu enda mingid valed seaded?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          kuna kasutan ise palju nuppu "mine esimese uue postituse juurde", siis võiks olla uute postituste värv kuupäeva juures kuidagi rohkem valgest eristatav ehk mitte hele sinine. vanas oli hea - valge ja kuldne (või see oranžikas noh).

          ja veel mis puutub minu tahtmistesse, siis saaks ehk sarnase fondi nagu see rohline on, aga mingi ilusa sinise värviga

          mina tänan

          Kommentaar


            Üldkokkuvõttes hea uuendus Aga mis skinni te ise kasutate?

            Kommentaar




              kas nende piltide asemel ei oleks võimalik kasutada hoopis soccerneti luubiga palli, et märkida loetud/lugemta postitusi?

              Kommentaar


                Kas seda default skinni fix laiusele ei annaks panna? Mul tööl/kodus ekraan 1900 resoga (jube halb jälgida, kui äärest ääreni).
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  see soccerneti logo üleval ei lähe kokku taustaga. Kole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    kas nende piltide asemel ei oleks võimalik kasutada hoopis soccerneti luubiga palli, et märkida loetud/lugemta postitusi?
                    Mis moodi sa seda asja muidu täpsemalt ette kujutad?

                    1)

                    2)
                    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                    Kommentaar


                      3)
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Number 2 oleks bueno.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          nagu ma olen aru saanud, soovivad peale minu veel paljud seda, et uute postitustega teemad ja ja ka uued postitused ise oleks kergemini eraldatavad, kui praegune valge ja helesinine.

                          Kommentaar


                            Oled asjadest õigesti aru saanud. Praegune kontrast on peaagu olematu. Minu noored silmad eraldavad seda kuidagi moodi, aga estonil kellel nägemisega probleeme ja urmaril kes on lihtsalt vana võib tõesti olla väga raske vahet teha.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Mis skinnid teil ka kasutuses on?:O

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                3)
                                enamvähem midagi sellist ma mõtlesin jah. ja kui teema põleb, siis võiks luup punane olla.

                                mille alused üldse teemad nn kuumaks muutuvad? kas pärast teatud arvu vastuseid teemasse või teatud postituste arv mingi ajaühiku jooksul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X